Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Chorzów

Alkomat jest jednym z urządzeń, w które warto, aby zaopatrzył się każdy kierowca. Jego użytkowanie może w znaczny sposób ułatwić Ci życie i zapobiec wsiadaniu za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Jednak przed jego zakupem warto zdać sobie sprawę z tego, że urządzenie powinno być poddawane regularnej kalibracji. Polega ona na przywróceniu Twojemu alkomatowi prawidłowych ustawień, dzięki którym dokonywane przez niego pomiary będą wiarygodne. Jej częstotliwość uzależniona jest między innymi od ilości wykonywanych testów, aczkolwiek jest ona niezbędna do uzyskania miarodajnych wyników.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

Kalibracja alkomatów - Chorzów

 

Niezależnie od rodzaju alkomatu każde urządzenie wymaga przeprowadzania cyklicznej kalibracji, której celem jest przywrócenie odpowiednich ustawień. Możliwe będzie wówczas ponowne użytkowanie alkomatu. Bez niego czujnik w urządzeniu ulega powolnemu zużyciu, co prowadzi do otrzymywania przez nas niepoprawnych danych. W wyniku tego sprzęt staje się niezdatny do użytku, ponieważ nie dostarcza Ci informacji o prawdziwej liczbie promili alkoholu w Twojej krwi.

Kalibrację urządzenia najlepiej zlecić profesjonalnej firmie, która w kompleksowy sposób zajmie się Twoim alkomatem, dzięki czemu zyskasz pewność przywrócenia w nim prawidłowych ustawień i nie będziesz musiał obawiać się o nieprawdziwy pomiar podczas badania.

 

Chorzów - kalibracja alkomatów

 

W ofercie naszej firmy, oprócz szerokiego asortymentu produktów, posiadamy także usługę kalibracji alkomatów, która wykonywana jest przez doświadczonych i posiadających imponującą wiedzę fachowców. Jesteśmy specjalistami w swojej pracy, dlatego warto powierzyć nam swoje urządzenie, abyśmy mogli przywrócić mu odpowiednie ustawienia i przywrócić możliwość korzystania z Twojego alkomatu. Każde zakończone przez nas zlecenie potwierdzane jest specjalnym certyfikatem, co dodatkowo świadczy o profesjonalizmie naszych działań.

W naszej firmie zależy nam na budowaniu właściwych relacji z klientem, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne są one podczas współpracy. Ponadto wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta i wysokimi standardami świadczonych przez nas usług. Każdego dnia służymy profesjonalną poradą, która jest wynikiem naszej wieloletniej praktyki i opiera się na fachowej wiedzy. Jeśli zastanawiasz się nad potrzebą przeprowadzenia kalibracji swojego alkomatu - skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wytłumaczymy Ci istotę regularnej kalibracji alkomatu.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl