Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

419,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]

269,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

szt.
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind Elite + Kalibracje
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind Elite + Kalibracje

349,00 zł

Cena regularna: 389,00 zł

szt.
Elektrochemiczny Alkomat  AlcoFind DA-8500E
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind DA-8500E

319,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

szt.
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy

1 379,00 zł

Cena regularna: 1 479,00 zł

szt.
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC

279,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

szt.
Producenci

Ranking alkomatów osobistych

Ranking alkomatów osobistych

 W ostatnich latach alkomaty przestały być kojarzone wyłącznie z posterunkami policji. Obecnie kontrolę trzeźwości mogą przeprowadzić nie tylko funkcjonariusze – każdy ma szansę to zrobić na własną rękę. Zadowoleni użytkownicy wskazują na najlepsze alkomaty osobiste, które umożliwiają przeprowadzenie dokładnych pomiarów w zaciszu domowym. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, dzięki którym możesz skontrolować swój stan w dowolnym miejscu i czasie. Jak wybrać odpowiedni model, który spełni Twoje oczekiwania? Przedstawiamy ranking alkomatów osobistych, prezentujących wysoką jakość oraz zapewniających dokładność pomiaru.

 

Ranking alkomatów osobistych – propozycje

 

Z alkomatu posiadanego na własność możesz korzystać w dowolnych warunkach. Przyda się on do skontrolowanie swojego stanu trzeźwości przed podróżą lub w jakimkolwiek innym celu. Alkomat to przydatne urządzenie, które warto posiadać dla bezpieczeństwa swojego oraz osób trzecich. Najlepsze alkomaty osobiste posiadają odpowiednie parametry techniczne, dzięki którym korzystanie z nich jest wyjątkowo proste.

 

1. ALKOMAT ALCOFIND AF-35 PREMIUM

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-AF-35-Premium-serwis/39

Flagowy produkt koreańskiej marki DA-Tech to gwarancja wysokiej jakości oraz dokładności w działaniu. O przeprowadzanie dokładnych i skutecznych pomiarów dba zastosowany sensor elektrochemiczny, który błyskawicznie zmienia uzyskany wynik na wartość wyrażoną w promilach. Użytkownik może odczytać ją z łatwością, dzięki dużemu i czytelnemu wyświetlaczowi.

Sam sensor elektrochemiczny nie tylko działa odpowiednio w trakcie przeprowadzania pomiarów, ale także samodzielnie wyłapuje nieprawidłowości w funkcjonowaniu. Koreański producent wyposażył urządzenie w automatyczny tryb diagnostyki sensora, który akustycznie powiadamia o ewentualnych błędach w działaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest szybkie zdiagnozowanie problemu i jego usunięcie, co przekłada się na dłuższy czas korzystania z urządzenia.

 

2. ALKOMAT OSOBISTY ALCOFIND PRO X-5+

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-osobisty-Alcofind-Pro-X-5-/43

Jakie cechy powinny posiadać najlepsze alkomaty osobiste? Z pewnością zależy Ci na wyjątkowej dokładności w działaniu. Alkomat AlcoFind Pro X-5+ zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników dzięki swoim dokładnym pomiarom. Korzystając z tego urządzenia masz pewność, że otrzymany wynik jest zgodny ze stanem faktycznym, ponieważ nie ma mowy o pomyłce, jeśli chodzi o ten model. Producent zastosował w nim rozwiązanie autodiagnostyczne – w przypadku pozostawienia pozostałości alkoholu na czujniku, kolejne badanie nie zostanie wykonane. To skuteczna ochrona przed otrzymaniem zafałszowanego wyniku.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie zostają odpowiednio przygotowane do sprzedaży – przygotowanie to obejmuje również profesjonalną kalibrację. Tę czynność należy jednak co jakiś czas powtórzyć, aby urządzenie działało prawidłowo. W alkomacie AlcoFind zastosowano licznik testów, dzięki któremu na pewno nie zapomnisz o zbliżającej się kalibracji.

 

3. ALKOMAT DLA FIRM ALCOFIND POLARIS

 https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-dla-Firm-AlcoFind-POLARIS/425

Urządzenie z linii Polaris świetnie sprawdzi się jako przydatne  akcesorium dla osób prywatnych, ale także na użytek firmowy. Wszystko za sprawą wyjątkowej wytrzymałości, dzięki której alkomat AlcoFind może przeprowadzić wiele testów. Ułatwia to wykorzystanie dużego sensora elektrochemicznego wysokiej jakości, zapewniającego wyjątkową dokładność pomiarów. Samo korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne, a duży i czytelny wyświetlacz umożliwia szybki odczyt. Sprzęt dobrze leży w dłoni dzięki swoim małym wymiarom i odpowiedniemu kształtowi. Propozycja AlcoFind znalazła swoje miejsce w rankingu najlepszych alkomatów osobistych ze względu na swoją świetną specyfikację techniczną.

 

4. ALKOMAT ALCOFIND DA-8100

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-DA-8100/40

Model DA-8100 został stworzony z myślą o tych użytkownikach, którzy chcieliby korzystać z rozwiązań cenionych na posterunkach policji. Zastosowany w nim sensor to gwarancja wysoce dokładnych pomiarów. W odróżnieniu od urządzeń wykorzystywanych do użytku profesjonalnego, propozycja AlcoFind charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, co sprawia, że korzystanie z alkomatu jest jeszcze łatwiejsze.

 

5. ALKOMAT ALCOFIND EXPERT

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-EXPERT-serwis-w-cenie-/37

To jedno z najchętniej wybieranych przez klientów urządzeń, jeśli chodzi o najlepsze alkomaty osobiste. Model AlcoFind Expert zapewnia jakość pomiaru, która nie ustępuje tym przeprowadzanym przez funkcjonariuszy policji. Sam pomiar zamyka się w przedziale czasowym wynoszącym zaledwie kilkanaście sekund, dlatego z tym urządzeniem możesz przystąpić do kontroli trzeźwości w każdym momencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl