Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomaty z drukarką

Alkomaty z drukarką to bardzo zaawansowane urządzenia, które służą do niezwykle precyzyjnego pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. W odróżnieniu od tradycyjnych testerów, te wyposażone w mobilną drukarkę umożliwiają natychmiastowe udokumentowanie wyniku badania. W zależności od wybranego modelu, alkomat z wydrukiem pozwala również zapisać w raportach niezbędne dane: imię oraz nazwisko osoby kontrolowanej, szczegółową datę rozpoczęcia analizy i sam rezultat. W połączeniu z certyfikatem wzorcowania Polskiego Centrum Akredytacji, alkomaty z drukarką stanowią doskonałe urządzenie, które może pełnić funkcję materiału dowodowego w trakcie rozpraw sądowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na alkomat z wydrukiem.

Niezawodny alkomat z wydrukiem? Znajdziesz go w ofercie Polskiego Centrum Kalibracji!

 

Niekwestionowanym liderem tworzenia urządzeń, takich jak alkomat z drukarką, jest dobrze znana i niezwykle ceniona na rynku firma Drager. Niemiecka marka wyspecjalizowała się w dostarczaniu wyłącznie profesjonalnych analizatorów zawartości alkoholu. Asortyment sklepu Polskie Centrum Kalibracji jest bogaty w rozwiązania oferowane przez międzynarodowy koncern z miasta Lubeka. W tej kategorii pragniemy przedstawić mobilne alkomaty z drukarką, stacjonarną elektronikę oraz przenośne akcesoria, umożliwiające błyskawiczne udokumentowanie wyniku badania w niemalże każdym miejscu. Alkomat z wydrukiem Alcotest został wyposażony w czujnik elektrochemiczny. To swoisty gwarant uzyskiwania wiarygodnych wyników analizy. Tego typu podzespoły uznawane są za najbardziej wydajne jednostki, które pozwalają wykonać nawet do kilku tysięcy testów.

 

Jako doświadczony sprzedawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu badania trzeźwości, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotne jest odpowiednie rozbudowanie oferty. Niemiecka firma Drager to zaledwie część naszego asortymentu na alkomaty z drukarką. Nasi Klienci od wielu lat otrzymują stały dostęp do pierwszorzędnej jakości elektroniki. Chcesz kupić profesjonalny alkomat z wydrukiem? Zależy Ci na godnym zaufania pomiarze i pełnej funkcjonalności z bezprzewodową drukarką? Przestudiuj naszą ofertę, a razie wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać alkomat z drukarką, który zaspokaja nawet najbardziej wygórowane oczekiwania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl