Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci
Znaleziono produktów: 21

Wszelkie kampanie, fundacje czy też spoty reklamowe ciągle udowadniają nam, że pomimo zwiększonej świadomości, problem związany z zagrożeniami idącymi za wsiadaniem za kierownicę po spożyciu alkoholu wcale nie maleje. Nawyki czy zachowania związane ze spożywaniem alkoholu, wykształtowane i wciąż kultywowane w naszym społeczeństwie wywierają nacisk na każdej osobie, zwłaszcza przebywającej na imprezie. Tego typu przekonania nakłaniają ludzi do spożywania alkoholu, nawet w sytuacji, gdy później dana osoba ma prowadzić samochód. Tym samym prowadzi to niestety do zagrożeń na drodze.

Dlatego też coraz większa ilość świadomych kierowców zaopatruje się w alkomaty, które pozwalają im na zminimalizowanie tych niebezpieczeństw. Nasza firma w swojej ofercie ma cały asortyment alkomatów w atrakcyjnych cenach. Korzystanie z alkomatu to oznaka odpowiedzialności i rozsądku.

Alkomaty Alcovisor

Coraz więcej kierowców sięga po alkomaty. Jest to bardzo dobra oznaka, ponieważ to urządzenie umożliwia szybkie sprawdzenie ilości promili w naszym organizmie poprzez wydychane przez nas powietrze. Kierowca, który używa alkomatu i jest świadomy zagrożenia płynącego z jazdy po alkoholu, nie wsiądzie nigdy za kierownicę, mając nawet śladowe ilości promili w swoim organizmie. Znacząco minimalizuje to ryzyko wypadków drogowych. W swojej ofercie posiadamy cały wachlarz alkomatów Alcovisor, które uczynią z Ciebie rozsądnego i świadomego kierowcę. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością i solidność, każdy z naszych przyrządów jest certyfikowany, dlatego możesz być pewny, że posłuży Ci na lata i to w bardzo dobrym celu.

Alkomaty Alcovisor i kalibracje

Świat się rozwija, a wraz z nim technologia i idące za tym możliwości i korzyści. Oferujemy nowoczesne alkomaty Alcovisor, które podnoszą świadomość kierowców i pokazują ilość promili po nawet jednym wypitym piwie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ile promili może mieć osoba, która wypiła nawet śladowe ilości alkoholu. Jeżeli chcesz stać się świadomym kierowcom oraz dawać innym przykład z tego, co robisz to warto zainwestować w nasze alkomaty Alcovisor. Oferujemy również ich kalibracje. Pamiętaj, że inwestycja w alkomat to inwestycja w Twoje zdrowie i życie.

Alkomaty Alocovisor - opinie

Oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, które wyróżnia solidność. Są to wyłącznie przyrządy sprawdzone i polecane przez ekspertów. Nie sprzedajemy czegoś, czego sami prywatnie byśmy nie użyli. Nasze produkty cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Nasze alkomaty sprzedajemy w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Każdy świadomy klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

Alkomat Alcovisor Click Alkomat Alcovisor Click
Producent: AlcoVisor
Cena: 358,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat AlcoVisor MARK V Alkomat AlcoVisor MARK V
Producent: AlcoVisor
Cena: 1 049,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat AlcoVisor Mark X Plus Alkomat AlcoVisor Mark X Plus
Producent: AlcoVisor
Cena: 1 089,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Alcovisor MARS BT Alkomat Alcovisor MARS BT
Producent: AlcoVisor
Cena: 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat AlcoVisor MERCURY z drukarką Alkomat AlcoVisor MERCURY z drukarką
Producent: AlcoVisor
Cena: 2 985,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat dowodowy Alcovisor Jupiter Alkomat dowodowy Alcovisor Jupiter
Producent: AlcoVisor
Cena: 4 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat dowodowy AlcoVisor Mercury Alkomat dowodowy AlcoVisor Mercury
Producent: AlcoVisor
Cena: 1 888,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl