Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatu AlcoGuard

Kalibracja alkomatu to czynność serwisowa, która polega na zestrojeniu oprogramowania z sensorem. Celem kalibracji jest ustawienie parametrów urządzenia w sposób, który będzie w stanie zagwarantować doskonałą dokładność pomiarową. Aby mieć pewność, że użytkowany alkomat wykonuje prawidłowe pomiary, należy regularnie poddawać go kalibracji. W tym celu warto przekazać swoje urządzenie firmie, która od lat specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnej i terminowej kalibracji alkomatów. Alcoguard to jeden z wielu producentów, którzy wchodzą w zakres opisywanej usługi.

 

Kalibracja alkomatów Alcoguard – jak to działa?

Kalibracja alkomatów Alcoguard to wieloetapowy proces, który polega na użyciu specjalnego sprzętu, symulatora wdechu oraz wzorców alkoholu (inaczej wzorców etanolowych). Nasi serwisanci podpinają alkomat do odpowiednich urządzeń wzorcowych. Kolejnym krokiem jest wdmuchiwanie odpowiedniej ilości powietrza, w którym znajdują się cząsteczki alkoholu. Czynność tę powtarza się kilkukrotnie, po czym następuje wyzerowanie licznika. Po wykonaniu usługi kalibracji, nasza firma przygotowuje specjalny certyfikat, poświadczający poprawną pracę sprzętu. Warto pamiętać, że kalibracja może być wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowanego serwisanta. Stanowisko serwisowe, na którym realizowana jest usługa, musi być wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Spełnienie tych dwóch aspektów daje gwarancję najwyższej jakości usługi i bezbłędnie wykonanej kalibracji.

 

Alcoguard – kalibracja alkomatów

Proces przeprowadzania kalibracji musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasze Centrum Kalibracji wykonuje usługę na certyfikowanym sprzęcie, który został poddany odpowiednim kontrolom jakości i atestom. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz gwarancję terminowej i bezbłędnej realizacji zlecenia. Korzystamy z najwyższej jakości symulatorów. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli alkomatów, które różnią jakością, poziomem prezyjności, czy specyfiką działania. Nasza firma zapewnia jednak kompleksowość usług, dlatego przyjmujemy różne modele alkomatów od wielu producentów. W przypadku Alcoguard kalibracja alkomatów przebiega w sposób szybki i zgodny ze specyfiką poszczególnych urządzeń od tej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub odwiedzin w jednym z naszych punktów serwisowych. Z chęcią odpowiemy na ewentualne pytania, zapewniając jednocześnie terminową realizację zamówienia.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl