Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci
O firmie

Alkomat to urządzenie, po które sięga coraz większa liczba ludzi, w tym wykazujących się odpowiedzialnością kierowców. Dużemu zainteresowaniu samodzielnym badaniem trzeźwości wyszła naprzeciw bardzo szeroka oferta różnych dostawców. Niestety, wciąż oferowanych jest dziś wiele wyrobów niewartych zaufania. Promil-lab to sklep z alkomatami, który stawia sobie za cel to, aby jego Klienci mogli otrzymać alkomaty najwyższej jakości, których precyzja uchroni ich przed ewentualnymi skutkami nieświadomości swojego rzeczywistego stanu. By było to możliwe potrzebny jest także regularny fachowy serwis. Ten również firma Polskie Centrum Kalibracji zapewnia, dzięki czemu wszystkie nabyte alkomaty mogą zostać poddane kalibracji bądź innej niezbędnej obsłudze.

Korzystaj z naszych usług, a wszystkie badania alkomatami będą poprawne

Sprzedażą i serwisowaniem alkomatów zajmujemy się już od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na skuteczne wychodzenie potrzebom Klientów naprzeciw. Przygotowujące ofertę, która czeka na odwiedzających nasz oferujący alkomaty sklep internetowy, dołożyliśmy wszelkich starań, by znalazły się w niej wszystkie urządzenia, jakie uważamy za godne polecenia. Dzięki temu asortyment, jakim może się pochwalić nasz sklep online obejmuje alkomaty najróżniejszych rodzajów, zdolne zaspokoić wszelkie potrzeby, jakie mogą wiązać się z badaniem trzeźwości. Jesteśmy w stanie służyć odwiedzającym nasz sklep wszelkimi poradami odnośnie wyboru urządzania przeznaczonego do konkretnego zastosowania. Zależy nam na tym, by tworzyć oferujący dobry każdego zastosowania alkomat sklep online, który nie zawiedzie żadnego Klienta.

Alkomaty należą do przyrządów, których prawidłowe działanie wymaga wymaga regularnej kalibracji. Zaawansowane wyposażenie laboratoryjne i wysokie kwalifikacje naszego personelu pozwalają nam na zaspokajanie potrzeb Klientów w tym zakresie. Wykonujemy także naprawy powierzanego nam sprzętu, również w ramach pomocy pogwarancyjnej. Dokładamy wszelkich starań, by jakość usług świadczonych przez nasz serwis i sklep internetowy była jak najwyższa. Promil-lab to zespół fachowców, przed którymi alkomaty nie mają żadnych tajemnic. Zapraszamy do kontaktu!

 

*** Ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług nasze odczynniki którymi serwisujemy alkomaty są poddawane wzorcowaniu w Głównym Urzędzie Miar.

Alkotesty od Polskiego Centrum Kalibracji

Alkomaty to urządzenia pozwalające w szybki i prosty sposób przeprowadzić badanie na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Choć testy te kojarzą się głównie z działalnością służb policyjnych i kontrolami na drogach, coraz częściej sami kierowcy korzystają z zakupionych prywatnie alkomatów, by mieć pewność co do własnego bezpieczeństwa na drodze. Dostępne na rynku alkomaty służą więc na co dzień zarówno indywidualnym użytkownikom, jak również zawodowym kierowcom oraz małym i średnim firmom, które obejmują pracowników przepisowymi kontrolami na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

Gwarancją poprawności i dokładności pomiarów jest odpowiednia kalibracja alkomatów, która zapewnia optymalizację działania sensorów i podzespołów urządzenia. Wrażliwość aparatury stosowanej w tego typu urządzeniach sprawia, że profesjonalna legalizacja alkomatów jest niezbędnym procesem w trakcie użytkowania tego typu sprzętu.

Zaplecze laboratoryjne, odpowiednia aparatura oraz specjalistyczna wiedza są niezbędne w procesie kalibracji alkomatów i legalizacji ich działania. Oznacza to, że jedynie adiustacja wykonana w wysokospecjalistycznych warunkach zagwarantuje właściwe działanie alkomatu oraz uchroni go przed uszkodzeniem. Dlatego też tak ważne jest powierzenie kalibracji profesjonalnym usługodawcom.

 

O nas – kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie alkomatów, ukierunkowaną na stały rozwój oraz doskonalenie dostarczanych urządzeń i usług. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas wielu lat pracy, które przekładamy na profesjonalną działalność w sprzedaży, kalibracji oraz serwisowaniu alkomatów. Podążając za postępem technologicznym i dokładając wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów, stale rozwijamy naszą ofertę. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi i sprawdzonymi producentami alkomatów – w naszym sklepie znajdą Państwo m.in. urządzenia niemieckiej, renomowanej marki Dräger, koreańskiego producenta AlcoFind, marek takich jak AlcoDigital czy Sentech. Kompleksowa oferta produktów obejmuje m.in. testery trzeźwości, ustniki do alkomatów, detektory gazowe i narkotykowe czy inne środki BHP.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w Państwa potrzeby – jesteśmy przekonani, że to najlepszy sposób na zapewnienie każdemu klientowi profesjonalnej obsługi. Dzięki wysokiej jakości produktów zaufaniem obdarzyły nas instytucje publiczne, ośrodki zdrowia, firmy produkcyjne i budowlane, a także szerokie grono klientów indywidualnych. Zbudowane przez lata relacje wsparte pozytywnymi opiniami klientów stanowią dla nas najważniejszy wyznacznik sukcesu oraz motywację do dalszego rozwoju.

Kluczem do podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług jest stałe doskonalenie posiadanych kwalifikacji. Szczególną uwagę przywiązujemy także do odpowiedzialnego przestrzegania procedur związanych z jakością urządzeń pomiarowych. Wiemy, że poszanowanie norm gwarantuje rzetelność i najwyższą jakość pracy. Na co dzień realizujemy zadania w przestrzeni własnego, profesjonalnego Laboratorium Badawczo-Rozwojowego, utrzymując w nim najwyższe standardy.

 

  Uprzejmie informujemy iż Polskie Centrum Kalibracji jest członkiem rzeczywistym Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB zarejestrowanym pod numerem 1033

 

Obsługa klienta

Fachowe doradztwo oraz zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Dlatego też na każdym etapie mogą Państwo polegać na merytorycznym i technicznym wsparciu naszego zespołu, który w oparciu o posiadaną wiedzę i wciąż rozwijane umiejętności odpowie na Państwa pytania. 

 

Usługi

 

Usługa kalibracji analizatorów wydechu (alkomatów)

 

W ramach naszej działalności oferujemy profesjonalną usługę kalibracji. Przy współpracy ze specjalistami, wykorzystując zaplecze naszego laboratorium, wydajemy poparte pomiarami zaświadczenia: Certyfikaty Kalibracji. Kalibrację alkomatów przeprowadzamy z największą starannością, aby oddać w Państwa ręce urządzenia w pełni przygotowane do precyzyjnych pomiarów. Wzorce, których używamy w procesie kalibracji, tworzymy samodzielnie. Specjalistyczny sprzęt oraz maksymalnie dokładne obliczenia i pomiary pozwoliły nam osiągnąć wysoki poziom jakości świadczonych usług adiustacji. Osiągnięcie to potwierdza certyfikat z Głównego Urzędu Miar, w którym poddaliśmy nasze wzorce testom na dokładność. Otrzymane świadectwo potwierdza, że nasza praca i serwis alkomatów odzwierciedla najwyższe standardy. Sukces ten umożliwia nam zapewnienie Państwu gwarancji najlepszej kalibracji urządzenia i precyzji pomiarów.

Testowanie produktów

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania naszych produktów. Zakupione u nas urządzenia objęte są gwarancją – każdy klient ma również możliwość zwrotu urządzenia w ciągu 30 dni.

 

Kontakt

Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przez całą dobę mogą Państwo składać zamówienia w sklepie online, a wszelkie pytania bądź zgłoszenia kalibracji można kierować za pośrednictwem naszej strony internetowej. Czekamy na Państwa również w sklepie stacjonarnym na ul. Romana Dmowskiego 1 we Wrocławiu

Zachęcamy również do śledzenia nas w mediach społecznościowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl