Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Jelenia Góra

Kalibracja alkomatu jest niezwykle istotnym elementem, o którym powinien pamiętać każdy właściciel urządzenia. Bez niej nie jest możliwe wykonanie prawidłowych oraz wiarygodnych pomiarów, dlatego warto ją regularnie wykonywać. W naszej firmie zajmujemy się profesjonalnym i skutecznym kalibrowaniem alkomatów, aby zapewnić Ci ich skuteczne działanie przez wiele lat.

Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz wiedzę, aby w skuteczny sposób zająć się kalibracją powierzonego nam urządzenia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy w swojej pracy stawiają na zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. W wyniku tego możemy dopasować się potrzeb oraz oczekiwań korzystających z naszych usług klientów, co spotyka się z uznaniem oraz aprobatą z ich strony.

Kalibracja alkomatu - dlaczego jest tak ważna?

Nieskalibrowane urządzenie nie może spełniać swojego najważniejszego i podstawowego zadania, jakim jest pokazywanie stężenia promili alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku tego otrzymanie wyniki nie są miarodajne, a ich wiarygodność spada do minimum. Taka sytuacja stwarza szereg zagrożeń, których nie należy bagatelizować, ponieważ mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, których skutki mogą być nieodwracalne.

Kalibracja alkomatu - jak to wykonać?

Kalibracja alkomatu jest procesem kontrolno-optymalizacyjnym, służącym konfiguracji oprogramowania urządzenia. W wyniku jej przeprowadzenia alkomat może prawidłowo działać przez długi czas, a wskazywane przez niego wartości pokazują miarodajne wyniki. Kalibracja alkomatu polega na poddaniu urządzenia testom, a także określeniu jego sprawności w na specjalnych stymulatorach. W sytuacji, w której wyniki są odmienne od rzeczywistości, należy zresetować oprogramowanie oraz ustawić początkowe wartości nominalne. Proces wykonywanie jest na stymulatorach. W trakcie przeprowadzania kalibracji próbki o określonym - stałym stężeniu alkoholu podawane są do urządzenia, które działa w trybie serwisowym. W rezultacie dochodzi od wyznaczenia właściwej odpowiedzi czujnika na wielkość stężenia próbek wzorcowych.

Kalibracja alkomatu Jelenia Góra - sklep

W naszym sklepie oferujemy profesjonalną kalibrację alkomatu w korzystnej dla klienta cenie, co spotyka się z uznaniem wśród zadowolonych, korzystających z naszych usług osób. Świadczone przez nas usługi cieszą się bardzo dobrymi opiniami, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób dopasować się do potrzeb oraz wymagań klientów.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl