Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Gliwice

Aby kalibracja Twojego alkomatu przebiegła sprawnie, wyślij swój alkomat na adres:

 

POLSKIE CENTRUM KALIBRACJI
ul. Romana Dmowskiego 1
50-203 Wrocław

Alkomat jest przydatnym akcesorium dla wielu kierowców, ponieważ pozwala na bieżąco i rzetelnie badać stan trzeźwości, tym samym zmniejszając ryzyko kierowania w stanie nietrzeźwym, które mogłoby spowodować duże niebezpieczeństwo na drodze, zarówno samemu kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu. Trzeba jednak pamiętać, że każde urządzenie tego typu wymaga okresowej kalibracji.

Kalibracja alkomatu Gliwice - dlaczego jest obowiązkowa?

Alkomat to urządzenie, którego najważniejszym elementem jest czujnik. Ten przez każdy pomiar ulega niewielkiemu zużyciu, dlatego po pewnym czasie może dawać nieprawidłowe wyniki. Sytuacja zwiększa tym samym ryzyko utracenia prawa jazdy, a w skrajnym przypadku spowodowania wypadku. Trzeba wiedzieć, że kalibracji należy poddać nie tylko urządzenie regularnie użytkowane, ponieważ właściwości wspomnianego czujnika mogą się pogorszyć także z upływającym czasem. Należy też zrozumieć, że oprogramowanie sprzętu zostało przystosowane do pracy z nowym czujnikiem, dlatego kalibracja to nic innego, jak dostosowanie układu elektronicznego do działania przy aktualnym stanie omawianego elementu. Wymaga to odpowiedniej wiedzy technicznej oraz umiejętności, a także specjalistycznego sprzętu.

Kalibracja alkomatu Gliwice - dlaczego my?

Nad kalibrowaniem alkomatów czuwa doświadczony zespół ekspertów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, ponadto dysponujemy laboratorium ze świetnym zapleczem technicznym. Podczas naszych działań używamy odczynników, które są poddawane wzorcowaniu w Głównym Urzędzie Miar, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność właściwej realizacji usługi. Potwierdzeniem tych słów może być fakt, że obsługujemy zarówno klientów indywidualnych używających prostych alkomatów, ale też przedsiębiorstwa, które stosują specjalistyczny sprzęt do przepisowych kontroli na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu wśród pracowników. Jesteśmy członkiem Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB nr 1033. Kalibrujemy najbardziej popularne urządzenia na rynku wielu marek, których produkty są dostępne na całym świecie. Oferujemy również profesjonalny serwis alkomatów, jeśli Twoje urządzenie działa w dziwny lub nieprawidłowy sposób. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się alkomaty różnego rodzaju, na przykład bezustnikowe, policyjne, z drukarką, przemysłowe, dowodowe, atestowane, przesiewowe czy akcesoria (np. wymienne ustniki).

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl