Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Piaseczno

Nie będzie odkryciem stwierdzenie, że nie jest dobrym pomysłem połączenie jazdy samochodem z alkoholowymi trunkami, w szczególności zaś ich wysokoprocentowymi odmianami. Pomimo licznym kampaniom uświadamiającym, to w dalszym ciągu nietrzeźwi kierowcy odpowiadają za znaczną część śmiertelnych wypadków samochodowych, do których dochodzi na polskich drogach. Nie jesteś jednak pozbawiony funkcjonalnych, wygodnych środków pozwalających Ci obiektywnie ocenić stopień stężenia alkoholu w Twoim organizmie. Wskazania dobrej klasy alkomatu stanowią podstawę do podjęcia świadomej decyzji o kierowaniu autem.

Nowoczesne alkomaty dostępne w szerokiej gamie

Gama nowoczesnych, profesjonalnych alkomatów oferowanych na sprzedaż również w Polskim Centrum Kalibracji stanowi odpowiedź na dotyczące tego potrzeby. Atestowany alkomat to precyzyjnie działające narzędzie, przy wykorzystaniu którego już w ciągu kilku chwil poznasz wynik pomiaru, który obarczony będzie zaledwie śladowym błędem. Oferowane przez nas urządzenia dostarczane są z pełną dokumentacją, w tym również instrukcją pozwalającą poznać sposób jego użytkowania. Co więcej, jakość i niezawodność naszych urządzeń pozwala polegać na precyzji generowanych przez nie wskazań przez długi czas. Co istotne, wśród proponowanych przez nas urządzeń znajdują się rozwiązania kompaktowe, których zabieranie ze sobą w podróż czy chociażby wypad do miasta nie stanowi problemu. Znaczenie ma również trwałość urządzenia, potrzebna do zachowania przez nie nienagannej kondycji technicznej pomimo notorycznego narażenia na realia podróży.

Profesjonalna usługa kalibracji alkomatów

Sednem przydatności i celem użytkowania alkomatu jest naturalnie uzyskiwanie przy jego użytku precyzyjnych wskazań dotyczących pomiaru stężenia alkoholu we krwi. Dlatego też, aby mieć pewność, że urządzenie w dalszym ciągu działa z należytą precyzją, warto skorzystać z oferowanej przez nas gamy usług dotyczących ich regulowania. Przeprowadzona fachowo kalibracja alkomatów w Piasecznie pozwoli na przywrócenie urządzeniu maksymalnej dokładności pracy. Co więcej, przeprowadzone przez Polskie Centrum Kalibracji kalibrowanie alkomatu nie pochłonie dużej ilości czasu.

Gama usług i produktów proponowanych przez Polskie Centrum Kalibracji

Nasza firma przeprowadzi też serwisowanie Twojego urządzenia, przywracając je do pierwotnej sprawności. Zakupisz też u nas przydatne akcesoria BHP czy płyny dezynfekcyjne pomocne w utrzymaniu alkomatu w stanie należycie higienicznym. Prowadzimy również sekcję – porady – w której znajdziesz artykuły poruszające zagadnienia z zakresu bezpiecznej jazdy, między innymi poradnik dotyczący wyboru odpowiedniego dla Twoich potrzeb alkomatu.

Piaseczno – gdzie szukać alkomatów?

Oferta jaką prezentujemy na stronie dowodzi, iż funkcjonalny i przedstawiający wiarygodne wskazania alkomat nie musi być drogi. Jakkolwiek kiedyś takie rozwiązania były z reguły elementem wyposażenia służb, to dzięki postępowi technologicznemu stały się one dostępne dla szerokiego odbiorcy. Obecnie alkomat stanowi element wyposażenia wielu kierowców. Zakup nowoczesnego modelu oraz korzystanie z usług takich jak serwisowanie czy kalibracja alkomatów w Piasecznie to sposób na zapewnienie sobie w dowolnej chwili możliwości poznania stężenia alkoholu w swoim organizmie. Dostęp do tej informacji oraz uzyskanie jej z wiarygodnego źródła ma duże znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl