Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Bydgoszcz

 

Alkomat to jedno z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych narzędzi służących do pomiaru stanu trzeźwości. Ich wykorzystanie szczególnie sprawdza się w przypadku kierowców, ale nie tylko. Korzystać z niego mogą wszyscy, którzy wymagają w danej chwili skutecznej kontroli stanu trzeźwości. Nie można jednak opierać się na wynikach podanych przez urządzenie, jeśli uległo ono rozkalibrowaniu. W takim przypadku najskuteczniejszym wyjściem jest przeprowadzenie profesjonalnej kalibracji alkomatu. Bydgoszcz jest miastem, w którym taka opcja jest jak najbardziej dostępna. Obecnie prowadzimy kalibrację urządzeń z różnych części kraju, w tym z Bydgoszczy.

%--split--%

Wyeliminuj fałszywe pomiary - kalibracja alkomatów Bydgoszcz

Alkomat należycie spełni swoje zadanie jedynie wtedy, gdy zostanie odpowiednio przygotowany do pracy. Prowadzimy działania z tego zakresu poprzez wykonywanie usługi kalibracji alkomatu. Bydgoszcz jest miastem, która również jest objęta zakresem naszej oferty. Swój alkomat możesz zanieść do wybranego punktu lub skorzystać z wygodnej opcji wysyłki. Kalibracja alkomatu w Bydgoszczy jest więc rozwiązaniem dostępnym nawet bez wychodzenia z domu.

Profesjonalna kalibracja alkomatu - Bydgoszcz

Dawno już minęły czasy, w których urządzenie służące do pomiaru trzeźwości kojarzyło się wyłącznie z kontrolą drogową czy wizytą na komisariacie policji. Teraz alkomaty przeznaczone są również na użytek prywatny. Prawdą jest, że zdecydowanie najczęściej korzystają z nich kierowcy, którzy rozważają możliwość prowadzenia pojazdu, jednak nie ma na to reguły. Często zdarza się, że potrzeba skontrolowania swojego poziomu trzeźwości pojawia się także w innych sytuacjach, np. przed pracą czy ważnym wydarzeniem. W takiej sytuacji z pewnością chcesz poznać swój faktyczny stan, opierający się nie na Twoich subiektywnych wrażeniach, ale na twardych danych w postaci wyników przeprowadzonych pomiarów.

Nie będzie to jednak możliwe, gdy Twój alkomat nie zostanie odpowiednio skalibrowany. Wykorzystywane we współczesnych alkomatach podzespoły mają to do siebie, że ulegają naturalnej eksploatacji. Po jakimś czasie korzystania z urządzenia - czujniki mogą czasowo utracić swoją zdolność do przeprowadzania dokładnych pomiarów, czego efektem będzie wyświetlanie nieprawidłowych wyników. Sposobem na powrót do odpowiedniego działania sprzętu jest przeprowadzenie dokładnej kalibracji alkomatu. Bydgoszcz jest Twoim miejscem zamieszkania? Nasza oferta profesjonalnej kalibracji przeznaczona jest również dla Ciebie.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl