Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Płock

Alkomaty to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego kierowcy, jak również przyrząd wykorzystywany szeroko przez służby porządkowe. W każdym przypadku ich niezawodność, dyktowana przez wymierne i prawidłowe pomiary, jest czynnikiem, który przesądza o bezpieczeństwie. Z tego względu rzetelnie przeprowadzona, profesjonalna kalibracja alkomatu (Płock) powinna być wykonywana regularnie.

Polskie Centrum Kalibracji – profesjonalna kalibracja alkomatu (Płock)

Nasza firma to zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach, które wspierane są pracą zaawansowanego wyposażenia laboratoryjnego. Odczynniki, za pomocą których serwisujemy alkomaty, poddawane są wzorcowaniu przez Główny Urząd Miar, co gwarantuje spełnienie najwyższych standardów usługi.

Kalibracja alkomatu (Płock) sprawia, że sensory oraz podzespoły urządzenia działają optymalnie, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy zastosowaniu profesjonalnym.

Kalibracja alkomatu, Płock – zgłoszenie kalibracji

Na naszej stronie internetowej możesz skorzystać z wygodnej listy obsługiwanych alkomatów. Od modelu przyrządu uzależniona będzie cena świadczonej usługi. Jeżeli nie znajdziesz na niej urządzenia, którego szukasz, skontaktuj się z nami, a na pewno temu zaradzimy.

Swój alkomat możesz przynieść do jednego z wielu punktów naszej firmy lub skorzystać z opcji darmowej wysyłki poprzez paczkomat. Pamiętaj, by dokładnie zapakować urządzenie w bezpieczny sposób, aby nie uległ on uszkodzeniu w trakcie transportu. Do paczki dołącz kartkę z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem zwrotnym.

Gdy tylko otrzymamy Twoją przesyłkę, zajmiemy się kalibracją alkomatu. Nie potrwa to długo – około 1 dzień roboczy. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Kalibracja zweryfikuje stan techniczny przyrządu. Jeżeli w trakcie nasi specjaliści zdiagnozują jakiś problem, poinformują Cię o tym i zapytają o zgodę na jego usunięcie, by cena końcowa nie była przykrą niespodzianką.

Kalibracja alkomatu, Płock – sklep

Jeżeli poszukujesz niezawodnego alkomatu, nasz sklep służy Ci pomocą. Znajdziesz w nim zarówno alkomaty przeznaczone do użytku osobistego, jak i profesjonalne urządzenia, które znajdują zastosowanie w pracy policji. Nieodmiennie zbierają liczne opinie zadowolonych użytkowników, którzy wskazują na ich wachlarz zalet oraz przydatnych funkcji.

 

Pamiętaj, że kalibracja alkomatu (Płock) jest czynnością konieczną do tego, by urządzenie pracowało prawidłowo. Wpływa to bowiem na bezpieczeństwo osób uczestniczących w ruchu drogowym.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl