Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Wołomin

Polskie prawo bardzo restrykcyjnie podchodzi do prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu. Wypicie lampki wina czy małego piwa zazwyczaj dyskwalifikuje jazdę samochodem. Dopiero po upływie określonego czasu, którego długość jest wypadkową wielu czynników (wiek, waga, procent alkoholu), można bezpiecznie prowadzić pojazd w ruchu drogowym. Warto zatem mieć pewność i zbadać się przed jazdą, by nie narazić się na złamanie prawa. Aby to zrobić niezbędny będzie nam alkomat – w szczególności dobrze skalibrowany. Wtedy utwierdzimy się w przekonaniu, że jesteśmy całkowicie trzeźwi.

 

Kalibracja alkomatów Wołomin – czy rzeczywiście potrzebna?

Dobrze skalibrowany alkomat jest nieocenioną pomocą, gdy nie jesteśmy pewni, co do stanu swojej trzeźwości lub chcemy sprawdzić drugą osobę, która ma zamiar prowadzić pojazd mechaniczny. Często zdarza się, że nagle musimy gdzieś jechać samochodem, a kilkadziesiąt minut wcześniej piliśmy małe piwo bądź lampkę wina do obiadu. Bywa również tak, że na drugi dzień po uroczystości, nie jesteśmy pewni, czy jesteśmy jeszcze w stanie nietrzeźwości. W takich i innych sytuacjach posiadanie własnego alkomatu jest niezwykle ważne i przydatne. Urządzenia do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu mają jednak to do siebie, że po czasie ulegają rozkalibrowaniu. Ich praca jest wtedy bezskuteczna: będą pokazywać nieprawidłowe wyniki bądź zupełnie odmówią posłuszeństwa. Przygotowaliśmy ekspercką ofertę kalibracyjną: Specjalnie dla mieszkańców Wołomina i okolic oferujemy profesjonalną usługę przywracania sprzętu do pełni sprawności. Kalibracja alkomatów w Wołominie to pewny, sprawdzony i ekonomiczny sposób na uzyskanie pewności otrzymywania poprawnych wyników po dmuchnięciu w alkomat.

Naprawa sprzętów badających trzeźwość: kalibracja alkomatów Wołomin

Kalibracja automatu jest procesem naprawczym polegającym na przywróceniu sprzętu do pełni sprawności. Pracownicy naszej firmy przywracają zdolność urządzenia, tak aby wskazywał pomiary wzorcowe. W wyniku działań kalibracyjnych alkomat staje się zoptymalizowany i skontrolowany pod kątem prawidłowości użytkowania. W naszej nomenklaturze ten proces bardzo często jest określany mianem adiustacji. Współczesne alkomaty kalibruje się, w zależności od typu, w okresach od kilku do kilkunastu miesięcy. Niebagatelne znaczenie ma także sposób ich użytkowania oraz częstość dokonywania pomiarów. Kalibracja alkomatów Wołomin obejmuje wszystkie profesjonalne czynności, które mają na celu przywrócenie eksploatacyjnej sprawności urządzeniu.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl