Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów BACscan

Wiele osób poszukując dla siebie alkomatu decyduje się na jeden z modeli marki BACscan. Kalibrację w naszym Centrum przeprowadzamy w sposób zgodny z wszelkimi normami, dzięki czemu klient może w pełni polegać na urządzeniu. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór artykułów wspomnianego producenta, który cieszy się doskonałymi opiniami zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i w małych firmach, gdzie kontrola trzeźwości pracowników jest konieczna ze względu na charakter pracy.

Jak dokonać kalibracji alkomatu BACscan?

Alkomaty to urządzenia, na których powinniśmy móc w pełni polegać. W tym celu musimy mieć pewność, że wyniki pomiarów, które uzyskujemy za jego pomocą, są miarodajne i prawdziwe. Ma to znaczenie dla bezpieczeństwa osób uczestniczących w ruchu drogowym, a w przypadku firm również dla współpracowników, klientów czy jakości wyrobów i usług. Z tego względu kalibracja alkomatu BACscan powinna zostać przeprowadzona przez profesjonalistów.

 

W naszym sklepie znajduje się wiele modeli urządzeń tego producenta. Świadczymy usługę kalibracji w licznych punktach zlokalizowanych na terenie wielu miast Polski. Alkomat można przynieść osobiście lub wysłać za pośrednictwem paczkomatu. Powinien zostać zapakowany w trwałe opakowanie i odpowiednio opisany. Gdy otrzymamy przesyłkę, kalibracja alkomatu BACscan zajmie nam jedynie 1 dzień roboczy. W razie wykrycia jakichkolwiek usterek przywrócimy urządzenie do pełnej sprawności.

Alkomat BACscan, kalibracja – dlaczego warto zaufać nam w tej kwestii?

Jeśli chodzi o alkomat BACscan, kalibracja pozwala na uzyskanie pełni jego funkcjonalności. Ta natomiast nigdy nie zawodzi klientów, którzy wyrażają o niej bardzo pochlebne opinie. Przede wszystkim wynik pomiaru jest niezwykle dokładny, a pobór próbki oraz przygotowanie do niego następują w mgnieniu oka. Alkomaty BACscan oferowane w naszym sklepie to produkty certyfikowane, niejednokrotnie o rozszerzonej funkcjonalności, na przykład w postaci obszernej pamięci pomiarów. Są ergonomiczne, posiadają czytelny wyświetlacz i nierzadko współpracują ze smartfonami.

 

Kalibracja alkomatu BACscan w wykonaniu naszych profesjonalistów sprawia, że użytkownik może w pełni odczuć wszystkie zalety i korzyści z posiadania urządzenia. Tylko dobrze skalibrowany sprzęt jest w stanie funkcjonować poprawnie i zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Nasz sklep i usługodawcy robią wszystko, by zwiększyć satysfakcję użytkowników z korzystania z alkomatu BACscan. Kalibracja przebiega sprawnie, a sama usługa wyróżnia się ponadto atrakcyjną ceną.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl