Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Rybnik

Kalibracja alkomatu to niezbędny proces zapewniający sprawne i wiarygodne działanie urządzenia, który polega na poddawaniu go testom wzorców alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, alkomat konfigurowany jest w taki sposób, aby mógł wskazywać właściwe, miarodajne wyniki. Żeby zapewnić swojemu alkomatowi poprawne działanie, należy poddawać go cyklicznym kalibracjom, czym profesjonalnie zajmiemy się w naszym sklepie. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym doskonale wiemy, jak we właściwy oraz sprawny sposób przeprowadzić kalibrację powierzonego nam sprzętu

Kalibracja alkomatu Rybnik - sklep

Nasz sklep tworzą fachowcy, którzy w rzetelny oraz odpowiedzialny sposób zajmują się każdym zleceniem. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, co pozwala nam na skuteczne dopasowanie się do ich potrzeb. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego każdorazowo stawiamy na indywidualne podejście oraz zaangażowanie. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pytania ze strony klientów, dzięki czemu w razie jakichkolwiek wątpliwości można się z nami skontaktować w celu uzyskania potrzebnych do podjęcia decyzji informacji.

Profesjonalna kalibracja alkomatu Rybnik - cena

Oferowane przez nas usługi to nie tylko wysoka jakość, ale także atrakcyjna cena, zachęcająca do bliższego zapoznania się z naszą firmą. Koszt końcowy został przez nas ustalony z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań klientów, co spotyka się z aprobatą z ich strony. Co więcej, cena świadczonych w naszym sklepie usług jest w pełni adekwatna do ich jakości, ponieważ zależy nam na budowaniu pozytywnych i opartych na zaufaniu relacji z klientami.

Niezawodna kalibracja alkomatu Rybnik - opinie

Nasze działania są odpowiedzią na oczekiwania ze strony klientów, dzięki czemu zyskujemy z ich strony pozytywne opinie. Korzystające z naszej usługi osoby doceniają nas za zaangażowanie oraz rzetelność, a także szybki i sprawne wykonywanie kalibracji powierzonego nam alkomatu. Pozwala nam to na ciągły rozwój oraz daje motywację do dalszego działania, na czym niezwykle nam zależy.

Kalibracja alkomatu - dlaczego należy ją wykonywać?

Nieskalibrowane urządzenie nie jest w stanie spełniać swojej podstawowej funkcji, jaką jest określanie promili alkoholu w wydychanym powietrzu. W takiej sytuacji alkomat nie będzie pokazywał kierowcy miarodajnych, prawidłowych wyników, co uniemożliwi jego pracę oraz sprawi, że stanie się od bezużyteczny.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl