Kategorie
Promocje
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Elektrochemiczny Alkomat  AlcoFind DA-8500E
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
1 479,00 zł 1 379,00 zł
szt.
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind Elite + Kalibracje
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind Elite + Kalibracje
359,00 zł 329,00 zł
szt.
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Gniezno

Trzeźwość kierowcy jest wymagana w każdym kraju i nie można się temu dziwić - w przeciwnym wypadku może doprowadzić do zdarzenia, w którym mogą ucierpieć niewinne osoby, jak i on sam. Dlatego warto wyposażyć się w alkomat, który zawsze pomoże nam dowiedzieć się, czy kierowanie samochodem jest możliwe w danej chwili. Trzeba jednak pamiętać o regularnej kalibracji tego urządzenia, ponieważ jest ona konieczna do uzyskania wiarygodnych pomiarów. Oferujemy tę usługę w Gnieźnie.

 

Gniezno - kalibracja alkomatu

 

Opinie ekspertów są jednogłośne - kalibracja alkomatu jest koniecznym elementem użytkowania tego urządzenia. Dlaczego? Czujnik, czyli najważniejszy element sprzętu jest dość delikatny, a regularne wykonywanie kolejnych pomiarów, jak i wpływ czasu, zmniejszają jego czułość. Tymczasem oprogramowanie alkomatu jest przystosowane do pracy z czujnikiem niezużytym, a więc mógłby pokazywać wyniki nieprawidłowe. Dlatego właśnie celem kalibracji jest ocena zużycia czujnika, a następnie dostosowanie sterownika. Wymaga to odpowiedniego sprzętu i narzędzi, dlatego samodzielna kalibracja nie tylko nie jest zalecana, ale też niemożliwa.

 

Oferujemy kalibrację alkomatu dla klientów z Gniezna. Obsługujemy większość urządzeń dostępnych na rynku, a jeśli w naszej ofercie nie ma aktualnie posiadanego przez klienta modelu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie dowiemy się więcej na temat konkretnego sprzętu i najpewniej będziemy w stanie jego również poddać kalibracji.

 

Kalibracja alkomatu Gniezno - dlaczego my?

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim dysponujemy profesjonalnym laboratorium, które jest certyfikowane. Dzięki temu można mieć pewność, że kalibracja alkomatu wykonana przez naszych pracowników będzie rzetelna. Przykładamy wagę do wiedzy i umiejętności naszych ekspertów, dlatego zatrudniamy wyłącznie specjalistów. Ponadto doskonale znamy się na alkomatach i jeśli urządzenie uległo innym usterkom, również zapraszamy do kontaktu w kwestii ewentualnej naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cały czas się rozwijamy. Pracujemy na profesjonalnych urządzeniach i narzędziach. Ponadto cena kalibracji alkomatów jest konkurencyjna. Konkretną kwotę można poznać po kontakcie z ekspertem lub przejrzeniu oferty na naszej stronie internetowej.

 

Zachęcamy również do skorzystania z oferty naszego sklepu. Dysponujemy profesjonalnymi alkomatami oraz przydatnymi akcesoriami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl