Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Tychy

Alkomaty to bardzo przydatne urządzenia, które są głównie przeznaczone do użycia przez kierowców. Dzięki nim zawsze można mieć pewność, że wsiada się do samochodu w odpowiednim stanie, co nie tylko pozwala uchronić się przed bardzo surowymi karami, ale przede wszystkim ogranicza ryzyko spowodowania niebezpieczeństwa na drodze. Każde akcesorium tego rodzaju powinno być regularnie kalibrowane, dzięki czemu nie będzie podawać nieprawidłowych wyników. Oferujemy kalibrację alkomatów w Tychach.

 

Tychy - kalibracja alkomatów

 

Dlaczego kalibrowanie alkomatów jest tak ważne? Trzeba mieć świadomość, że urządzenie tego rodzaju jest wyposażone w czujnik, który przez wpływ czasu oraz regularność badań może zmienić swoją czułość. Oznacza to, że osoba nietrzeźwa może wsiąść za kierownicę, myśląc, że wszystko jest w porządku. To bardzo niebezpieczne, a więc warto poddać urządzenie kalibracji. Na czym ona polega?

Oferowana kalibracja alkomatów w Tychach polega przede wszystkim na dostosowaniu oprogramowania wykonującego obliczenia do aktualnego stanu czujnika - niezależnie od tego, czy sprzęt wyposażono w czujnik elektrochemiczny, czy półprzewodnikowy. To ważne, ponieważ instalowany w urządzeniu układ elektroniczny został dopasowany do pracy z nowym czujnikiem, dlatego nawet niewielkie zmiany w jego czułości przyczyniają się do możliwości otrzymania nieprawidłowego wyniku.

Wbrew pozorom nawet mało używane alkomaty muszą być często kalibrowane. Niestety, niektóre osoby twierdzą, że w przypadku rzadkich pomiarów, kalibracja nie jest tak potrzebna. Czujniki montowane w alkomatach są bardzo czułe, dlatego czas także wpływa na ich stan. Jedyną sytuacją umożliwiającą rzadką adiustację jest wyposażenie się w droższy, lepiej skonstruowany alkomat.

 

Kalibracja alkomatów Tychy - dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasi specjaliści korzystają z profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdym alkomatem. Działamy precyzyjnie, czego potwierdzeniem jest świadectwo wzorcowania wydawane cyklicznie przez Główny Urząd Miar. Korzystamy ze sprawdzonych metod kalibracyjnych. Pracujemy szybko i dokładnie, a ponadto możemy zapewnić dodatkowe akcesoria eksploatacyjne, takie jak na przykład ustniki. Zachęcamy do skorzystania z innych elementów naszej oferty - sprzedajemy oraz naprawiamy alkomaty o sprawdzonej skuteczności.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl