Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Piaseczno

Nie będzie odkryciem stwierdzenie, że nie jest dobrym pomysłem połączenie jazdy samochodem z alkoholowymi trunkami, w szczególności zaś ich wysokoprocentowymi odmianami. Pomimo licznym kampaniom uświadamiającym, to w dalszym ciągu nietrzeźwi kierowcy odpowiadają za znaczną część śmiertelnych wypadków samochodowych, do których dochodzi na polskich drogach. Nie jesteś jednak pozbawiony funkcjonalnych, wygodnych środków pozwalających Ci obiektywnie ocenić stopień stężenia alkoholu w Twoim organizmie. Wskazania dobrej klasy alkomatu stanowią podstawę do podjęcia świadomej decyzji o kierowaniu autem.

Nowoczesne alkomaty dostępne w szerokiej gamie

Gama nowoczesnych, profesjonalnych alkomatów oferowanych na sprzedaż również w Polskim Centrum Kalibracji stanowi odpowiedź na dotyczące tego potrzeby. Atestowany alkomat to precyzyjnie działające narzędzie, przy wykorzystaniu którego już w ciągu kilku chwil poznasz wynik pomiaru, który obarczony będzie zaledwie śladowym błędem. Oferowane przez nas urządzenia dostarczane są z pełną dokumentacją, w tym również instrukcją pozwalającą poznać sposób jego użytkowania. Co więcej, jakość i niezawodność naszych urządzeń pozwala polegać na precyzji generowanych przez nie wskazań przez długi czas. Co istotne, wśród proponowanych przez nas urządzeń znajdują się rozwiązania kompaktowe, których zabieranie ze sobą w podróż czy chociażby wypad do miasta nie stanowi problemu. Znaczenie ma również trwałość urządzenia, potrzebna do zachowania przez nie nienagannej kondycji technicznej pomimo notorycznego narażenia na realia podróży.

Profesjonalna usługa kalibracji alkomatów

Sednem przydatności i celem użytkowania alkomatu jest naturalnie uzyskiwanie przy jego użytku precyzyjnych wskazań dotyczących pomiaru stężenia alkoholu we krwi. Dlatego też, aby mieć pewność, że urządzenie w dalszym ciągu działa z należytą precyzją, warto skorzystać z oferowanej przez nas gamy usług dotyczących ich regulowania. Przeprowadzona fachowo kalibracja alkomatów w Piasecznie pozwoli na przywrócenie urządzeniu maksymalnej dokładności pracy. Co więcej, przeprowadzone przez Polskie Centrum Kalibracji kalibrowanie alkomatu nie pochłonie dużej ilości czasu.

Gama usług i produktów proponowanych przez Polskie Centrum Kalibracji

Nasza firma przeprowadzi też serwisowanie Twojego urządzenia, przywracając je do pierwotnej sprawności. Zakupisz też u nas przydatne akcesoria BHP czy płyny dezynfekcyjne pomocne w utrzymaniu alkomatu w stanie należycie higienicznym. Prowadzimy również sekcję – porady – w której znajdziesz artykuły poruszające zagadnienia z zakresu bezpiecznej jazdy, między innymi poradnik dotyczący wyboru odpowiedniego dla Twoich potrzeb alkomatu.

Piaseczno – gdzie szukać alkomatów?

Oferta jaką prezentujemy na stronie dowodzi, iż funkcjonalny i przedstawiający wiarygodne wskazania alkomat nie musi być drogi. Jakkolwiek kiedyś takie rozwiązania były z reguły elementem wyposażenia służb, to dzięki postępowi technologicznemu stały się one dostępne dla szerokiego odbiorcy. Obecnie alkomat stanowi element wyposażenia wielu kierowców. Zakup nowoczesnego modelu oraz korzystanie z usług takich jak serwisowanie czy kalibracja alkomatów w Piasecznie to sposób na zapewnienie sobie w dowolnej chwili możliwości poznania stężenia alkoholu w swoim organizmie. Dostęp do tej informacji oraz uzyskanie jej z wiarygodnego źródła ma duże znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl