Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatu Promiler

Alkomaty to urządzenia przeznaczone do kontrolowania ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Są zbudowane ze skrupulatnie dobranych detali i odpowiednio zaprojektowanych elementów. Jednak po pewnym czasie użytkowania ulegają rozkalibrowaniu, przez co nie wskazują prawidłowych wyników. Na szczęście istnieje sprawdzony sposób na naprawę rozkalibrowanego alkomatu, dzięki czemu nie trzeba martwić się zakupem nowego urządzenia. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Kalibracja alkomatu polega na przywróceniu bazy danych pomiarów wzorcowych. Dzięki temu działaniu urządzenie jest zoptymalizowane i wraca do pełnej sprawności. Podczas kalibracji alkomatów Promiler porównujemy wyniki ze sprzętu z odpowiednimi wzorami. Następnie regulujemy czujnik z oprogramowaniem, aby ilość promili w wydychanym powietrzu była taka sama na ekranie sprzętu, jak na kalibratorze.

 

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kalibracja alkomatów Promiler - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest systematyczna kalibracja alkomatu. Pominięcie tego procesu może skutkować awarią sensora, który nie podlega gwarancji. W przypadku uszkodzenia tego elementu koszt naprawy alkomatu znacznie wzrasta, gdyż konieczny jest zakup nowego. Aby uniknąć tak dużych wydatków, warto regularnie oddawać swój sprzęt do serwisu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Od lat zajmujemy się kalibracją, dzięki czemu mamy dużą wiedzę i doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej oddawać naprawiony sprzęt w ręce właścicieli. Ponadto chętnie udzielamy praktycznych porad dotyczących prawidłowego użytkowania sprzętu. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, otrzymujesz certyfikat wystawiany przez GUM. Zatem, jeśli podejrzewasz, że Twój alkomat przestał działać prawidłowo lub zbliża się termin jego kalibracji, określony przez producenta, skontaktuj się z nami! Chętnie zajmiemy się Twoim sprzętem i sprawimy, że wróci do pełnej sprawności.

 

Kalibracja alkomatu Promiler - jak często?

 

Zastanawiasz się, jak często należy wykonywać kalibrację alkomatu Promiler? Informację na ten temat znajdziesz w instrukcji urządzenia. Należy pamiętać, że każdy model ma dobrany indywidualnie interwał kalibracyjny. Wynika to z faktu, iż alkomaty różnią się między sobą budową i elementami składowymi. Warto również zaznaczyć, że w niektórych przypadkach niezbędna jest częstsza kalibracja. Konieczność taka może być skutkiem nieodpowiedniego użytkowania alkomatu, np. mierzenie promili tuż po spożyciu alkoholu. Zatem, jeśli zauważyłeś, że Twój sprzęt pokazuje mało prawdopodobne wyniki, skontaktuj się z naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić urządzenie do odpowiedniego stanu. Masz pytania? A może chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat kalibracji wykonywanej w naszej firmie? Zadzwoń! Chętnie udzielimy odpowiedzi i wytłumaczymy, na czym polegają wykonywane przez nas usługi. Zapraszamy serdecznie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl