Kategorie
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatów Poznań

Bardzo często dochodzi do sytuacji, w których po piwie lub dwóch ze znajomymi czujemy się trzeźwo, jednak nie wiemy czy wciąż nie posiadamy dawki alkoholu we krwi uniemożliwiającej podróż powrotną samochodem. Taka niekonsekwencja wiązać się może nie tylko z wysokim mandatem i utratą prawa jazdy, ale nawet ze spowodowaniem bezpośredniego zagrożenia na drodze. Samo posiadanie urządzenia do pomiaru ilości alkoholu we krwi nie jest jednak wystarczające. Trzeba pamiętać o oferowanej usłudze związaną z kalibracją alkomatu w Poznaniu, gdyż rozbieżny wynik przy spotkaniu z policją nie będzie żadną wymówką.

ul. Gałczyńskiego 46
60-194 Poznań
 
Godziny otwarcia:
 
pn-pt: 8:00 - 17:00 
so, nd - nieczynne  
tel. (61) 415 29 22

Kalibracja alkomatu oferowana w Poznaniu

Oczywiście musimy w ogóle zakupić samą aparaturę pomiarową, którą możemy nabyć w firmie z Poznania, oferującej także kalibrację alkomatów. Bardzo wielu użytkowników tych urządzeń zapomina, że po zakupie wymagane działania się nie kończą i trzeba należycie zadbać o urządzenie. 

Jeśli dopiero decydujemy się na wybór odpowiedniego sprzętu pomiarowego, warto zweryfikować opinie i skorzystać z firmy odznaczającej się rzetelnością odnośnie zakupu i kalibracji alkomatu na terenie Poznania. Gwarantuję to duży wybór i dostosowanie urządzenia do naszych indywidualnych potrzeb, a także możliwość zakupu specjalistycznych analizatorów, które pozwalają założyć między innymi blokadę alkoholową.

Warto także zwrócić uwagę na to, czy przedsiębiorstwo z Poznania w cenie kalibracji alkomatów uwzględnia również ich serwis oraz długoletnią gwarancję producenta.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia?

Sama specyfika alkomatów do dziś dla wielu kierowców pozostaje zagadką, a to ze względu na utrudniony do nich dostęp jeszcze kilka dekad temu. Tym bardziej kalibracja alkomatu na terenie Poznania może wydać się niezrozumiała i niepotrzebna. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nowoczesne rozwiązania technologiczne i możliwość wyposażania się w to urządzenie przez każdego odpowiedzialnego kierowcę, wywołało efekt produkcji alkomatów, które są dużo dokładniejsze po ich odpowiednim ustawieniu.

Dzięki temu mamy możliwość zakupu nawet aparatury w kieszonkowej wersji, którą możemy zabrać praktycznie wszędzie. Dodatkowo jeśli przeprowadzamy regularnie i rzetelnie kalibrację alkomatów na terenie Poznania, to zgodnie z opiniami zadowolonych klientów, możemy być pewni co do bezawaryjności i niezawodności urządzenia. 

Sama cena za alkomat nawet wysokiej jakości i klasy wykonania, oscyluję już nawet w granicy od 200 do 300 złotych, co przy zapewnionej gwarancji okazuję się bardzo często tylko wydatkiem jednorazowym, z którego będziemy zadowoleni przez lata. Jednak to przede wszystkim użytkownik ma być zadowolony z urządzenia, dlatego warto zapoznać się szczegółowo z ofertą wybranego centrum kalibracji.

 

 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl