Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Radom

Aby kalibracja Twojego alkomatu przebiegła sprawnie, wyślij swój alkomat na adres:
 
POLSKIE CENTRUM KALIBRACJI
ul. Romana Dmowskiego 1
50-203 Wrocław
 

Wysoce nowoczesne i dopracowane urządzenia mogą uratować przed tragedią każdego z nas. Niemniej, do prawidłowego działania, posiadane urządzenie musi być zdatne oraz odpowiednio zaprogramowane. W przypadku alkomatów będziemy mieć do czynienia z kalibracją! Zadbamy o poprawną konfigurację Twojego alkomatu w oparciu o profesjonalny i certyfikowany sprzęt. Nasza oferta jest skierowana m.in. dla klientów z Radomia - zajmujemy się konfiguracją kilkudziesięciu modeli  pochodzących od 39 firm.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kalibracja alkomatów - Radom

Urządzenie samo w sobie zostało zaprojektowane w celu badania zawartości alkoholu we krwi, natomiast wbrew powszechnej opinii - bez uprzedniej kalibracji, jest dla nas bezwartościowe. Sam proces polega na wyznaczaniu sprawności na symulatorach BAC - dzięki nim mamy możliwość sprawdzenia próbki powietrza o jasno określonych parametrach, które powinny być zbliżone do rutynowego badania.

Głównym elementem alkomatu jest sensor - parametry czujnika są zmienne. Systematyczność wykonywania kalibracji jest zależna od urządzenia i częstotliwości użycia, natomiast aby wynik był w pełni zaufany, powinniśmy dokonywać tego co 6 miesięcy. Zdajemy sobie sprawę, że proces może wydawać się skomplikowany, dlatego oferujemy swoją pomoc, oddając do Twojego użytku zdolny do prawidłowego funkcjonowania alkomat.

 

Na czym polega kalibracja alkomatu? Radom

Działamy na rynku już wiele lat - nasze stacjonarne punkty są rozmieszczone w 19 lokalizacjach, czas na kolejną! Już teraz będziesz mógł przekazać swój sprzęt w Radomiu. Gwarantujemy ekspresowe wykonanie usługi - ekspertyza oraz kalibracja to maksymalnie 1 dzień roboczy. Jeśli nie masz czasu na osobiste stawienie się do serwisu, oferujemy możliwość wysyłki produktu oraz płatności online. Proces zgłaszania chęci kalibracji składa się z trzech kroków - wypełnienia zgłoszenia serwisowego, zapakowania alkomatu wraz z wysyłką oraz oczekiwania na kontakt/paczkę zwrotną! Stacjonarnie możemy ominąć czas wysyłki, tak więc zapraszamy do odwiedzin naszego punktu stacjonarnego.

Słyniemy z zespołu fachowców o niebagatelnym doświadczeniu oraz wiedzy, którą w dalszym ciągu poszerzamy. Oddając w nasze ręce urządzenie, możesz być przekonany o najwyższej jakości wykonania usługi. Nasze odczynniki są poddawane wzorcowaniu w Głównym Urzędzie Miar. Certyfikowany sprzęt zapewnia, że adiustacja i wzorce etanolowe w jej trakcie - będa prawidłowe. Jeśli twoje urządzenie nie figuruje na naszej stronie, zachęcamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl