Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Kalisz

Kalibracja alkomatu w Kaliszu

Kontrola stanu trzeźwości to absolutna podstawa, jeśli chodzi o przygotowanie do samodzielnej jazdy. Oczywiście życie towarzyskie obfituje w szereg spotkań, często suto zakrapianych alkoholem. Pod żadnym względem nie zwalnia to jednak z konieczności zachowania ostrożności na drodze, co nie jest przecież w pełni możliwe przy podwyższonej zawartości alkoholu we krwi. Wsiadając za kółko, musisz więc mieć pewność co do tego, że Twój stan na to pozwala. Określenie tego samodzielnie jest trudne, a w wielu przypadkach wręcz niemożliwe.

Warto pamiętać, że brak niepokojących sygnałów nie oznacza przecież stanu kompletnej trzeźwości. Alkohol jest o tyle zdradliwą używką, że może nie zdradzać jasnych symptomów obecności w organizmie. Konieczne jest zatem zastosowanie odpowiedniego pomiaru, dającego wiarygodny wynik zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Właśnie tak działają alkomaty osobiste dostępne w naszej szerokiej ofercie. Dodatkowym atutem jest nasza profesjonalna usługa, czyli kalibracja alkomatu. Kalisz jest miastem, w którym jak najbardziej można skorzystać z naszej możliwości. Obsługujemy wszystkich zainteresowanych mieszkańców tego miasta, a także jego okolic.

Nasz sklep jest więc nie tylko miejscem zakupu wysokiej jakości alkomatów, ale także punktem skutecznej kalibracji. Z perspektywy kierowcy jest to wyjątkowo ważne, ponieważ dobrze przeprowadzona kalibracja alkomatu w Kaliszu stanowi o bezpieczeństwie nie tylko osoby kierującej pojazdem, ale także wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.

Profesjonalna kalibracja alkomatu - Kalisz, opinie zadowolonych klientów

Dobrze skalibrowany alkomat będzie działał prawidłowo - bez przeprowadzenia takiego procesu przygotowania nie można mówić o sprawności takiego urządzenia. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ w takiej sytuacji kierowca może polegać wyłącznie na błędnych wynikach pomiarów. Dlatego właśnie tak ważne jest regularne przeprowadzanie kalibracji alkomatu. Kalisz jest miastem, w którym z takiej możliwości skorzystało już wielu użytkowników alkomatów.

Pozytywne opinie jedynie motywują nas do jeszcze większego ulepszania swoich usług. Dzięki takiej pracy jesteśmy w stanie działać na korzyść tysięcy kierowców w różnych miastach Polski. Jednocześnie utrzymujemy bardzo przystępne ceny, co dotyczy również samej usługi kalibracji alkomatu w Kaliszu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań służymy radą i odpowiedzią - nasi specjaliści są do dyspozycji zainteresowanych ofertą klientów.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl