Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Gdynia

Wielu z nas lubi od czasu do czasu zrelaksować się przy alkoholu. Nie ma w tym nic złego. Jednak wszystko jest w porządku, nie tylko wtedy, gdy wiemy, co robimy "po kielichu", ale również wtedy, gdy wiemy, jak zachować się po zabawie. Aby osiągnąć tę zdolność, trzeba znać swój organizm i wiedzieć, po jakim czasie usunie on alkohol z krwiobiegu. Niestety, samo dobre samopoczucie nie oznacza trzech zer na alkomacie w czasie policyjnej kontroli.

 

Własny alkomat - przydatna rzecz!

Dlatego trzeba zawsze trzeba pomyśleć, zanim wsiądzie się do samochodu na drugi dzień po spożywaniu alkoholu. Jeśli masz nawet cień wątpliwości, nie jedź! Chyba, że chcesz te rozterki zażegnać. Wtedy zbadaj się alkomatem domowym. Tego typu sprzęt mieć każdy. Jeśli jednak chcemy, aby wskazywał odpowiednie wartości, należy zadbać o jego odpowiednią konserwację, którą oferuje kalibracja alkomatów w Gdyni.

Skuteczna kalibracja alkomatów

Kalibracja alkomatów Gdynia gwarantuje skuteczne serwisowanie tego typu sprzętu. Przystępne ceny usług sprawiają, że każdy kierowca może posiadać sprawnie działającą aparaturę pomiarową. Dzięki temu, nie tylko ma on pewność, że nie wsiądzie do samochodu pod wpływem, ale również może być pewien, że odczyt nie zostanie zawyżony, co z kolei mogłoby skutkować niepotrzebną stratą czasu. Kalibracja alkomatów w Gdyni jest dostępna dla praktycznie wszystkich mieszkańców tego ponad ćwierćmilionowego miasta i okolicznych miejscowości. Fakt, iż punkt utrzymuje się na tak wielkim i konkurencyjnym rynku świadczy o tym, że przedsiębiorstwo cieszy się rzeszą zadowolonych klientów, którzy są obsługiwani na wysokim poziomie, co zresztą potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Zadbaj o swój komfort

Gdynia kalibracja alkomatów sprawia, że możemy badać stan swoich zdolności do prowadzenia pojazdów w domu. Dzięki temu, nie musimy iść na najbliższy komisariat policji, by poddać się badaniu. Trzeba też przyznać, że jeśli wynik wyszedłby wyższy niż 0.00 to cała sytuacja byłaby dla nas nieco krępująca. Poza tym, nie każdy mieszka blisko posterunku służb mundurowych. Jeśli zatem zależy nam na dyskrecji, komforcie psychicznym i oszczędności czasu, warto zaopatrzyć się w domowy alkomat.

Pewność i bezpieczeństwo

Powyższe argumenty pokazują, że kalibracja alkomatów Gdynia jest usługą, która przyczynia się do podwyższenia standardów bezpieczeństwa na gdyńskich drogach. Dzięki niej, kierowcy mogą w bezpieczny i pewny sposób sprawdzać swoje możliwości do prowadzenia pojazdów. Przystępne ceny i dobre opinie klientów punktu dowodzą, że warto skorzystać z jego usług.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl