Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Alkomaty z drukarką

Alkomaty z drukarką to bardzo zaawansowane urządzenia, które służą do niezwykle precyzyjnego pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. W odróżnieniu od tradycyjnych testerów, te wyposażone w mobilną drukarkę umożliwiają natychmiastowe udokumentowanie wyniku badania. W zależności od wybranego modelu, alkomat z wydrukiem pozwala również zapisać w raportach niezbędne dane: imię oraz nazwisko osoby kontrolowanej, szczegółową datę rozpoczęcia analizy i sam rezultat. W połączeniu z certyfikatem wzorcowania Polskiego Centrum Akredytacji, alkomaty z drukarką stanowią doskonałe urządzenie, które może pełnić funkcję materiału dowodowego w trakcie rozpraw sądowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na alkomat z wydrukiem.

Alkomat AL 6000 z drukarką

Alkomat AL 6000 z drukarką
Alkomat AL 6000 z drukarką

AL-6000 Pre jest najwyższej klasy cyfrowym alkomatem służącym do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. Współpracuje z drukarką znajdującą się w zestawie. Jest, to bardzo precyzyjny alkomat o wysokim zakresie pomiarowym - do 4,00 promila i dokładności wskazań do setnych części. Alkomat AL-6000 Pre jest najbardziej zaawansowanym modelem (ulepszony software). Tester jest porównywalny do najlepszego do tej pory na rynku alkomatów podręcznych urządzenia CA2100 Professional. Budowa testera oparta jest na procesorach oraz komórce pomiarowej (sensorze) najnowszej generacji o wyjątkowo dokładnym i stabilnym działaniu. Urządzenie posiada unikalne funkcje m.in. może pracować w dwóch trybach pomiarowych: aktywnym oraz pasywnym (szybkim). Posiada pamięć ilości wykonanych pomiarów. Możliwość wyboru przez użytkownika sposobu wykonania pomiaru powoduje, że alkomat AL-6000 Pre idealnie sprawdza się zarówno w sytuacji, gdy potrzebujemy znać dokładną zawartość alkoholu we krwi oraz gdy nie jest wymagana znajomość stężenia alkoholu, ale jedynie informacja o tym, czy badana osoba nie znajduje się pod jego wpływem. Tester idealnie nadaje się zarówno do przeprowadzania szybkiej wstępnej kontroli pracowników jak i dla użytkowników indywidualnych (np. kierowców).

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 1 300,00 zł

Alkomat Alert J5 ACS z drukarką

Alkomat Alert J5 ACS z drukarką
Alkomat Alert J5 ACS z drukarką

Alkomat Alert J5 jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Tester przystosowany jest do współpracy z drukarką. Charakteryzuje się wysokim zakresem pomiarowym od 0.00 do 4.50‰, rozdzielczością wskazań do setnych części oraz prostym sposobem obsługi. W urządzeniu jako komórka pomiarowa zastosowany został elektrochemiczny sensor (taki sam, jaki używany jest w policyjnych analizatorach), który reaguje tylko i wyłącznie na molekuły alkoholu, dzięki czemu nie ma możliwości zafałszowania wyniku pomiaru przez inne czynniki lub substancje. Specjalnie zaprojektowany ustnik zapobiega nieprawidłowemu założeniu na uchwyt oraz uniemożliwia kontakt ust badanej osoby z obudową analizatora. System wlotu powietrza zabezpiecza sensor przed uszkodzeniem w wyniku podania próbki powietrza zanieczyszczonej śliną, płynem lub substancjami stałymi. Zaletą urządzenia jest możliwość wyboru jednostek, w których wyświetlany jest wynik pomiaru: ‰,% BAC, mg/l, mg%, μg/100ml oraz ustawienia daty i czasu. W pamięci testera można zapisać do 10 wyników pomiarów z datą i godziną ich wykonania. Informacje te mogą być drukowane w dowolnym momencie. Przesył danych do drukarki odbywa się bezprzewodowo przez port IrDA lub za pośrednictwem kabla podłączanego do portów RS-232. Analizator posiada zegar czasu rzeczywistego. Tester może być zasilany baterii alkalicznych typ AA lub za pośrednictwem zasilacza sieciowego. Posiada sygnalizację rozładowania baterii oraz funkcję automatycznego odcięcia zasilania w przypadku bezczynności. Czas odcięcia regulowany jest w zakresie 30 – 900 sek.
Alkomat Alert J5 szczególnie polecany jest dla firm do kontroli trzeźwości pracowników oraz dla użytkowników indywidualnych ceniących dokładność pomiaru. Urządzenie produkowane jest w Kanadzie.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 4 990,00 zł

Alkomat ALP-1 marki PROMILER + DRUKARKA

Alkomat ALP-1 marki PROMILER + DRUKARKA
Alkomat ALP-1 marki PROMILER + DRUKARKA

Alkomat ALP-1 jest jednym z najwyższych modeli alkomatów dowodowych firmy Promiler. Spełnia on bezwzględne wymagania policji i służb mundurowych nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach świata, takich jak  USA i Japonia. Sprawdzi się również jako urządzenie do użytku prywatnego lub w firmie. Główną zaletą alkomatu jest ogromna wytrzymałość sensora stworzonego na bazie technologii Quantum Mol 5.0, który kalibracji wymaga raz na rok lub co 2500 pomiarów. Tester pracuje w dwóch trybach: aktywnym (ręczny/automatyczny) oraz pasywnym (ręczny/automatyczny). Alkomat zapisuje pełne dane o ostatnich 500 pomiarach – na karcie SD w formacie MS Excel, posiada wbudowane wejście na kartę pamięci. Komunikacja z komputerem może następować również za pomocą przewodu USB i oprogramowania MAX30. Menu urządzenia jest w języku polskim. Z alkomatem może być dostarczone świadectwo wzorcowania.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2 490,00 zł
szt.

Alkomat DRÄGER 7510 wraz z drukarką MOBILE PRINT + [kalibracje bez limitu w 2 lata]

Alkomat DRÄGER 7510 wraz z drukarką MOBILE PRINT + [kalibracje bez limitu w 2 lata]
Alkomat DRÄGER 7510 wraz z drukarką MOBILE PRINT + [kalibracje bez limitu w 2 lata]

Zaawansowane technologicznie alkomaty, służące do badania poziomu stężenia alkoholu, pomagają unikać błędów pomiarowych, które mogą okazać się bardzo kosztowne zarówno dla kontrolowanej osoby, jak i dla pracownika służby porządkowej lub pracodawcy wykonującego pomiar. Urządzenie Dräger Alcotest 7510 to jeden z najnowocześniejszych produktów dostępnych w ofercie cenionej, niemieckiej marki. Tester został wyposażony w innowacyjny sensor elektrochemiczny. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 5 799,00 zł
szt.

Alkomat Drager Alkotest 9510 IR + EC (dwusensorowy) + [serwis + wzorcowanie]

Alkomat Drager Alkotest 9510 IR + EC (dwusensorowy) + [serwis + wzorcowanie]
Alkomat Drager Alkotest 9510 IR + EC (dwusensorowy) + [serwis + wzorcowanie]

W nadzwyczajnych sytuacjach, kiedy to wynik przeprowadzonego testu trzeźwości może nieść za sobą poważne konsekwencje dla osoby badanej, należy zadbać o zminimalizowanie ryzyka błędu pomiarowego. Alkomat dowodowy Dräger Alcotest 9510 to jeden z najbardziej zaawansowanych testerów na świecie. Spełnia on nie tylko krajowe, ale także międzynarodowe normy. Sztandarowy produkt w ofercie cenionej marki wyznacza absolutne trendy produkcji nowoczesnych alkomatów. Wykorzystywanie prostego w obsłudze ekranu dotykowego oraz awangardowy design to zaledwie początek innowacji wprowadzonych na rynek przez Dräger Alcotest 9510. Niezwykle precyzyjny analizator został wyposażony w podwójny czujnik pomiarowy.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 17 092,00 zł
szt.

Alkomat przesiewowy Lifeloc LX9 z drukarką

Alkomat przesiewowy Lifeloc LX9 z drukarką
Alkomat przesiewowy Lifeloc LX9 z drukarką

Alkomat Lifeloc LX9 został zaprojektowany w USA z myślą o służbach mundurowych, więziennictwa oraz instytucjach przemysłowych. Badanie testerem można wykonać przy użyciu rotacyjnego ustnika, który pozwala operatorowi szybko wybrać kąt, pod którym preferuje ustawienie obiektu, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo operatora. Lub w trybie pasywnym poprzez ustnik lejkowy lub po prostu dmuchając w stronę mocowania ustnika.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6 999,00 zł
szt.

Przenośna drukarka Drager Mobile Printer [niemiecka marka]

Przenośna drukarka Drager Mobile Printer [niemiecka marka]
Przenośna drukarka Drager Mobile Printer [niemiecka marka]

Zasadność kontrolowania stanu trzeźwości przed wyruszeniem w podróż autem lub rozpoczęciem pracy nie ulega żadnej wątpliwości. Alkohol znacząco obniża poziom koncentracji i możliwości błyskawicznego reagowania na liczne zdarzenia losowe. To z tego powodu rosnącą popularnością cieszą się profesjonalne alkomaty, a urządzenia, takie jak choćby drukarka Dräger Mobile Printer, dodatkowo zwiększają funkcjonalność testerów. W sklepie Polskie Centrum Kalibracji znajdziesz akcesorium dedykowane do alkomatów z serii Alcotest 6820, Alcotest 7510 oraz narkotestera o nazwie producenta Drugtest 5000. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 1 769,00 zł
szt.

Niezawodny alkomat z wydrukiem? Znajdziesz go w ofercie Polskiego Centrum Kalibracji!

Niekwestionowanym liderem tworzenia urządzeń, takich jak alkomat z drukarką, jest dobrze znana i niezwykle ceniona na rynku firma Drager. Niemiecka marka wyspecjalizowała się w dostarczaniu wyłącznie profesjonalnych analizatorów zawartości alkoholu. Asortyment sklepu Polskie Centrum Kalibracji jest bogaty w rozwiązania oferowane przez międzynarodowy koncern z miasta Lubeka. W tej kategorii pragniemy przedstawić mobilne alkomaty z drukarką, stacjonarną elektronikę oraz przenośne akcesoria, umożliwiające błyskawiczne udokumentowanie wyniku badania w niemalże każdym miejscu. Alkomat z wydrukiem Alcotest został wyposażony w czujnik elektrochemiczny. To swoisty gwarant uzyskiwania wiarygodnych wyników analizy. Tego typu podzespoły uznawane są za najbardziej wydajne jednostki, które pozwalają wykonać nawet do kilku tysięcy testów.

Jako doświadczony sprzedawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu badania trzeźwości, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotne jest odpowiednie rozbudowanie oferty. Niemiecka firma Drager to zaledwie część naszego asortymentu na alkomaty z drukarką. Nasi Klienci od wielu lat otrzymują stały dostęp do pierwszorzędnej jakości elektroniki. Chcesz kupić profesjonalny alkomat z wydrukiem? Zależy Ci na godnym zaufania pomiarze i pełnej funkcjonalności z bezprzewodową drukarką? Przestudiuj naszą ofertę, a razie wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać alkomat z drukarką, który zaspokaja nawet najbardziej wygórowane oczekiwania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl