Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomaty barowe i przemysłowe

Nowoczesne alkomaty barowe to specjalnie zaprojektowane urządzenia stacjonarne, stworzone z myślą o użytkowaniu w najpopularniejszych miejscach publicznych. Z takich analizatorów chętnie korzystają właściciele firm z przemysłu gastronomicznego lub hotelarskiego. Prezentowany w tej kategorii alkomat barowy umożliwia zweryfikowanie stanu trzeźwości przed kontynuacją podróży samochodem. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na poprawę poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach. Warto zauważyć, że kierowcy pod wpływem alkoholu w dalszym ciągu stanowią ogromne zagrożenie dla wielu uczestników ruchu drogowego. Wybierz alkomat przemysłowy i nie pozwól, aby Twoi Klienci dopuszczali się prowadzenia pojazdu na tzw. podwójnym gazie!

Opcje przeglądania

Alkomaty barowe to powiew mody, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo na drogach

Inwestując gotówkę w nowoczesny alkomat barowy chcesz, aby tego typu tester prezentował tylko wiarygodne wyniki badań. To zrozumiałe, dlatego przygotowana przez Polskie Centrum Kalibracji oferta jest bogata w urządzenia wyposażone w niezwykle precyzyjny czujnik elektrochemiczny. To swoista gwarancja wydajności na najwyższym poziomie. Komponent instalowany w analizatorach policyjnych czy chociażby dowodowych umożliwia wykonanie nawet do 2500 pomiarów. Alkomat przemysłowy w zdecydowanej większości przypadków napędzany jest za pomocą monet. Taki fakt oznacza, że tego typu elektronika może posłużyć jako doskonałe źródło zarobkowe w prowadzonej przez Ciebie restauracji, stacji benzynowej czy nawet przydrożnym barze. Innowacyjny alkomat barowy sprawdzi się w wielu miejscach, a jego misja za każdym razem jest identyczna – kontrola stanu trzeźwości Klientów, którzy po spożyciu alkoholu planują znaleźć się za kółkiem samochodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników analizatorów zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie alkomaty barowe, które charakteryzują się bajecznie prostą obsługą. Użytkowanie dostarczanych przez Polskie Centrum Kalibracji testerów ogranicza się do wrzucenia odpowiedniego wolumenu monet. To właśnie w taki sposób maszyna zostanie prawidłowo uruchomiona. Analiza próbki z oddechu badanego odbywa się przy pomocy jednorazowego ustnika, a instrukcje dotyczące długości pomiaru pojawiają się na wyświetlaczu.

Alkomaty barowe - sklep internetowy

Alkomaty barowe to bardzo ciekawe urządzenia, które mogą stać się Twoim dodatkowym źródłem zarobku. Niezależnie od tego, czy posiadasz hotel, bar, kawiarnię czy nawet sklep - maszyna wzbudzi zainteresowanie, a przy tym uświadomi kierowców stanowiących potencjalne zagrożenie, by odłożyć podróż samochodem na później. Z tego powodu polecamy ustawienie alkomatu barowego w miejscu dobrze widocznym.

Alkomat barowy może być umieszczony wewnątrz, a także na zewnątrz budynku. Przypominamy jednak, że w drugim przypadku warto zainstalować nad nim zadaszenie, które zabezpieczy produkt przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy grad. 

Zapewniamy, że dostępne w naszym sklepie internetowym alkomaty barowe są odpowiednio skalibrowane i dają rzetelne wyniki, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Co ciekawe, monetowy sposób uruchamiania może być dopasowany do Twoich potrzeb - samodzielnie ustalisz kwotę wymaganą do uruchomienia urządzenia. 

Po wrzuceniu odpowiedniej kwoty do urządzenia alkomat barowy wyda specjalny ustnik, który posłuży do wykonania higienicznego pomiaru. Na czytelnym wyświetlaczu wyświetlać się będą wszelkie instrukcje potrzebne do poprawnego przeprowadzenia badania ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Zazwyczaj czas “dmuchania” wynosi około 5 sekund. 

Alkomaty barowe - wysoka jakość produktów

Znajdujące się w naszej ofercie alkomaty barowe są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, dlatego proponowane urządzenia na pewno będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długi czas. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku tego rodzaju produktów konieczne jest cykliczne przeprowadzanie kalibracji. Jeśli tego chcesz, mogą się tym zająć nasi pracownicy. Zlecenie zrealizujemy tak szybko, jak to możliwe, dlatego alkomat szybko będzie mógł wrócić do użytku.

Jeśli interesują Cię alkomaty barowe - nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym zaopatrzysz się w sprawdzone urządzenie. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najszybszym tempie. 

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo, jeśli potrzebujesz pomocy z uruchomieniem zakupionego u nas alkomatu barowego. Wykonujemy także usługi serwisowe i naprawy pogwarancyjne. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, dlatego możemy się uporać nawet z większymi usterkami. To Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Polskiego Centrum Kalibracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl