Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Lifeloc

Dobry alkomat to podstawa sprawdzania na bieżąco stanu trzeźwości. Jeśli przewidziana jest konieczność badania wielu osób w stosunkowo krótkim czasie, to najlepiej jest sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, które wyróżniają się wysoką jakością. Profesjonalne urządzenia, takie jak alkomaty Lifeloc, zostały wyposażone w bardzo czułe sensory. Po stronie użytkowników pozostaje odpowiedzialność za utrzymanie wszystkich podzespołów w odpowiednim stanie, ponieważ tylko tak przygotowane urządzenie może być wykorzystywane w praktyce. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom prowadzimy profesjonalną kalibrację alkomatów Lifeloc, dbając o to, aby takie urządzenia były zawsze gotowe do użytku. Nie od dzisiaj wiadomo, że na wskazaniach alkomatu można polegać tylko wtedy, gdy został on wcześniej odpowiednio sprawdzony.

W przeciwnym razie urządzenie po pewnym czasie może wskazywać nieprawidłowe wartości, które niewiele wspólnego mają z rzeczywistym stanem. Regularne serwisowanie i konserwacja to niezwykle ważne procesy, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak szerokie jest zastosowanie nowoczesnych sprzętów pomiarowych Lifeloc. Kalibracja alkomatów tej marki jest szeroko cenioną usługą szczególnie wśród służb mundurowych, a także pracowników jednostek sektora publicznego, szkół i placówek edukacyjnych oraz zakładów odwykowych i poprawczych. W tych miejscach zgodność wyników pomiarów ze stanem rzeczywistym jest niesamowicie ważna, co skłania do regularnego serwisowania urządzeń.

 

Lifeloc - kalibracja alkomatów, na której można polegać

Alkomaty są tak specyficznymi urządzeniami, że dokładność ich pomiarów zawsze musi przedstawiać się bez zarzutu. Biorąc pod uwagę to, jak skomplikowanymi pod względem technicznym sprzętami są alkomaty z tej linii, konieczność regularnego sprawdzania ich dokładności staje się jeszcze ważniejsza. Prowadzimy profesjonalną kalibrację alkomatów Lifelock, podczas której sprawdzamy wskazania sprzętu. Gdy wyniki pomiarów nie zgadzają się z ogólnie przyjętym wzorcem, wykonujemy odpowiednią korektę. Dzięki temu użytkownik urządzenia zawsze ma pewność, że dysponuje sprawdzonym sprzętem pomiarowym. Z uwagi na to, jak aktywnie profesjonalne alkomaty są wprowadzane do użytku, zaleca się regularną kalibrację alkomatów Lifeloc. Zapobiega to ewentualnym błędom w pomiarach, które są niedopuszczalne szczególnie w ramach działania służb mundurowych czy placówek publicznych. Jakość urządzeń Lifeloc i kalibracja alkomatów z tej linii to doskonałe połączenie zapobiegające takim problemom.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl