Kategorie
Promocje
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Elektrochemiczny Alkomat  AlcoFind DA-8500E
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
1 399,00 zł 1 299,00 zł
szt.
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
399,00 zł 389,00 zł
szt.
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 259,00 zł
szt.
Producenci

Kalibracja alkomatów Jelenia Góra

Kalibracja alkomatu jest niezwykle istotnym elementem, o którym powinien pamiętać każdy właściciel urządzenia. Bez niej nie jest możliwe wykonanie prawidłowych oraz wiarygodnych pomiarów, dlatego warto ją regularnie wykonywać. W naszej firmie zajmujemy się profesjonalnym i skutecznym kalibrowaniem alkomatów, aby zapewnić Ci ich skuteczne działanie przez wiele lat.

Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz wiedzę, aby w skuteczny sposób zająć się kalibracją powierzonego nam urządzenia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy w swojej pracy stawiają na zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. W wyniku tego możemy dopasować się potrzeb oraz oczekiwań korzystających z naszych usług klientów, co spotyka się z uznaniem oraz aprobatą z ich strony.

Kalibracja alkomatu - dlaczego jest tak ważna?

Nieskalibrowane urządzenie nie może spełniać swojego najważniejszego i podstawowego zadania, jakim jest pokazywanie stężenia promili alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku tego otrzymanie wyniki nie są miarodajne, a ich wiarygodność spada do minimum. Taka sytuacja stwarza szereg zagrożeń, których nie należy bagatelizować, ponieważ mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, których skutki mogą być nieodwracalne.

Kalibracja alkomatu - jak to wykonać?

Kalibracja alkomatu jest procesem kontrolno-optymalizacyjnym, służącym konfiguracji oprogramowania urządzenia. W wyniku jej przeprowadzenia alkomat może prawidłowo działać przez długi czas, a wskazywane przez niego wartości pokazują miarodajne wyniki. Kalibracja alkomatu polega na poddaniu urządzenia testom, a także określeniu jego sprawności w na specjalnych stymulatorach. W sytuacji, w której wyniki są odmienne od rzeczywistości, należy zresetować oprogramowanie oraz ustawić początkowe wartości nominalne. Proces wykonywanie jest na stymulatorach. W trakcie przeprowadzania kalibracji próbki o określonym - stałym stężeniu alkoholu podawane są do urządzenia, które działa w trybie serwisowym. W rezultacie dochodzi od wyznaczenia właściwej odpowiedzi czujnika na wielkość stężenia próbek wzorcowych.

Kalibracja alkomatu Jelenia Góra - sklep

W naszym sklepie oferujemy profesjonalną kalibrację alkomatu w korzystnej dla klienta cenie, co spotyka się z uznaniem wśród zadowolonych, korzystających z naszych usług osób. Świadczone przez nas usługi cieszą się bardzo dobrymi opiniami, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób dopasować się do potrzeb oraz wymagań klientów.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl