Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Przemyśl

Posiadanie alkomatu w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej popularne. Warto zawsze go mieć pod ręką, szczególnie w przypadku gdy wróciłeś niedawno z imprezy, na której pojawił się alkohol. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić poziom alkoholu we krwi, zanim wsiądziesz za kółko. Zdarzają się jednak sytuacje, że alkomat pokazuje wadliwy pomiar. Co wtedy zrobić? Zapraszamy do naszego artykułu, z którego dowiesz się, jak się zachować i gdzie zgłosić się po jego naprawę będąc mieszkańcem Przemyśla.

ul. Adama Mickiewicza 23
37-700 Przemyśl
  
Godziny otwarcia:
 
pn-pt: 9:00 - 17:00
so, nd - nieczynne

Dlaczego warto posiadać alkomat?

Delikatnie poruszyliśmy temat rodzinnych imprez, na których przeważnie pojawia się alkohol. Bardzo często wydaje się nam, że "jedno piwko to nic" i w zasadzie możemy wsiąść za kółko, jednak zdrowy rozsądek podpowiada, żeby tego nie robić. Na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale za pozostałych uczestników ruchu drogowego. Nie mówimy nawet o sytuacjach, w których za kierownicą siadają osoby, które mają parę promili. Czasami trzeba zareagować błyskawicznie i wykazać się nie lada refleksem. W efekcie możesz uratować swoje życie oraz bliskich, z którymi podróżujesz.

Alkomat powinien być wyznacznikiem tego, czy możesz wsiąść za kółko. Niestety są osoby przekonane o tym, że nic się nie stanie i na drodze na pewno nie spotkają policji. Trzeba powiedzieć, że każda osoba, która wsiada za kółko w takim stanie robi to z premedytacją. Nie warto narażać swojej rodziny na cierpienia, długie batalie sądowe oraz urazy psychiczne powstające wskutek zabicia kogoś na drodze.

Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie swojego stanu, gdy wstajemy i musimy iść kolejnego dnia do pracy. Coraz częściej pracodawcy sprawdzają poziom alkoholu we krwi, szczególnie na początku tygodnia, by wyeliminować tych, którzy przychodzą nietrzeźwi do pracy. Z takiego człowieka nie ma wiele pożytku i w sytuacji, gdy zdarzy się jakiś wypadek również pracodawca może ponieść konsekwencje zaniechania. Jeżeli zostaniesz złapany przez pracodawcę, to pamiętaj, że może się to ciągnąć za Tobą latami, a znalezienie pracy w przyszłości może nie być łatwe. Będzie to swego rodzaju skaza na Twoim życiorysie. Gdy nie czujesz się najlepiej, to wystarczy zgłosić nieobecność przełożonemu i mieć czyste sumienie – narażanie kolegów z pracy również nie jest chwalebną rzeczą, a chwila nierozwagi, szczególnie w zakładach pracy może doprowadzić do nieszczęścia.

Gdzie zgłosić się w przypadku wadliwego alkomatu?

Twój alkomat jest wadliwy? Niestety, takie sytuacje się również zdarzają. Kupując alkomat. masz pewność, że pomiar zostanie pokazany prawidłowo, ale trzeba też mieć na uwadze to, że jest to tylko urządzenie i ma prawo być wadliwe zgodnie z maksymą "złośliwości rzeczy martwych". Przede wszystkim pamiętaj, żeby kupić alkomat sprawdzonych firm, bo pomiar alkoholu jest poważną sprawą i dokonanie zakupu z niesprawdzonego źródła i po kosztach może mieć przykre konsekwencje. Lepiej jest dołożyć "kilka złotych", by mieć w pełni sprawdzone urządzenie, z długotrwałą gwarancją.

W przypadku posiadania wadliwego alkomatu jesteś zmuszony do tego, by oddać go do naprawy. Za pomiar alkoholu we krwi odpowiedzialny jest sensor. Jego siła i dokładność spada w momencie wykonywania coraz większej liczby badań, jak również upływający czas, który nigdy dobrze nie działa na sprzęty elektroniczne. Polskie Centrum Kalibracji daje możliwość kalibracji alkomatów, co w efekcie umożliwi dokładny pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu. Warto zatem kupować alkomaty w Polskim Centrum Kalibracji, by posiadać sprzęt, który jest w pełni certyfikowany zgodnie z wymaganiami Głównego Urzędu Miar Adiustacji niezależnie od ceny urządzenia. Co ważne, z usług firmy można skorzystać również mieszkając w Przemyślu – wystarczy jedynie odwiedzić sklep internetowy i wybrać odpowiedni produkt, który będzie wysokiej jakości. Jeżeli nie masz doświadczenia w zakupie takich produktów, dobrym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z firmą w celu uzyskania profesjonalnej pomocy.

Pamiętaj, na drodze nie jesteś sam, a życie jest tylko jedno! Z całego serca polecamy Ci kalibrację alkomatu w Przemyślu korzystając z Polskiego Centrum Kalibracji – jest to gwarancja jakości i profesjonalnej obsługi klienta. 

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl