Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Toruń

 

Skutki prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu mogą być na tyle dotkliwe, że z pewnością nie warto ryzykować. Nie wspominając o tworzeniu wysokiego zagrożenia dla wszystkich innych uczestników ruchu drogowego, prowadzenie po spożyciu alkoholu może prowadzić także do restrykcji prawnych. Chcesz tego uniknąć? Wykorzystaj skuteczny alkomat. To urządzenie, które podpowie Ci, kiedy wsiadanie za kółko może nie być najlepszym pomysłem. Profesjonalna kalibracja alkomatów w Toruniu zapewni utrzymanie Twojego urządzenia w dobrym stanie technicznym.

Na problemy z pomiarem - kalibracja alkomatów Toruń

Alkomat to wyjątkowo przydatne urządzenie, pozwalające na stosunkowo szybkie oraz skuteczne sprawdzenie poziomu alkoholu utrzymującego się w danej chwili w organizmie. Wiedza o swoim stanie jest wyjątkowo ważna, jeśli planujesz prowadzenie pojazdu. O ile stan bezpośrednio po spożyciu napojów wyskokowych raczej nie pozostawia złudzeń co do zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, o tyle sytuacja na drugi dzień po spożyciu może nie być tak klarowna. Często noc przynosi poprawę stanu zdrowotnego, a co za tym idzie - złudne poczucie trzeźwości. Jako kierowca możesz mieć więc wrażenie, że Twój stan jak najbardziej pozwala wsiąść za kółko. Czy aby na pewno?

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Takie wrażenie może być wyjątkowo zgubne, nie tylko dla Ciebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Jedynie alkomat może przynieść jasną informację na temat tego, czy jesteś w danej chwili zdolny do podjęcia tego typu czynności. Pomiar za pomocą alkomatu jest krótki, jednak nie zawsze pozostaje skuteczny. Z chwilą, w której Twój alkomat ulega rozkalibrowaniu, może on ukazywać nieprawidłowy wynik pomiaru. W takiej sytuacji niezbędna może okazać się fachowa kalibracja alkomatu. Toruń jest miastem, w którym taka możliwość jest jak najbardziej dostępna. Obecnie obsługujemy alkomaty z całej Polski, dając wszystkim klientom możliwość odpowiedniego przygotowania swojego urządzenia pomiarowego do pracy. Kalibracja  alkomatów w Toruniu jest kluczową czynnością, jeśli zależy Ci na pozyskaniu realnych wyników zgodnych ze stanem faktycznym.

Optymalizacja na wyciągnięcie ręki - kalibracja alkomatów Toruń

Użytkowanie nieskalibrowanego alkomatu może okazać się bardzo niebezpieczne - w końcu jest to urządzenie, na którym działaniu opiera się swoje postępowanie. Kalibracja alkomatu w Toruniu pomoże Ci uniknąć przykrych skutków braku optymalizacji urządzenia.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl