Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Bytom

Alkomat to niezbędne urządzenie dla każdego kierowcy, który ceni sobie bezpieczeństwo swoje oraz współpasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Żeby było ono optymalne, nasz przyrząd powinien gwarantować nam poprawne wymiary. Zapewni to profesjonalna i rzetelnie przeprowadzona kalibracja alkomatu (Bytom).

Profesjonalna kalibracja alkomatu – Bytom

Polskie Centrum Kalibracji to zespół specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się sprzedażą oraz serwisowaniem alkomatów. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszej jakości przyrząd wymaga regularnej kalibracji, aby mógł zagwarantować poprawne i wymierne wyniki. Z tego powodu do świadczenia naszych usług podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, by były one skuteczne i rzetelne.

Nasz personel posiada wysokie kwalifikacje, a laboratoria wyposażone są w zaawansowany i nowoczesny sprzęt, który wspiera nasze działania od strony technicznej. Odczynniki, które służą nam do serwisowania alkomatów, podlegają wzorcowaniu w Głównym Urzędzie Miar, dzięki czemu nasze usługi spełniają najwyższe standardy.

Kalibracja alkomatu, Bytom – cena i przekazanie alkomatu

W celu skorzystania z naszych usług należy wypełnić zgłoszenie serwisowe na naszej stronie internetowej. Wcześniej można wygodnie sprawdzić na liście, jaka cena obowiązuje za kalibrację danego modelu. Jeżeli posiadany alkomat się na niej nie znajduje, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego w celu omówienia usługi.

Polskie Centrum Kalibracji obejmuje wiele punktów, w których można zlecić kalibrację i zostawić sprzęt. Istnieje również opcja jego przekazania poprzez darmową wysyłkę paczkomatem. W takim przypadku alkomat należy zapakować w bezpieczny sposób, aby nie uległ uszkodzeniu. Do paczki zalecamy dołączyć kartkę z danymi osobowymi, takimi jak imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres do wysyłki zwrotnej.

Kalibracja alkomatu (Bytom) zajmuje około 1 dzień roboczy. Jeżeli nasi specjaliści zauważą usterki w urządzeniu, poinformują Cię o takim fakcie i zapytają o zgodę na przeprowadzenie naprawy – nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty. Dbamy o to, by cena była dla Ciebie korzystna, a skalibrowany alkomat zapewnił Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa na drodze.

Kalibracja alkomatu, Bytom – sklep

Jeśli dopiero szukasz jakościowego alkomatu, w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz przyrząd, który odpowie na Twoje potrzeby. Nasz sklep oferuje zarówno alkomaty osobiste, jak i modele profesjonalne, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w pracy służb porządkowych. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością i niezawodnością, potwierdzonymi przez liczne opinie użytkowników.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl