Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kalibracja [adiustacja] AlcoFind Polaris w Polskim Centrum Kalibracji

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Profesjonalny alkomat należy do grupy urządzeń, które muszą charakteryzować się niezawodnością oraz niezwykle wysokim poziomem precyzji podczas pracy. Tego typu elektronika używana jest nie tylko przez służby porządku publicznego, pracodawców czy firmy ochroniarskie, ale również przez osoby prywatne. Sercem analizatora AlcoFind Polaris , podobnie jak innych alkomatów, jest sensor. Właśnie ten komponent wykrywa zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Od kondycji takiego czujnika zależy wiarygodność pomiarów, a na zużywanie się sensora mają bezpośredni wpływ dwa istotne czynniki. Pierwszym z nich jest ilość wykonywanych badań, natomiast drugim – upływający czas. W celu zaspokojenia oczekiwań wszystkich wymagających użytkowników, do sklepu Polskie Centrum Kalibracji wprowadziliśmy usługę profesjonalnego serwisowania sensora, czyli określanej także mianem adiustacji. Posiadając odpowiedni certyfikat skalibrowania na podstawie specjalnych testów możesz być pewny, że Twoje urządzenie działa prawidłowo i żaden czynnik nie wpływa na sfałszowanie wyników przeprowadzanej kontroli trzeźwości.

Polskim Centrum Kalibracji wzorce etanolowe są okresowo badane w Głównym Urzędzie Miar. Potwierdzeniem tego faktu jest poniższe Świadectwo Materiału Odniesienia wydane przez GUM.

Kupując alkomat w naszej firmie masz pewność, że wskazania będą prawidłowe!

Regularna kalibracja w punkcie serwisowym, czyli miód na serce alkomatu AlcoFind Polaris 

Oferowany przez nas alkomat AlcoFind Polaris posiada wydajny sensor elektrochemiczny. Jest to nieco tańsze rozwiązanie w przypadku wyboru urządzeń do kontrolowania stanu trzeźwości, jednak odpowiednia wiedza na temat użytkowania testera z pewnością wpłynie na uzyskiwanie dokładnych i wiarygodnych wyników. Pomiary takiego czujnika są powtarzalne, a regularna kalibracja pozwala zachowywać specyfikację przez naprawdę wiele lat. Zwłaszcza, że jest to relatywnie tania usługa serwisowa, a o jej pierwszorzędnej jakości świadczy stosowne świadectwo wystawiane zgodnie z wymaganiami Głównego Urzędu Miar. Adiustacji podlegają również zdecydowanie droższe testery. Sensor elektrochemiczny nie wymaga jednak aż tak częstego kalibrowania, a o konieczności jego wykonania przypomina samo urządzenie – najczęściej po przekroczeniu kilkuset pomiarów.

Opinie o produkcie (3)

3 kwietnia 2020

Polecam każdemu, znają się na rzeczy.

9 kwietnia 2020

Zawsze u nich kalibruję, bo jako pracodawca chcę mieć sprawny sprzęt godny zaufania- polecam każdemu.

21 kwietnia 2020

Ekspresowo wykonana usługa, bardzo dobry kontakt z obsługa na każdym etapie od przyjęcia mojego alkomatu na serwis do wysyłki zwrotnej. Firma godna polecenia!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl