Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomat ALCOTECTOR C2H5OH

Dostępność: wycofany z oferty

Opis

Alkomaty to niezwykle precyzyjne urządzenia, które w łatwy sposób potrafią wskazać poziom alkoholu we krwi. Sięgają po niego chętnie zwłaszcza kierowcy, którzy nie są pewni, czy mogą usiąść za kółkiem. Alkomaty są równie często wykorzystywane także w zakładach produkcyjnych. Dzięki nim pracodawca może szybko i sprawnie dokonywać pomiarów stężenia alkoholu u swoich pracowników. Z pewnością jednym z lepszych wyborów może okazać się Alcotector C2H5OH. Alkomat ten nie tylko zapewnia dokładny pomiar, ale również znajdzie zastosowanie w każdym miejscu.

Alcotector C2H5OH — precyzyjna jakość pomiarów

Alkomat Alcotector C2H5OH jest ceniony zwłaszcza ze względu na najwyższą jakość pomiarów, jaką oferuje użytkownikowi. Jest to z pewnością szczytowe osiągnięcie nowoczesnej techniki pomiarów. Urządzenie to oferuje dokładność pomiaru w zakresie do 2 mg/l oraz 0,001. Sprawia to więc, że użytkownik w każdej sytuacji może być pewien, że wynik jego pomiaru będzie zawsze pewny.

Co bardzo ważne, w alkomacie tym zostały zastosowane wyłącznie najnowocześniejsze komponenty, m.in. ogniwo pomiarowe amerykańskiej firmy Guth Laboratories. To właśnie to sprawia, że tester oferuje niezwykle precyzyjną jakość pomiaru. Alcotector C2H5OH to jedno z niewielu urządzeń na rynku, które zostało wyposażone w wygodną klawiaturę alfanumeryczną. Dzięki niej można z łatwością wprowadzić dane osoby, na której był wykonywany pomiar, a także dane operatora. Dzięki dużej pamięci urządzenie może przechowywać dane na temat ostatnich 2000 pomiarów, łącznie ze stężeniem alkoholu, danymi osoby badanej, jak i datą i godziną badania.

Alcotector C2H5OH alkomat — dlaczego warto?

Alkomat Alcotector C2H5OH to z pewnością urządzenie, po które warto sięgnąć. Gwarantuje ono doskonałą jakość pomiaru. Co bardzo ważne, użytkownik może przechowywać dane wykonanych testów, a następnie wydrukować je za pomocą drukarki. Urządzenie to doskonale współpracuje z drukarką na otwartym terenie w zasięgu do 80 metrów, natomiast w pomieszczeniu do 30 metrów.

Po Alcotector C2H5OH, dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie, sięga wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy poszukują profesjonalnego urządzenia do badania swoich pracowników. Najwyższą jakość tego alkomatu potwierdzają przede wszystkim liczne opinie, które skupiają się przede wszystkim na dużej dokładności oraz łatwej obsłudze urządzenia. Również cena, niezwykle korzystna i konkurencyjna sprawia, że wielu klientów decyduje się właśnie na ten model.

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili także:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl