Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomat PRO X-5+ - jak odblokować?

Alkomat PRO X-5+ - jak odblokować?

Alkomat PRO X-5+ jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do użytku osobistego. Sprzęt został wyposażony w platynowy sensor elektroniczny oraz szereg przydatnych funkcji, umożliwiających łatwe i intuicyjne użytkowanie, z którego będziemy w pełni zadowoleni. Jednak po zakupie produktu wiele osób zastanawia się, w jaki sposób go uruchomić, by możliwe stało się przeprowadzenie wiarygodnego pomiaru. Zatem, jak odblokować alkomat Pro X-5+?

Alkomat PRO X-5+ - jak odblokować? Praktyczne wskazówki

PRO X-5+ firm AlcoFind to urządzenie dedykowane prywatnym użytkownikom, dbającym o najdrobniejsze detale wpływające na jego sprawne działanie. Zgodnie z zaleceniami ze strony producenta sprzęt powinniśmy kalibrować co około 12 miesięcy bądź po wykonaniu maksymalnie 500 pomiarów. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że z produktu korzystamy sporadycznie, tym samym zapominając o regularnej kalibracji mającej ogromne znaczenie dla prawidłowego działania PRO X-5+.

Gdy odkryjemy, że termin przeprowadzenia czynności został przekroczony, a na wyświetlaczu ukaże się błąd cErr i urządzenie samo się wyłączy, najlepszym rozwiązaniem będzie odesłanie go do profesjonalnej kalibracji. Dzięki temu alkomat zostanie odblokowany, abyśmy mogli przez następny rok go użytkować.

Dlaczego alkomat PRO X-5+ się zablokował?

Samoistna blokada PRO X-5+ jest wynikiem przekroczenia terminu kalibracji, dlatego powinniśmy na bieżąco kontrolować stan naszego urządzenia. Jeśli nie przeprowadzimy czynności zgodnie z zaleceniami ze strony producenta, zostanie zablokowana możliwość wykonania kolejnego pomiaru. To skuteczny sposób na ochronę czujnika elektrochemicznego przed uszkodzeniem, by sprzęt mógł posłużyć nam przez bardzo długi czas.

Gdzie kupić i odblokować alkomat PRO X-5+?

Decydując się na inwestycję lub kalibrację alkomatu AlcoFind PRO X-5+, warto zajrzeć na naszą stronę internetową. Oferujemy zarówno samo urządzenie, jak i usunięcie błędu cErr, aby klient mógł ponownie wykonywać testy pomiarowe. Zapewniamy profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo, a także wsparcie na każdym etapie współpracy, aby proces zakupowy przebiegł sprawnie oraz bez żadnych zbędnych komplikacji.

Dlaczego należy usunąć błąd cErr?

Usunięcie błędu cErr ma kluczowe znaczenie dla dalszego użytkowania alkomatu. Do czasu wykonania czynności korzystanie ze sprzętu nie będzie możliwe, dlatego w celu jego odblokowania powinniśmy powierzyć go w ręce specjalistów. Ponadto istnieją rygorystyczne przepisy dotyczące kalibracji, zapewniającej zgodność z wymogami prawnymi, a także minimalizujące ryzyko wystąpienia konsekwencji wynikających z błędnie przeprowadzonych pomiarów.

Niwelacja błędu cErr przyczyni się również do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze, ponieważ dzięki temu będziemy mogli ponownie korzystać z alkomatu, co wpłynie na podjęcie optymalnej decyzji o kierowaniu pojazdem lub zaniechaniu czynności w razie wykrycia promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, systematyczna kalibracja sprzętu może mieć kluczowe znaczenie dla przedłużenia jego żywotności, ograniczając ryzyko wystąpienia usterki czy konieczności wymiany alkomatu na nowy.

Dlaczego warto wybrać alkomat PRO X-5+?

AlcoFind PRO X-5+ to wysokiej jakości urządzenie, wyposażone w precyzyjny sensor elektrochemiczny, wpływający na efektywność i wiarygodność przeprowadzanych pomiarów. Inwestycja w sprzęt przyniesie nam wiele korzyści, do których możemy zaliczyć zarówno funkcjonalność, jak i intuicyjną obsługę oraz nadzwyczajny design. Alkomat posiada funkcję autodiagnostyczną, umożliwiająca wykonanie kolejnego testu dopiero wtedy, gdy w sprzęcie nie znajdują się żadne pozostałości po poprzednim badaniu.

Kolejnym atutem urządzenia jest samoistna sygnalizacja konieczności dokonania kalibracji lub naładowania, co w znaczącym stopnia ułatwia jego użytkowanie. Alkomat wyróżnia się estetycznym wyglądem, a atrakcyjną ceną oraz wyposażeniem w licznik przeprowadzonych testów, dzięki czemu jego obsługa jest wyjątkowo komfortowa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl