Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatu AlcoSense

Alkomaty AlcoSense zyskują obecnie coraz większe grono zwolenników, którzy doceniają je między innymi za dokładność, przemyślane oprogramowanie czy wytrzymałą obudowę. Producent oferuje modele zróżnicowane pod kątem zaawansowanych funkcji, jak również ceny, która niemniej pozostaje zawsze atrakcyjna.

Aby w pełni korzystać z mocy możliwości, która drzemie w tych urządzeniach, powinny zostać najpierw profesjonalnie skalibrowane. Kalibracja alkomatu AlcoSense w Polskim Centrum Kalibracji to gwarancja poprawnej i niezawodnej pracy każdego sprzętu tej marki.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nowoczesny alkomat AlcoSense – kalibracja

W naszym sklepie znajdują się nowoczesne oraz wyspecjalizowane alkomaty producenta AlcoSense. Pozytywnymi opiniami cieszą się zarówno modele elektrochemiczne, jak i półprzewodnikowe. W każdym wypadku są produktami profesjonalnymi, przynależącymi do najwyższej półki pod względem jakości. Bez wątpienia stanowią kwintesencję dokładności oraz wygody użytkowania. W asortymencie naszego sklepu nie brakuje modeli przełomowych, które są pierwszymi alkomatami dla zwykłych użytkowników, wyposażonymi w taki sam czujnik, którego używa policja wielu państw europejskich.

Niezależnie od przeznaczenia – czy prywatnego, czy profesjonalnego – kalibracja alkomatu AlcoSense jest czynnością niezbędną do tego, by stopień precyzji wykonywanych pomiarów był niezmienny w czasie, a samo urządzenie – niezawodne.

Profesjonalna kalibracja alkomatu AlcoSense

Kalibracja alkomatu AlcoSense jest niezbędna, ponieważ – jak w każdym tego typu urządzeniu – sensor zużywa się wraz z upływającym czasem oraz kolejnymi pomiarami, a odpowiada on przecież za prawidłowość wyników.

W Polskim Centrum Kalibracji dokonamy kalibracji alkomatu AlcoSense za pomocą symulatorów wydechu ACS Corp, które są certyfikowanymi urządzeniami. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, przeprowadzamy cykliczne badania naszych wzorców etanolowych w Głównym Urzędzie Miar i zawsze posiadamy aktualne Świadectwo Materiału Odniesienia.

Jeśli takie jest życzenie naszych klientów, zakupiony alkomat AlcoSense kalibrację przechodzi na miejscu, jeszcze przed wysłaniem go do kupującego.

Alkomat AlcoSense, kalibracja – jak to działa?

Choć kalibracja alkomatu AlcoSense przy zakupie to najwygodniejsza opcja, zadbaliśmy o to, by skorzystanie z naszej usługi było zawsze w pełni korzystne. Urządzenie można przynieść do jednego z naszych punktów lub wysłać na nasz koszt za pomocą Poczty Polskiej. Gdy już je otrzymamy, usługa będzie trwać tylko 1 dzień roboczy. W razie potrzeby, za zgodą klienta wykonamy przy okazji wszelkie wymagane naprawy.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi cechowały się najwyższym poziomem jakości i spełniały wszelkie standardy, co od lat zapewnia naszej kalibracji alkomatu AlcoSense najlepsze opinie. Dbamy o to, by cena zarówno urządzenia, jak i jego adiustacji pozostawała atrakcyjna oraz korzystna. To sprawia, że z oferty może skorzystać każdy, kto tego potrzebuje. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Alkomat AlcoSense – kalibracja z nami jest prosta!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl