Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Wołomin

Polskie prawo bardzo restrykcyjnie podchodzi do prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu. Wypicie lampki wina czy małego piwa zazwyczaj dyskwalifikuje jazdę samochodem. Dopiero po upływie określonego czasu, którego długość jest wypadkową wielu czynników (wiek, waga, procent alkoholu), można bezpiecznie prowadzić pojazd w ruchu drogowym. Warto zatem mieć pewność i zbadać się przed jazdą, by nie narazić się na złamanie prawa. Aby to zrobić niezbędny będzie nam alkomat – w szczególności dobrze skalibrowany. Wtedy utwierdzimy się w przekonaniu, że jesteśmy całkowicie trzeźwi.

 

ul. 1 Maja 92
05-200 Wołomin
 
Godziny otwarcia:
 
pn-pt: 8:30 - 19:00
so: 9:00 - 14:00
nd - nieczynne

Kalibracja alkomatów Wołomin – czy rzeczywiście potrzebna?

Dobrze skalibrowany alkomat jest nieocenioną pomocą, gdy nie jesteśmy pewni, co do stanu swojej trzeźwości lub chcemy sprawdzić drugą osobę, która ma zamiar prowadzić pojazd mechaniczny. Często zdarza się, że nagle musimy gdzieś jechać samochodem, a kilkadziesiąt minut wcześniej piliśmy małe piwo bądź lampkę wina do obiadu. Bywa również tak, że na drugi dzień po uroczystości, nie jesteśmy pewni, czy jesteśmy jeszcze w stanie nietrzeźwości. W takich i innych sytuacjach posiadanie własnego alkomatu jest niezwykle ważne i przydatne. Urządzenia do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu mają jednak to do siebie, że po czasie ulegają rozkalibrowaniu. Ich praca jest wtedy bezskuteczna: będą pokazywać nieprawidłowe wyniki bądź zupełnie odmówią posłuszeństwa. Przygotowaliśmy ekspercką ofertę kalibracyjną: Specjalnie dla mieszkańców Wołomina i okolic oferujemy profesjonalną usługę przywracania sprzętu do pełni sprawności. Kalibracja alkomatów w Wołominie to pewny, sprawdzony i ekonomiczny sposób na uzyskanie pewności otrzymywania poprawnych wyników po dmuchnięciu w alkomat.

Naprawa sprzętów badających trzeźwość: kalibracja alkomatów Wołomin

Kalibracja automatu jest procesem naprawczym polegającym na przywróceniu sprzętu do pełni sprawności. Pracownicy naszej firmy przywracają zdolność urządzenia, tak aby wskazywał pomiary wzorcowe. W wyniku działań kalibracyjnych alkomat staje się zoptymalizowany i skontrolowany pod kątem prawidłowości użytkowania. W naszej nomenklaturze ten proces bardzo często jest określany mianem adiustacji. Współczesne alkomaty kalibruje się, w zależności od typu, w okresach od kilku do kilkunastu miesięcy. Niebagatelne znaczenie ma także sposób ich użytkowania oraz częstość dokonywania pomiarów. Kalibracja alkomatów Wołomin obejmuje wszystkie profesjonalne czynności, które mają na celu przywrócenie eksploatacyjnej sprawności urządzeniu.

Wołomin kalibracja alkomatów – lokalizacja placówki

Punkt kalibracji alkomatów zlokalizowany jest w mieście Wołomin, nieopodal Warszawy. Jest to znakomity punkt, do którego blisko mają nie tylko lokalni mieszkańcy, ale również osoby zamieszkujące w miejscowościach ościennych. Jeśli mieszkasz w Markach, Kobyłce, Zielonce, Sulejówku czy Radzyminie – szybko dostaniesz się do naszej siedziby, w której realizujemy profesjonalną kalibrację alkomatów różnego typu. Ze względu na dobrą lokalizację odwiedzają nas także klienci z nieco dalszych stron województwa mazowieckiego oraz osoby pracujące w Warszawie, a przejeżdżające przez naszą miejscowość. Wszelkie dane kontaktowe dostępne są poniżej. Dowiecie się z nich, kiedy jesteśmy czynni i jaki jest numer kontaktowy oraz adres e-mail do naszej firmy. Osoby, które chciałby skorzystać z naszych usług, jednakże nie mają jak dojechać do lokalizacji, prosimy o kontakt. Możliwe jest bowiem kalibracja alkomatów w Wołominie po uprzednim przesłaniu sprzętu za pomocą poczty lub kuriera.

ul. 1 Maja 92
05-200 Wołomin
 
Godziny otwarcia:
 
pn-pt: 8:30 - 19:00
so: 9:00 - 14:00
nd - nieczynne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl