Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci
Znaleziono produktów: 64

Alkomaty Dräger

Własne bezpieczeństwo i zdrowie to podstawa, na której zależy każdemu. Wycieki gazu to poważna sprawa, która może nam zagrażać. Jest to często tzw. “cichy zabójca”. Nawet najmniejszy wyciek może stworzyć realne niebezpieczeństwo dla naszego życia. Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona.

W tym wypadku przydatne są detektory gazu. Jest to małe, inteligentne urządzenie, które tak naprawdę nie wymaga żadnej obsługi, a jedynie czasem wymiany akumulatora. W odpowiedni sposób powiadomi nas o nawet najmniejszych wycieku. Dzięki jakościowym detektorom gazu Dräger możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o swoje zdrowie i życie. Dräger to znana firma produkująca różnego rodzaju czujniki, polecane przez ekspertów i cieszące się pozytywnymi opiniami.

Czujniki wielogazowe Dräger

Detektory gazu dzielą się na dwa typy. Czujniki wielogazowe to odpowiedni sprzęt dla osób, które potrzebują konkretnego urządzenia, które będzie im wykrywało kilka różnych gazów. Jest to odpowiednie urządzenie dla osób, które chcą zadbać o ochronę osobistą. Szeroko polecany i doceniany w środowisku służb państwowych, które udają się na akcje ratownicze. Wielogazowe czujniki to małe i ergonomiczne urządzenia, które zmieszczą się nawet do kieszeni. Szybko wykrywają niebezpieczeństwo i umożliwiają sprawną reakcję na zaistniałe zagrożenie.

Czujniki jednogazowe Dräger

Czujniki jednogazowe to wyspecjalizowane urządzenia, które charakteryzują się wykrywaniem konkretnych pojedynczych gazów. Również chętnie używane przez środowisko służb państwowych, które działają w sprawie ochrony życia i zdrowia ludzkiego. Jest to małe urządzenie, co daje ogromną wygodę, ze względu na to, że można je zabrać wszędzie. Oprócz tego są bezobsługowe, a więc w odpowiednim czasie powiadomią o zaistniałym zagrożeniu, ale również wykonane są z solidnych, wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na różne warunki.

Dlaczego warto wybrać firmę Dräger?

Firma Dräger posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. W swoim asortymencie oferują wyłącznie specjalistyczne, sprawdzone i certyfikowane urządzenia. Czujniki gazu Dräger wyróżniają się niezwykłą trwałością, niezawodnością oraz wysoką jakością. Cieszą się od lat pozytywnymi opiniami wśród klientów oraz służb ratunkowych. Oferujemy detektory gazu oraz kalibracje Dräger w bardzo atrakcyjnych i korzystnych cenach. Dobra jakość, konkurencyjna cena i zapewnienie bezpieczeństwa - to hasła przewodnie producenta czujników Dräger. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego detektora. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Alkomat Drager 5000 przesiewowy Alkomat Drager 5000 przesiewowy
Producent: DRAGER
Cena: 2 192,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Drager 5820 Alkomat Drager 5820
Producent: DRAGER
Cena: 1 414,50 zł
Alkomat Drager 6510 Alkomat Drager 6510
Producent: DRAGER
Cena: 1 970,00 zł
Alkomat Drager 7510 z drukarką Alkomat Drager 7510 z drukarką
Producent: DRAGER
Cena: 8 985,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 H2S/CO Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 H2S/CO
Producent: DRAGER
Cena: 3 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 O2/CO Detektor dwugazowy Dräger PAC 8500 O2/CO
Producent: DRAGER
Cena: 3 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor Gazu DRAGER PAC 5500 Detektor Gazu DRAGER PAC 5500
Producent: DRAGER
Cena: 1 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Detektor Gazu DRAGER PAC 7000 Detektor Gazu DRAGER PAC 7000
Producent: DRAGER
Cena: 2 225,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl