Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Kielce

Aby kalibracja Twojego alkomatu przebiegła sprawnie, wyślij swój alkomat na adres:

 

 
 
POLSKIE CENTRUM KALIBRACJI
ul. Romana Dmowskiego 1
50-203 Wrocław
 
 

Tester trzeźwości, który powszechnie nazywany jest alkomatem to urządzenie, które umożliwia Ci sprawdzenie swojego stanu trzeźwości. Pamiętaj jednak, że odczyt może być nieprawidłowy, gdy alkomat nie jest właściwie skalibrowany. Kalibracja testera trzeźwości wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniej wiedzy, więc nie można jej dokonać w warunkach domowych.

Kalibracja alkomatu - Kielce

Testery trzeźwości nazywane są czasami także analizatorami wydechu. Jest to urządzenie, które dzięki zaawansowanemu technologicznie czujnikowi może odczytać, jaka jest zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kalibracja alkomatów w Kielcach jest możliwa dzięki usługom oferowanym przez Polskie Centrum Kalibracji. Zatrudnieni przez nas specjaliści dysponują ogromnym doświadczeniem, które przekłada się na wysoką jakość wykonywanej przez nich pracy.

Alkomat jest sprzętem, który pojawia się w wyposażeniu coraz większej liczby kierowców. Jest to niewątpliwie bardzo odpowiedzialne zachowanie. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że tester trzeźwości powinien być regularnie kalibrowany. Im częściej użytkowany jest sprzęt - tym częstsza może się okazać potrzeba kalibrowania urządzenia. Pamiętaj jednak, że nawet nieużywany sprzęt ulega powolnemu rozregulowaniu.

Naprawa alkomatu - Kielce

Sercem każdego testera trzeźwości jest czujnik. W przypadku, gdy ten się zużyje - należy podjąć się kalibracji. Ta polega na dostosowaniu układu elektronicznego do działania przy aktualnym stanie sensora. Zabieg kalibracji wykonywany jest w specjalistycznym laboratorium, które przystosowane jest to tego typu działań. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które może się pochwalić posiadaniem własnego, zaawansowanego technicznie laboratorium, w związku z czym nie musimy wysyłać badanego alkomatu do zewnętrznej placówki.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Kielc lub okolic zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu z nami. Zadbamy o to, by urządzenie dotarło do naszego Centrum Kalibracji, które znajduje się we Wrocławiu.

Kalibracja alkomatów w Kielcach

Jesteśmy nowoczesną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie testerów trzeźwości. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy w dostarczanych przez nas usługach. Podążamy za postępem technologicznym, więc dzięki dodatkowemu zaangażowaniu naszych pracowników możemy sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom klientów. Nasza oferta nieustannie się powiększa, dlatego zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z nią.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl