Kategorie
Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Lublin

Czy chcesz jeździć bezpiecznie samochodem, ale zdarza Ci się czasami sięgnąć po alkohol? Jesteśmy Polskim Centrum Kalibracji i zajmujemy się sprzedażą oraz kalibracją alkomatów na terenie miasta Lublin, oraz jego okolic.

Dlaczego sprzedajemy i serwisujemy alkomaty?

Alkomaty należą do tych urządzeń, po które najczęściej sięgają kierowcy. Pozwalają na badanie trzeźwości. Nie wszystkie dostępne na rynku urządzenia są godne polecenia, ponieważ nie umożliwiają wykonywania precyzyjnych pomiarów. My stawiamy sobie za cel sprzedaż produktów najwyższej jakości oraz świadczenie usług w zakresie kalibracji w Lublinie. W naszym sklepie internetowym Polskie Centrum Kalibracji mamy szeroki wybór asortymentu. To sprawia, że w naszej ofercie znajdują się urządzenia o rozmaitych parametrach.

ul. 1-go Maja 13 lok. 2
20-410 Lublin
 
Godziny otwarcia:
 
pn-pt: 10:00- 15:45
so, nd - nieczynne

Alkomaty, które rekomendujemy

Naszym Klientom rekomendujemy alkomaty dla odbiorców indywidualnych z Certyfikatem EN 16280. To model, którym wykonasz 33 różnorodne pomiary, m.in. bada objętość pobieranej próbki powietrza, która musi wynosić 1,2 mm. Kolejnym produktem godnym polecenia jest model, który niewrażliwy jest na czynniki zewnętrzne. Stosowany jest przez policję, spełnia normy EN 15964.

Zajmujemy się kalibracją w Lublinie

W ramach naszej oferty świadczymy usługi w zakresie kalibracji oraz serwisowania. Kalibracja alkomatu polega na sprawdzeniu stanu faktycznego urządzenia. Zalecamy kalibrację alkomatu z sensorem półprzewodnikowym po wykonaniu od 100 do 300 pomiarów w zależności od tego, jaki model urządzenia posiadasz. Natomiast kalibrację z sensorem elektrochemicznym, po wykonaniu 500 albo więcej pomiarów. Konieczne jest również kalibrowanie urządzenia, jeśli wynik osoby po spożyciu alkoholu wynosi 0 promili. Również brak jakiejkolwiek reakcji alkomatu  powoduje konieczność wykonania kalibracji. Każda kalibracja jest potwierdzana certyfikatem wystawianym przez GUM.

Regularne kalibrowanie wpływa na poprawność jego pracy. Wiemy, jak ważne są odpowiednie warunki podczas kalibracji, dlatego wykonujemy ją w certyfikowanym laboratoriach, które posiadamy w kilku miastach w Polsce. Koszt kalibracji wynosi kilka złotych. Dzięki temu, że nie jest zbyt wysoki może sobie pozwolić na niego dosłownie każdy. 

Udzielamy wsparcia

Jesteśmy świadomi tego, jak wygórowane oczekiwania mają nasi klienci, dlatego oferujemy w naszym sklepie internetowym wsparcie przez cały okres współpracy z nami. Doradzimy Ci, odpowiemy na wszystkie pytania, jeśli masz wątpliwości. Natomiast, jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, chętnie wyjaśnimy Ci wszystko.  Do każdego serwisowania staramy się podchodzić profesjonalnie. Mamy świadomość tego, że tylko prawidłowo przeprowadzone serwisowanie może wpłynąć na poprawne badanie trzeźwości u kierowców oraz zachowanie przez nich bezpieczeństwa na drodze.

Jeśli podejrzewasz, że Twoje urządzenie nie działa prawidłowo albo wynik, który wykazuje jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kalibracji w Lublinie lub w jego okolicy, czy też serwisowania, skorzystaj z naszych usług jak najszybciej. W ramach naszej oferty posiadamy szeroki wachlarz urządzeń, które są poddawane kalibracji oraz serwisowaniu.

Podziel się z nami swoją opinią

Zachęcamy również Ciebie do wyrażenia opinii na temat współpracy z nami. Potrzebujemy Twojej opinii, ponieważ wciąż chcemy podnosić jakość usług, które świadczymy oraz naszego asortymentu. Jesteśmy wdzięczni dotychczasowym Klientom za pozytywne opinie na temat naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

 

Możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów INPOST

UWAGA: darmowa wysyłka nie obowiązuje alkomatów wysyłanych na darmową adiustację (kalibrację) za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można skorzystać z tej opcji ale do usługi zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł brutto.

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zamówienia oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

2. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

4. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: (71) 757 50 53 lub 538 159 288

pon-pt: w godzinach 8:00-18:00

 


 

 

 

DRUK DARMOWEJ WYSYŁKI 

za pośrednictwem Poczty Polskiej

  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl