Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Jelenia Góra

Kalibracja alkomatu jest niezwykle istotnym elementem, o którym powinien pamiętać każdy właściciel urządzenia. Bez niej nie jest możliwe wykonanie prawidłowych oraz wiarygodnych pomiarów, dlatego warto ją regularnie wykonywać. W naszej firmie zajmujemy się profesjonalnym i skutecznym kalibrowaniem alkomatów, aby zapewnić Ci ich skuteczne działanie przez wiele lat.

Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz wiedzę, aby w skuteczny sposób zająć się kalibracją powierzonego nam urządzenia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy w swojej pracy stawiają na zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. W wyniku tego możemy dopasować się potrzeb oraz oczekiwań korzystających z naszych usług klientów, co spotyka się z uznaniem oraz aprobatą z ich strony.

Kalibracja alkomatu - dlaczego jest tak ważna?

Nieskalibrowane urządzenie nie może spełniać swojego najważniejszego i podstawowego zadania, jakim jest pokazywanie stężenia promili alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku tego otrzymanie wyniki nie są miarodajne, a ich wiarygodność spada do minimum. Taka sytuacja stwarza szereg zagrożeń, których nie należy bagatelizować, ponieważ mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, których skutki mogą być nieodwracalne.

Kalibracja alkomatu - jak to wykonać?

Kalibracja alkomatu jest procesem kontrolno-optymalizacyjnym, służącym konfiguracji oprogramowania urządzenia. W wyniku jej przeprowadzenia alkomat może prawidłowo działać przez długi czas, a wskazywane przez niego wartości pokazują miarodajne wyniki. Kalibracja alkomatu polega na poddaniu urządzenia testom, a także określeniu jego sprawności w na specjalnych stymulatorach. W sytuacji, w której wyniki są odmienne od rzeczywistości, należy zresetować oprogramowanie oraz ustawić początkowe wartości nominalne. Proces wykonywanie jest na stymulatorach. W trakcie przeprowadzania kalibracji próbki o określonym - stałym stężeniu alkoholu podawane są do urządzenia, które działa w trybie serwisowym. W rezultacie dochodzi od wyznaczenia właściwej odpowiedzi czujnika na wielkość stężenia próbek wzorcowych.

Kalibracja alkomatu Jelenia Góra - sklep

W naszym sklepie oferujemy profesjonalną kalibrację alkomatu w korzystnej dla klienta cenie, co spotyka się z uznaniem wśród zadowolonych, korzystających z naszych usług osób. Świadczone przez nas usługi cieszą się bardzo dobrymi opiniami, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób dopasować się do potrzeb oraz wymagań klientów.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl