Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Płock

Alkomaty to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego kierowcy, jak również przyrząd wykorzystywany szeroko przez służby porządkowe. W każdym przypadku ich niezawodność, dyktowana przez wymierne i prawidłowe pomiary, jest czynnikiem, który przesądza o bezpieczeństwie. Z tego względu rzetelnie przeprowadzona, profesjonalna kalibracja alkomatu (Płock) powinna być wykonywana regularnie.

Polskie Centrum Kalibracji – profesjonalna kalibracja alkomatu (Płock)

Nasza firma to zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach, które wspierane są pracą zaawansowanego wyposażenia laboratoryjnego. Odczynniki, za pomocą których serwisujemy alkomaty, poddawane są wzorcowaniu przez Główny Urząd Miar, co gwarantuje spełnienie najwyższych standardów usługi.

Kalibracja alkomatu (Płock) sprawia, że sensory oraz podzespoły urządzenia działają optymalnie, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy zastosowaniu profesjonalnym.

Kalibracja alkomatu, Płock – zgłoszenie kalibracji

Na naszej stronie internetowej możesz skorzystać z wygodnej listy obsługiwanych alkomatów. Od modelu przyrządu uzależniona będzie cena świadczonej usługi. Jeżeli nie znajdziesz na niej urządzenia, którego szukasz, skontaktuj się z nami, a na pewno temu zaradzimy.

Swój alkomat możesz przynieść do jednego z wielu punktów naszej firmy lub skorzystać z opcji darmowej wysyłki poprzez paczkomat. Pamiętaj, by dokładnie zapakować urządzenie w bezpieczny sposób, aby nie uległ on uszkodzeniu w trakcie transportu. Do paczki dołącz kartkę z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem zwrotnym.

Gdy tylko otrzymamy Twoją przesyłkę, zajmiemy się kalibracją alkomatu. Nie potrwa to długo – około 1 dzień roboczy. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Kalibracja zweryfikuje stan techniczny przyrządu. Jeżeli w trakcie nasi specjaliści zdiagnozują jakiś problem, poinformują Cię o tym i zapytają o zgodę na jego usunięcie, by cena końcowa nie była przykrą niespodzianką.

Kalibracja alkomatu, Płock – sklep

Jeżeli poszukujesz niezawodnego alkomatu, nasz sklep służy Ci pomocą. Znajdziesz w nim zarówno alkomaty przeznaczone do użytku osobistego, jak i profesjonalne urządzenia, które znajdują zastosowanie w pracy policji. Nieodmiennie zbierają liczne opinie zadowolonych użytkowników, którzy wskazują na ich wachlarz zalet oraz przydatnych funkcji.

 

Pamiętaj, że kalibracja alkomatu (Płock) jest czynnością konieczną do tego, by urządzenie pracowało prawidłowo. Wpływa to bowiem na bezpieczeństwo osób uczestniczących w ruchu drogowym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl