Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomaty policyjne

Profesjonalne alkomaty policyjne stanowią podstawowe wyposażenie służb porządkowych, których głównym zadaniem jest kontrola stanu trzeźwości kierowców, uczestników imprez masowych czy chociażby pracowników dużych przedsiębiorstw. Tego typu analizatory muszą charakteryzować się maksymalną precyzją dokonywanych pomiarów. Dobry alkomat policyjny powinien prezentować wyłącznie wiarygodne rezultaty przeprowadzanych testów. Dokładność wyników ma spory wpływ na dalsze losy badanej osoby. Czerwona dioda wyświetlana przez alkomat z atestem policji może oznaczać bowiem wysoki mandat, utratę licencji na prowadzenie samochodu lub nawet pracy. To właśnie z tego powodu sklep Polskie Centrum Kalibracji dokłada wszelkich starań, aby asortyment na alkomaty policyjne wyróżniał się obecnością pierwszorzędnej jakości testerów, których cena nie odstrasza potencjalnego kupca. Nie wierzysz? Sprawdź ofertę i zweryfikuj nasze słowa!

Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
Producent: Alcodigital
Cena: 1 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat AlcoVisor MARK V Alkomat AlcoVisor MARK V
Producent: AlcoVisor
Cena: 1 049,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat bezustnikowy AlcoLook Alkomat bezustnikowy AlcoLook
Producent: Top Trade
Cena: 1 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
Producent: Promiler
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Drager 5000 przesiewowy Alkomat Drager 5000 przesiewowy
Producent: DRAGER
Cena: 2 192,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Drager 5820 Alkomat Drager 5820
Producent: DRAGER
Cena: 1 414,50 zł
Alkomat Drager 6510 Alkomat Drager 6510
Producent: DRAGER
Cena: 1 970,00 zł
Alkomat Drager 7510 z drukarką Alkomat Drager 7510 z drukarką
Producent: DRAGER
Cena: 8 985,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat FITalco Prodigy S Alkomat FITalco Prodigy S
Producent: Fitalco
Cena: 2 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Policyjny Alkohit X100 Alkomat Policyjny Alkohit X100
Producent: Alkohit
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej

Godne zaufania alkomaty policyjne w Polskim Centrum Kalibracji. Oto nasza oferta od kulis!

 

W trosce o maksymalne zadowolenie naszych Klientów zadbaliśmy o stopień rozbudowania oferty na alkomat policyjny. Szukasz profesjonalnego analizatora? A może interesuje Cię zakup tańszego testera, którego parametry techniczne przybliżone są do tych, jakimi chwali się policyjny alkomat? Jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz rozwiązanie spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania. Od wielu lat sprzedajemy niezawodne alkomaty policyjne z atestem, w tym policyjny alkomat stacjonarny czy chociażby alkomaty policyjne bezustnikowe, które cechują się wysokim poziomem higieny.

 

Każde z proponowanych w tej kategorii urządzeń posiada niezwykle wydajny czujnik elektrochemiczny. Umożliwia on wykonywanie błyskawicznych i skrupulatnych badań, a jego żywotność szacuje się nawet na kilkaset analiz. Takimi parametrami może pochwalić się m.in. dowodowy alkomat policyjny marki Alco-Sensor, który wykorzystywany jest przez liczne służby porządkowe w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę na policyjne alkomaty Drager czy nawet na alkomat z atestem policji LIFEGUARD – analizatory znane głównie w Stanach Zjednoczonych i w zachodniej części Europy. Sprawdź nasz profesjonalizm na własnej skórze. Złóż zamówienie na profesjonalny alkomat policyjny i zadbaj o wiarygodne kontrolowanie trzeźwości w miejscu pracy, na imprezach masowych czy nawet przed wyruszeniem w drogę powrotną z rodzinnej uroczystości.

Wybierz jakość i kup alkomat policyjny – sklep online

 

Trzeba zdawać sobie sprawę, jak trzeźwość jest istotna w wielu sytuacjach. Ograniczenie szybkości reakcji może wpływać na zdrowie i życie nie tylko własne, ale też innych osób. Chodzi nie tylko o ewentualność spowodowania kolizji lub wypadku na drodze, ponieważ to niewątpliwie najczęstszy przypadek nadużyć alkoholu, jednak do niebezpiecznych sytuacji może dojść chociażby w miejscu pracy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wiesz, że nietrzeźwe osoby w Twoim zakładzie mogą doprowadzić do spadku efektywności lub spowodować niebezpieczeństwo, to alkomaty policyjne z atestem doskonale się sprawdzą. Dobrze w takim przypadku stawiać na urządzenia najwyższej jakości, ponieważ np. tańsze narzędzie może pokazać niepożądany dla pracownika wynik, który będzie nieobiektywny, jednak ten mimo wszystko poniesie konsekwencje.

Alkomaty profesjonalne policyjne – nie tylko sklep

 

Opinie specjalistów przypominają o tym, jak ważna jest cykliczna kalibracja alkomatu. Możemy podjąć się takowego zadania. Wykorzystywane przez nas narzędzia i metody są skuteczne i pewne. Nieprzypadkowo posiadamy certyfikat nadany przez GUM – Główny Urząd Miar. Mamy też doświadczenie w serwisowaniu alkomatów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Na klienta zawsze czeka u nas konkurencyjna cena. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl