Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Kielce

 

Tester trzeźwości, który powszechnie nazywany jest alkomatem to urządzenie, które umożliwia Ci sprawdzenie swojego stanu trzeźwości. Pamiętaj jednak, że odczyt może być nieprawidłowy, gdy alkomat nie jest właściwie skalibrowany. Kalibracja testera trzeźwości wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniej wiedzy, więc nie można jej dokonać w warunkach domowych.

Kalibracja alkomatu - Kielce

Testery trzeźwości nazywane są czasami także analizatorami wydechu. Jest to urządzenie, które dzięki zaawansowanemu technologicznie czujnikowi może odczytać, jaka jest zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kalibracja alkomatów w Kielcach jest możliwa dzięki usługom oferowanym przez Polskie Centrum Kalibracji. Zatrudnieni przez nas specjaliści dysponują ogromnym doświadczeniem, które przekłada się na wysoką jakość wykonywanej przez nich pracy.

Alkomat jest sprzętem, który pojawia się w wyposażeniu coraz większej liczby kierowców. Jest to niewątpliwie bardzo odpowiedzialne zachowanie. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że tester trzeźwości powinien być regularnie kalibrowany. Im częściej użytkowany jest sprzęt - tym częstsza może się okazać potrzeba kalibrowania urządzenia. Pamiętaj jednak, że nawet nieużywany sprzęt ulega powolnemu rozregulowaniu.

Naprawa alkomatu - Kielce

Sercem każdego testera trzeźwości jest czujnik. W przypadku, gdy ten się zużyje - należy podjąć się kalibracji. Ta polega na dostosowaniu układu elektronicznego do działania przy aktualnym stanie sensora. Zabieg kalibracji wykonywany jest w specjalistycznym laboratorium, które przystosowane jest to tego typu działań. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które może się pochwalić posiadaniem własnego, zaawansowanego technicznie laboratorium, w związku z czym nie musimy wysyłać badanego alkomatu do zewnętrznej placówki.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Kielc lub okolic zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu z nami. Zadbamy o to, by urządzenie dotarło do naszego Centrum Kalibracji, które znajduje się we Wrocławiu.

Kalibracja alkomatów w Kielcach

Jesteśmy nowoczesną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie testerów trzeźwości. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy w dostarczanych przez nas usługach. Podążamy za postępem technologicznym, więc dzięki dodatkowemu zaangażowaniu naszych pracowników możemy sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom klientów. Nasza oferta nieustannie się powiększa, dlatego zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z nią.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl