Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Wieliczka

Alkomat to urządzenie służące do wykonywania pomiarów zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Wykorzystywany jest głównie przez policję podczas przeprowadzania kontroli trzeźwości kierowców. Korzystają z niego także ochroniarze oraz organy kontrolujące zgodność pracowników do wykonywania powierzonych im obowiązków. Coraz częściej w alkomaty zaopatrują się także osoby prywatne pragnące mieć pewność czy ich stan pozwala na bezpieczne prowadzenie samochodu.

Czym jest kalibracja alkomatu i dlaczego jest tak ważna?

Alkomat podobnie jak inne urządzenia pomiarowe podlegać powinny regularnym przeglądom. Urządzenia te zbudowane są z sensorów, które wskutek upływu czasu mogą ulegać deregulacji. Kalibracja to czynność serwisowa, której celem jest odpowiednia regulacja urządzenia, która pozwala na uzyskanie precyzji podczas wykonywania pomiarów. Powinno się ją wykonywać co kilkadziesiąt bądź kilkaset pomiarów.

 

Pomijanie kalibracji może powodować zakłócenia działania alkomatu i pokazywanie nieadekwatnych wartości a w najgorszym wypadku całkowite rozstrojenie urządzenia. Dzięki cyklicznie przeprowadzanym kalibracjom urządzenie zachowa swoją funkcjonalność i dokładność.

Wieliczka, gdzie wykonać kalibrację alkomatu?

Chcesz mieć pewność, że Twój alkomat wskazuje odpowiednie wartości? Nie przeprowadzaj kalibracji na własną rękę. Aby przebiegła ona w odpowiedni sposób gwarantujący efektywne działanie alkomatu konieczne jest przeprowadzanie serwisowania z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W Polskim Centrum Kalibracji korzystamy z certyfikowanych urządzeń i symulatorów, które pozwalają na rzetelne dokonanie kalibracji.

 

Profesjonalna ekspertyza i kalibracja w naszym serwisie trwa zaledwie jeden dzień. Jest ona dokonywana przez specjalistów, którzy posiadają wiedzę i bogate doświadczenie w tej branży. Cechują się oni zaangażowaniem oraz precyzją, z jaką wykonują swoje obowiązki. Kalibracja, którą oferujemy to w pełni profesjonalna usługa, której cena jest korzystna i przede wszystkim adekwatna do efektów, których dostarcza. Zdecydowanie bardziej opłacalne jest cykliczne wykonywanie serwisowania swojego urządzenia, niż kupno nowego w momencie gdy spowodowane brakiem kalibracji szkody będą nieodwracalne.

 

Dostajemy wiele pozytywnych opinii na temat oferowanej przez nas sklep usługi kalibracji alkomatów. Zadowoleni klienci doceniają szybkość działania naszych serwisantów oraz najwyższy poziom obsługi klienta. W przypadku konieczności dodatkowych napraw nasz pracownik w pierwszej kolejności skontaktuje się z Tobą oraz zapyta, czy wyrażasz na nią zgodę. Dostaniesz od niego informację na temat kosztów takiej naprawy oraz jej specyfice.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl