Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatu Overmax

Coraz większa świadomość społeczeństwa odnośnie konsekwencji jazdy po spożyciu alkoholu, spowodowała wzrost popularności alkomatów w ostatnich latach. Tego typu sprzęt wykorzystywany jest nie tylko jako forma kontroli uczestnika ruchu przez służby policyjne, ale także jako urządzenie osobiste, stanowiące element samokontroli.

Odpowiednio skalibrowany alkomat jest w stanie dokładnie zmierzyć poziom stężenia alkoholu we krwi i dać jasną informację, czy kierowanie pojazdem nie będzie stanowiło zagrożenia w ruchu drogowym. Firma Overmax produkuje wysokiej jakości urządzenia, których skuteczność potwierdzają zarówno kontrole jakościowe, jak i opinie konsumentów.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Na czym polega kalibracja alkomatu Overmax?

Osoby decydujące się na zakup alkomatu, powinny zdawać sobie sprawę z konieczności regularnej kalibracji tego sprzętu. Cały proces polega na regulacji wartości, które wskazuje sensor urządzenia oraz dopasowaniu ich do wartości wewnętrznego oprogramowania. Działanie to zapewnia prawidłowy i bezbłędny pomiar.

Częstotliwość poddawania urządzenia zabiegowi kalibracji zależy od wielu czynników, dlatego w tej kwestii zawsze należy kierować się zaleceniami producenta. Oferowany przez nas alkomat Overmax to wysokiej jakości urządzenie, niezawodne pod względem poprawności pomiarowej.

Alkomat Overmax - kalibracja | Nasz sklep

Kalibracja alkomatu to usługa, którą może wykonać tylko i wyłącznie wyszkolony specjalista. Decydując się na tę usługę w naszej firmie, klient zyskuje pewność, że odbędzie się ona na certyfikowanym sprzęcie i przy użyciu odpowiednich wzorców etanolowych. Posiadamy najwyższej jakości wyposażenie laboratoryjne oraz wyszkoloną kadrę pracowników. Odczynniki, za pomocą których serwisujemy alkomaty Overmax, są wzorcowane w Głównym Urzędzie Miar. Wszystkie te aspekty potwierdzają najwyższą jakość i skuteczność naszych usług.

Alkomat Overmax - cena i opinie

Overmax to europejska firma założona w Holandii, która od kilku lat produkuje sprzęt elektroniczny. Alkomaty Overmax zawierają najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu działają sprawnie i skutecznie. Sprzęt tej marki wyróżnia konkurencyjna cena, która idzie w parze z wysoką jakością produktów.

Alkomat Overmax został odpowiednio sprawdzony pod kątem dokładności pomiarowej. Skuteczność działania potwierdzają setki pozytywnych opinii. Warto jednak pamiętać, że wymaga on regularnej kalibracji, aby móc właściwie spełniać swoją funkcję.

Alkomat Overmax - kalibracja i sklep

Wysokiej jakości sprzęt potrafi bezbłędnie sprawdzić poziom alkoholu we krwi. Alkomat Overmax to urządzenie, na którym można polegać. Warto jednak traktować wyniki pomiarowe jako dodatkowy element samokontroli, a nie wyznacznik gotowości do prowadzenia pojazdu. Żaden alkomat nie uwzględnia bowiem czynników indywidualnych, które mogą mieć ogromny wpływ na sposób prowadzenia pojazdu (np. poczucie osłabienia, odwodnienie organizmu czy senność). Nawet jeśli na wyświetlaczu alkomatu widnieje wynik 0,00‰, ostateczna decyzja powinna wynikać z odpowiedzialnej postawy i świadomości kierowcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl