Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Poznań

Bardzo często dochodzi do sytuacji, w których po piwie lub dwóch ze znajomymi czujemy się trzeźwo, jednak nie wiemy czy wciąż nie posiadamy dawki alkoholu we krwi uniemożliwiającej podróż powrotną samochodem. Taka niekonsekwencja wiązać się może nie tylko z wysokim mandatem i utratą prawa jazdy, ale nawet ze spowodowaniem bezpośredniego zagrożenia na drodze. Samo posiadanie urządzenia do pomiaru ilości alkoholu we krwi nie jest jednak wystarczające. Trzeba pamiętać o oferowanej usłudze związaną z kalibracją alkomatu w Poznaniu, gdyż rozbieżny wynik przy spotkaniu z policją nie będzie żadną wymówką.

ul. Gałczyńskiego 46
60-194 Poznań
 
Godziny otwarcia:
 
pn-pt: 8:00 - 18:00 
so, nd - nieczynne  
tel. (61) 415 29 22

Kalibracja alkomatu oferowana w Poznaniu

Oczywiście musimy w ogóle zakupić samą aparaturę pomiarową, którą możemy nabyć w firmie z Poznania, oferującej także kalibrację alkomatów. Bardzo wielu użytkowników tych urządzeń zapomina, że po zakupie wymagane działania się nie kończą i trzeba należycie zadbać o urządzenie. 

Jeśli dopiero decydujemy się na wybór odpowiedniego sprzętu pomiarowego, warto zweryfikować opinie i skorzystać z firmy odznaczającej się rzetelnością odnośnie zakupu i kalibracji alkomatu na terenie Poznania. Gwarantuję to duży wybór i dostosowanie urządzenia do naszych indywidualnych potrzeb, a także możliwość zakupu specjalistycznych analizatorów, które pozwalają założyć między innymi blokadę alkoholową.

Warto także zwrócić uwagę na to, czy przedsiębiorstwo z Poznania w cenie kalibracji alkomatów uwzględnia również ich serwis oraz długoletnią gwarancję producenta.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia?

Sama specyfika alkomatów do dziś dla wielu kierowców pozostaje zagadką, a to ze względu na utrudniony do nich dostęp jeszcze kilka dekad temu. Tym bardziej kalibracja alkomatu na terenie Poznania może wydać się niezrozumiała i niepotrzebna. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nowoczesne rozwiązania technologiczne i możliwość wyposażania się w to urządzenie przez każdego odpowiedzialnego kierowcę, wywołało efekt produkcji alkomatów, które są dużo dokładniejsze po ich odpowiednim ustawieniu.

Dzięki temu mamy możliwość zakupu nawet aparatury w kieszonkowej wersji, którą możemy zabrać praktycznie wszędzie. Dodatkowo jeśli przeprowadzamy regularnie i rzetelnie kalibrację alkomatów na terenie Poznania, to zgodnie z opiniami zadowolonych klientów, możemy być pewni co do bezawaryjności i niezawodności urządzenia. 

Sama cena za alkomat nawet wysokiej jakości i klasy wykonania, oscyluję już nawet w granicy od 200 do 300 złotych, co przy zapewnionej gwarancji okazuję się bardzo często tylko wydatkiem jednorazowym, z którego będziemy zadowoleni przez lata. Jednak to przede wszystkim użytkownik ma być zadowolony z urządzenia, dlatego warto zapoznać się szczegółowo z ofertą wybranego centrum kalibracji. 

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl