Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Zielona Góra

 

Niegdyś alkomaty były wyłącznie w posiadaniu organów bezpieczeństwa, takich jak policja. Gdy ktokolwiek miał z nimi styczność, zazwyczaj działo się to w przypadku kontroli drogowych, gdy funkcjonariusze, kierując się podejrzeniami o stanie nietrzeźwości, dokonywali badania. Stosowanie alkomatów staje się coraz powszechniejsze, natomiast ich użycie wymaga kalibracji. Możesz tego dokonać w naszym punkcie w Zielonej Górze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kalibracja alkomatów Zielona Góra

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wyspecjalizowane urządzenia wymagają odpowiedniej konfiguracji. Alkomaty zawdzięczają swoje przydatne zdolności zainstalowanemu sensorowi, którego parametry są zmienne. Adiustacja odbywa się m.in. dzięki symulatorom BAC, które badają próbki, a następnie określają parametry. Bez dokonania kalibracji, automat jest niemalże bezużyteczny, ponieważ wykazywane wyniki będą fałszywe. Każda kalibracja wykonana przez naszych fachowców jest potwierdzona certyfikatem GUM - Głównego Urzędu Miar. Z tego powodu możemy z czystym sumieniem oddać urządzenie, które pokaże wyłącznie poprawne wyniki oparte na precyzyjnych pomiarach.

 

Stosowanie alkomatów w domowym zaciszu

Wzmożone zainteresowanie urządzeniami może być powodem do radości, ponieważ oznacza to, że na drogach będzie znacznie mniej niebezpiecznych kierowców! Prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu zawsze niesie ogromne niebezpieczeństwo, a badanie może je odpowiednio zminimalizować. Pamiętajmy o niezbędnej, okresowej kalibracji alkomatów! Zielona Góra jest naszym kolejnym punktem stacjonarnym, który umożliwia profesjonalną usługę. Wielu użytkowników zadaje sobie pytanie odnośnie czasu, po którym powinniśmy odnawiać konfigurację. Może być związane z konkretnym modelem, jednak aby zawsze mieć pewność co do wyniku, powinniśmy dokonywać tego co 6 miesięcy. Wówczas nie ma mowy, aby wynik był przekłamany. Adiustacji dokonują wyspecjalizowani fachowcy, wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie. Czas realizacji obejmuje ekspertyzę, która poprzedza kalibrację - wynosi on 1 dzień roboczy.

 

Fachowa obsługa - Kalibracja Zielona Góra

Usługa jest wykonywana w oparciu o specyficzną wiedzę, tak więc powierzenie kalibracji zaufanej firmie z dużym doświadczenia jest wyrazem bezpieczeństwa. Jakość świadczonych usług stawiamy na pierwszym miejscu! Potwierdza to przynależność do Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB. Zajmujemy się również sprzedażą rozmaitych alkomatów, tak więc służymy poradą również w zakresie zakupu odpowiedniego urządzenia.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl