Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Producenci
Nowości
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
Pokrowiec etui do alkomatu Drager
30,00 zł
szt.

Detektory dwugazowe

Bezpieczeństwo w miejscach, w których codziennie przebywa wiele osób, jest wręcz kluczowe do zachowania odpowiednich warunków. Zagrożenie mogą stanowić nie tylko niespodziewane wypadki, ale również zatrucia. Takie zagrożenie występuje niezwykle często przede wszystkim w przypadku obecności groźnego dla zdrowia oraz życia człowieka tlenku węgla, czyli czadu, ale nie tylko. Urządzenie w postaci detektora gazowego okazuje się niezwykle przydatne również w innych sytuacjach, kiedy to konieczne jest zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia przed zatruciem.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wysokiej jakości detektory dostępne w ofercie sklepu internetowego Polskie Centrum Kalibracji zdolne są do wykrywania obecności metanu, który posiada właściwości wybuchowe. Szybkie i skuteczne rozpoznanie problemu jest więc w tym kontekście niezwykle ważne, ponieważ pozwala ono na podjęcie odpowiedniej decyzji dotyczącej ewentualnej ewakuacji. Dobry detektor dwugazowy informuje również o spadku zawartości tlenu w powietrzu w danym miejscu, co również może być alarmujące dla osób tam przebywających.

 

Doskonale więc widać, że korzystanie z takiego praktycznego urządzenia jest kluczowe przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań sprzętowych względem detektora dwugazowego można wybrać najbardziej dopasowany produkt - w doskonale wyposażonym sklepie Polskie Centrum Kalibracji z pewnością nie brakuje takich propozycji, o potwierdzonej jakości wykonania.

 

Detektor dwugazowy w przystępnej cenie

Czy warto zainwestować w zakup odpowiedniego detektora dwugazowego? To pytanie szczególnie często zadają osoby, które nie miały wcześniej okazji korzystać z takiego urządzenia na co dzień, nie mogąc więc sobie wyrobić opinii na ten temat. Przy rozważaniu zakupu warto jednak pamiętać, że inwestycja w zakup wysokiej jakości detektora dwugazowego jest przede wszystkim inwestycją w bezpieczeństwo. Nikt przecież nie chce czuć się zagrożony w miejscu, w którym przebywa.

 

Dotyczy to nie tylko budynków mieszkalnych, ale także miejsc pracy. Wykorzystywanie na co dzień właściwie dobranego detektora dwugazowego ma kolosalne znaczenie dla komfortu pracowników, a przede wszystkim ich pełnego bezpieczeństwa. W razie wystąpienia ewentualnego zabrożenia, detektor dwugazowy szybko o tym powiadomi, tym samym dając czas na przeprowadzenie ewakuacji. Wybierając sprzęt przeznaczony do miejsca pracy, należy przede wszystkim kierować się nie ceną, ale jakością danej propozycji. Wyposażone w dodatkowe funkcje detektory gazowe doskonale sprawdzają się nawet w dużych miejscach pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl