Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Białystok

Potrzebne Ci na już profesjonalne sprawdzenie i fachowa kontrola sprzętu, jakim są alkomaty? Szukasz odpowiednich usług tego typu na terenie Białegostoku? Zależy Ci na szczegółowym podejściu do problemu, sprawnym wykonaniu koniecznych czynności oraz na tym, aby cena była optymalna? Polskie Centrum Kalibracji jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania i potrzeby! Kalibracja alkomatów w Białymstoku to nasza specjalność!

 

Kalibracja alkomatu Białystok - profesjonalizm przede wszystkim!

Kalibracja to nic innego jak specyficzny proces o charakterze kontrolnym oraz optymalizującym, który ma na celu głównie konfigurację oprogramowania konkretnego alkomatu, tak aby wskazywał on prawidłowe wartości zawartego w pobieranym powietrzu alkoholu. Dokładnie tym zajmuje się więc Polskie Centrum Kalibracji, gdzie proponowane usługi są naprawdę na najwyższym poziomie. Jeśli zatem bezwzględnie zależy Ci przede wszystkim na profesjonalizmie, fachowości i rzetelności całego procesu kalibracji, miejsce to bez wątpienia powinno spełnić wszelkie Twoje oczekiwania. Jakość oferowanych usług stanowi tutaj priorytet. To jednak nie wszystko. Równie istotnymi kwestiami są także sprawność i szybkość wykonywania kontroli i optymalizacji alkomatów. Zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ mamy świadomość, jak ważne są to aspekty praktycznie dla każdego klienta. To właśnie zadowolenie klientów jest miarą naszego sukcesu! W związku z tym stawiamy także na konkurencyjne ceny na każdą kieszeń, tak aby były one dostosowane do możliwości wszystkich chętnych skorzystania z tego rodzaju usług. 

Kalibracja alkomatu Białystok - tylko i wyłącznie sprawdzone punkty!

Kiedy poszukuje się dobrego punktu, w którym chce się oddać alkomat do kalibracji, warto zapoznać się z opiniami innych klientów, którzy już wcześniej skorzystali z danych usług. Opinie są jednym z najbardziej rzetelnych źródeł wiedzy o konkretnym miejscu czy firmie. Polskie Centrum Kalibracji cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem wśród klientów. Mnóstwo ludzi, jeśli chodzi o kalibrację alkomatów w Białymstoku, poleca właśnie ten punkt. Dlatego jest to jedno z najlepszych rozwiązań - wybór sprawdzonego punktu, który jest godny zaufania i zdobył uznanie niejednej osoby. Jeśli chodzi więc o ten specyficzny proces, czyli kalibrację alkomatów w Białymstoku jest miastem, w którym z pewnością bez problemu znajdziesz odpowiednich ludzi, mających fachową wiedzę i wiele lat doświadczeń w tym temacie. Zapraszamy już dziś!

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Opcje przeglądania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl