Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomaty półprzewodnikowe

Alkohol wpływa na wiele funkcji układu nerwowego tj. czas reakcji, podzielność uwagi czy koordynację ruchową. Będąc pod jego wpływem, ciężko jest realnie ocenić sytuację panującą na drodze i zareagować w porę. Dlatego, jeśli chcesz uchronić zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego oraz samego siebie, nie powinieneś siadać za kierownicę po spożyciu jakichkolwiek napojów alkoholowych. Poza tym, za jazdę pod wypływem może spotkać się kara grzywny lub czasowe odebranie prawa jazdy, dlatego nie warto ryzykować. Jednak skąd masz wiedzieć, czy alkohol opuścił już twój organizm i możesz bezpiecznie prowadzić samochód? Najlepiej sprawdzić to za pomocą alkomatu, który zmierzy jego ilość w wydychanym powietrzu. Dostępne w naszym sklepie alkomaty półprzewodnikowe to funkcjonalne urządzenia osobiste, dzięki którym sprawnie i szybko dowiesz się, czy możesz prowadzić samochód.

Alkomat GTX SMART Alkomat GTX SMART
Producent: Promiler
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Promiler AL-5500 Alkomat Promiler AL-5500
Producent: Promiler
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Promiler AL-6000 LITE Alkomat Promiler AL-6000 LITE
Producent: Promiler
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Promiler AL-7010 Alkomat Promiler AL-7010
Producent: Promiler
Cena: 359,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Promiler DXP-600 Alkomat Promiler DXP-600
Producent: Promiler
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Alkomat półprzewodnikowy - dobry stosunek ceny do jakości

Alkomaty półprzewodnikowe mierzą ilość wydychanego alkoholu za pomocą sensorów półprzewodnikowych. Ta substancja psychoaktywna utlenia się na elektrodzie, na skutek czego przewodność półprzewodnika zwiększa się, a urządzenie przetwarza to na liczbę promili, które pokazuje na wyświetlaczu. W zależności od modelu alkomatu zakres pomiaru może się różnić. W przypadku gdy go przekroczysz, alkomat nie poda ci właściwego wyniku. Warto też wziąć pod uwagę dokładność pomiaru, która w droższych modelach będzie bardziej szczegółowy. Alkomaty do rozpoczęcia pracy potrzebują od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund. Niektóre z dostępnych modeli wymagają ustników, w innych zmierzysz poziom alkoholu bez jego pomocy. Mamy także alkomaty półprzewodnikowe, które możesz używać zarówno z ustnikiem jak i bez niego. Znajdziesz tu urządzenia w różnym przedziale cenowym, których czułość w zupełności wystarczy do użytku osobistego. Dzięki temu nie będziesz musiał za każdym razem odwiedzać posterunku policji. 

Alkomat półprzewodnikowy - poręczny i prosty w obsłudze

Alkomaty półprzewodnikowe to według wielu opinii, kompaktowe urządzenie z intuicyjnym użytkowaniem, które nie wymaga szczegółowych instrukcji. Większość modeli ma przydatne sygnały dźwiękowe, które zawiadamiają o gotowości urządzenia do pracy, stanie czujnika, a nawet potrzebie kalibracji. Alkomaty półprzewodnikowe kalibruje się co najmniej raz na 6 miesięcy, zależy to szczególnie od ilości wykonywanych pomiarów. Nasza firma zajmuje się także profesjonalną kalibracją, dzięki czemu masz pewność, że twój alkomat będzie działał w prawidłowy sposób.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl