Promocje
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
Producenci

Alkomat do 400 zł - jaki wybrać?

Każdy kierowca zastanawia się, czy może  prowadzić swój samochód w sytuacji, gdy dzień wcześniej spożywał alkohol. Konsekwencje w przypadku kontroli drogowej lub ewentualnego wypadku mogą być bardzo duże, lepiej więc nie ryzykować utratą prawa jazdy, ale skutecznie sprawdzić, czy poziom stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu jest na tyle niski, że bez obaw można kierować pojazdem mechanicznym. Idealnym urządzeniem, pomagającym w rozwianiu wszelkich wątpliwości jest alkomat. W naszym sklepie posiadamy szereg narzędzi, wykorzystujących różne technologie pomiaru. Dostępne są zarówno urządzenia profesjonalne, stosowane przez służby mundurowe, jak i takie przeznaczone do użytku indywidualnego.

Dobry alkomat do 400 zł

Wielu kierowców obawia się, że zakup alkomatu to duży wydatek, który dodatkowo wiąże się z często kalibracją. Takie myślenie nie jest do końca poprawne, ponieważ solidne i precyzyjne urządzenia można zakupić już nawet do 400 zł. Koszt ten w porównaniu do licznych mandatów czy wręcz utraty prawa jazdy ze względu na kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu jest niewielki. Jednorazowy wydatek może uchronić Cię przed niebezpiecznymi sytuacjami, a przede wszystkim będziesz pewny, że nie stwarzasz zagrożenia na drodze dla siebie i innych osób. Jaki alkomat do 400 zł wybrać?

  • Alkomat Alcofind AF‒35

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-AF-35/38

Ten produkt to jeden z najpopularniejszych wśród naszych klientów. Sprawdzi się u wszystkich, którzy poszukują prostego w obsłudze, uniwersalnego, ale nie niezawodnego produktu. Jest niewielki, więc zmieści się w każde, nawet małe miejsce. Możesz przechowywać go także w samochodzie, co będzie bardzo komfortowe. Posiada skuteczny elektrochemiczny sensor, stosowany także w alkomatach policyjnych. Możesz więc nabyć profesjonalne urządzenie w naprawdę korzystnej cenie. Zaletą może być także szybkość przeprowadzenia badania, urządzenie przygotowuje się do pracy zaledwie kilkanaście sekund, a sam pomiar trwa 3 s.

  • Alkomat AlcoDigital XS50

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoDigital-XS50-kalibracje-w-24h/47

To naprawdę solidna, ale jednocześnie ekonomiczna wersja alkomatu. Przeznaczony jest głównie dla użytkowników indywidualnych, ale przyda się również w mniejszych zakładach pracy. Posiada niezwykle czuły i skuteczny sensor elektrochemiczny, który odpowiada za rzetelność wyników. Modele jest bardzo prosty w obsłudze, a małe rozmiary gwarantują komfortowe trzymanie w dłoni. Prosty wyświetlacz pomoże Ci w przeprowadzeniu badania. Czas przygotowania wynosi tylko 10 sekund. Urządzenie poinformuje nas również, jeżeli bateria będzie wymagała ładowania, wyłączy się samoistnie po zakończonej pracy. To świetne rozwiązanie dla osób, które wiedzą, że z alkomatu będą korzystały okazjonalnie.

  • Alkomat Certen Personal

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-Certen-Personal/50

Marka ta cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Model został wyposażony w sensor elektrochemiczny, odpowiedzialny za dokładność i rzetelność wyników. Dodatkowo posiada czujnik ciśnienia, który weryfikuje, czy dostarczona próbka jest prawidłowa. Urządzenie potrzebuje zaledwie 10 sekund, aby być gotowym do wykonania badania. Czas początku i końca jest sygnalizowany odpowiednim dźwiękiem, co zdecydowanie ułatwia wykonanie pomiaru. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, jest kompaktowe i łatwe w obsłudze, poradzi sobie z nim nawet osoba, które nigdy wcześniej nie miała do czynienia z alkomatami.

Jaki alkomat do 400 zł wybrać?

Zakup dobrej jakości alkomatu nie musi być dużym wydatkiem. Profesjonalne urządzenia można nabyć już nawet do 400 zł, co jest optymalną ceną. W naszym sklepie odnajdziesz znacznie więcej podobnych urządzeń, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zakup alkomatu to dobre rozwiązanie, które zagwarantuje bezpieczeństwo i odpowiedzialne zachowanie na drodze. W ten sposób będziesz mógł zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl