Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Detektory gazów

Mierniki gazów to niewielkie urządzenia, które umożliwiają przeprowadzenie pomiaru stężenia niebezpiecznej substancji w powietrzu. Najczęściej używane są w celu określenia obecności tlenku węgla (tzw. czadu), siarkowodoru, wybuchowego metanu lub ubytku tlenu. W sklepie Polskie Centrum Kalibracji posiadamy przenośne mierniki gazów o różnym stopniu zaawansowania, dostępne w różnych cenach.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 H2S/CO Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 H2S/CO
Producent: DRAGER
Cena: 3 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 O2/CO Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 O2/CO
Producent: DRAGER
Cena: 3 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor Gazu DRAGER PAC 5500 Detektor Gazu DRAGER PAC 5500
Producent: DRAGER
Cena: 1 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor Gazu DRAGER PAC 7000 Detektor Gazu DRAGER PAC 7000
Producent: DRAGER
Cena: 2 225,00 zł
szt.
zobacz więcej

Poręczne, przenośne mierniki gazów

Posiadając profesjonalny czujnik gazów, możesz niezawodnie monitorować dowolne zagrożenie związane z obecnością danego gazu. Możesz zdecydować się na miernik gazów toksycznych, który skupia się na jednym związku, lub wybrać detektor wykrywający wiele gazów. Wartości widoczne są na czytelnym, dużym wyświetlaczu LCD. Dzięki długiemu czasowi baterii, czujnik gazów pracuje w trybie ciągłym i można go używać przez długi czas. Poręczność i kompaktowy rozmiar naszych mierników gazów pozwala na wygodę użytkowania. Konstrukcja jest lekka i zwarta, obudowa cechuje się odpornością na wstrząsy i wilgoć. Kalibracja urządzeń jest bardzo prosta, automatyczna. Decydując się na taki produkt, stawiasz na długoterminowe rozwiązanie. Każdy nasz miernik gazów toksycznych jest solidny, niezawodny i prosty w obsłudze. Może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Rodzaje mierników gazów

Oferujemy przenośne mierniki gazów pojedynczych lub czterech jednocześnie. Miernik gazów wybuchowych może np. wykrywać metan, który jest bezwonny i bezbarwny, a w odpowiednim stężeniu z powietrzem wywołuje eksplozję. Możesz też kontrolować ubytek tlenu oraz obecność tlenku węgla i siarkowodoru (H2S). Urządzenia posiadają trzy wyraźne rodzaje sygnalizacji, informujące o przekroczeniu progów alarmowych - akustyczną, optyczną i wibracyjną. W zależności od rodzaju, polecane są m.in. dla:

  • straży pożarnej,
  • podczas akcji ratowniczych (również w strefach zagrożonych wybuchem),
  • firm zajmujących się pracą w studzienkach, kanałach, zbiornikach,
  • oczyszczalni ścieków, wysypisk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Polskiego Centrum Kalibracji

W naszym sklepie możesz kupić miernik gazów wybuchowych w atrakcyjnej cenie. Jako Polskie Centrum Kalibracji oferujemy Ci również inne akcesoria BHP, płyny do dezynfekcji oraz artykuły, w których się specjalizujemy, czyli alkomaty. Od wielu lat współpracujemy z klientami, którzy wyrażają zadowolenie i dzielą się pozytywnymi opiniami. Chcesz do nich dołączyć? Skontaktuj się z nami! Służymy fachowym doradztwem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl