Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Detektory dwugazowe

Bezpieczeństwo w miejscach, w których codziennie przebywa wiele osób, jest wręcz kluczowe do zachowania odpowiednich warunków. Zagrożenie mogą stanowić nie tylko niespodziewane wypadki, ale również zatrucia. Takie zagrożenie występuje niezwykle często przede wszystkim w przypadku obecności groźnego dla zdrowia oraz życia człowieka tlenku węgla, czyli czadu, ale nie tylko. Urządzenie w postaci detektora gazowego okazuje się niezwykle przydatne również w innych sytuacjach, kiedy to konieczne jest zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia przed zatruciem.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wysokiej jakości detektory dostępne w ofercie sklepu internetowego Polskie Centrum Kalibracji zdolne są do wykrywania obecności metanu, który posiada właściwości wybuchowe. Szybkie i skuteczne rozpoznanie problemu jest więc w tym kontekście niezwykle ważne, ponieważ pozwala ono na podjęcie odpowiedniej decyzji dotyczącej ewentualnej ewakuacji. Dobry detektor dwugazowy informuje również o spadku zawartości tlenu w powietrzu w danym miejscu, co również może być alarmujące dla osób tam przebywających.

 

Doskonale więc widać, że korzystanie z takiego praktycznego urządzenia jest kluczowe przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań sprzętowych względem detektora dwugazowego można wybrać najbardziej dopasowany produkt - w doskonale wyposażonym sklepie Polskie Centrum Kalibracji z pewnością nie brakuje takich propozycji, o potwierdzonej jakości wykonania.

 

Detektor dwugazowy w przystępnej cenie

Czy warto zainwestować w zakup odpowiedniego detektora dwugazowego? To pytanie szczególnie często zadają osoby, które nie miały wcześniej okazji korzystać z takiego urządzenia na co dzień, nie mogąc więc sobie wyrobić opinii na ten temat. Przy rozważaniu zakupu warto jednak pamiętać, że inwestycja w zakup wysokiej jakości detektora dwugazowego jest przede wszystkim inwestycją w bezpieczeństwo. Nikt przecież nie chce czuć się zagrożony w miejscu, w którym przebywa.

 

Dotyczy to nie tylko budynków mieszkalnych, ale także miejsc pracy. Wykorzystywanie na co dzień właściwie dobranego detektora dwugazowego ma kolosalne znaczenie dla komfortu pracowników, a przede wszystkim ich pełnego bezpieczeństwa. W razie wystąpienia ewentualnego zabrożenia, detektor dwugazowy szybko o tym powiadomi, tym samym dając czas na przeprowadzenie ewakuacji. Wybierając sprzęt przeznaczony do miejsca pracy, należy przede wszystkim kierować się nie ceną, ale jakością danej propozycji. Wyposażone w dodatkowe funkcje detektory gazowe doskonale sprawdzają się nawet w dużych miejscach pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl