Promocje
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
249,00 zł 229,00 zł
szt.
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind DA-8500E
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind DA-8100
Alkomat AlcoFind DA-8100
309,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
1 399,00 zł 1 199,00 zł
szt.
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
399,00 zł 379,00 zł
szt.
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Producenci

Alkomaty półprzewodnikowe

Alkohol wpływa na wiele funkcji układu nerwowego tj. czas reakcji, podzielność uwagi czy koordynację ruchową. Będąc pod jego wpływem, ciężko jest realnie ocenić sytuację panującą na drodze i zareagować w porę. Dlatego, jeśli chcesz uchronić zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego oraz samego siebie, nie powinieneś siadać za kierownicę po spożyciu jakichkolwiek napojów alkoholowych. Poza tym, za jazdę pod wypływem może spotkać się kara grzywny lub czasowe odebranie prawa jazdy, dlatego nie warto ryzykować. Jednak skąd masz wiedzieć, czy alkohol opuścił już twój organizm i możesz bezpiecznie prowadzić samochód? Najlepiej sprawdzić to za pomocą alkomatu, który zmierzy jego ilość w wydychanym powietrzu. Dostępne w naszym sklepie alkomaty półprzewodnikowe to funkcjonalne urządzenia osobiste, dzięki którym sprawnie i szybko dowiesz się, czy możesz prowadzić samochód.

Alkomat AlcoAlert Elite+

Alkomat AlcoAlert Elite+
Alkomat AlcoAlert Elite+

Alkomat AlcoAlert® Elite+ jest bezkonkurencyjnym pod względem jakości i precyzji pomiarów urządzeniem z grupy analizatorów osobistych. Działanie testera oparte jest na mikroprocesorach oraz wzmocnionej komórce pomiarowej nowej generacji, odpornej na wysokie stężenia alkoholu. Zastosowanie innowacyjnej technologii poboru i obróbki pobranej próbki powietrza (EVT™) oraz elektronicznego systemu kompensacji wpływu warunków środowiskowych na pomiar (DECT™) zapewnia niezwykle precyzyjne i powtarzalne wyniki. Urządzenie posiada m.in. automatyczną kontrolę prawidłowego działania analizatora przed i po każdym pomiarze, układ kontroli uniemożliwiający rozpoczęcie kolejnego pomiaru zanim opary alkoholu nie zostaną całkowicie usunięte z komórki pomiarowej. W trakcie badania kontrola ciągłości wydechu potwierdzana jest sygnałem dźwiękowym. W przypadku źle przeprowadzonej próby lub nieprawidłowej pracy urządzenia np. uszkodzenia / rozkalibrowania sensora, odpowiednia informacja wyświetlana jest na panelu LCD. Specjalnie skonstruowana komora pomiarowa zabezpiecza sensor przed uszkodzeniem wyniku podania próbki powietrza zanieczyszczonej śliną, płynem lub substancjami stałymi. Zaletą urządzenia jest możliwość wyboru jednostek, w których wyświetlany jest wynik pomiaru: ‰, %BAC, mg/l, g/l oraz ustawienia progu alarmowego. W pamięci urządzenia automatycznie zapisywane są wskazania 100 ostatnio przeprowadzonych pomiarów. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie może być z łatwością obsługiwane zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 239,00 zł

Alkomat Alcofind DA-3000

Alkomat Alcofind DA-3000
Alkomat Alcofind DA-3000

Alkomat DA-3000 jest precyzyjnym alkomatem o zakresie pomiarowym do 4 promili. DA 3000 to alkomat do zastosowań domowych jest bardzo łatwy w obsłudze, wyposażono go w układ, który sprawdza stan sensora przed każdym pomiarem. Alkomat DA-3000 posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń oraz mozliwość kalibracji, dzieki temu jest dobrym rozwiązaniem do stosowania go w warunkach domowych.

Dostępność: brak towaru

Cena: 129,00 zł

Alkomat AlcoFind DA-5200 Professional

Alkomat AlcoFind DA-5200 Professional
Alkomat AlcoFind DA-5200 Professional

Alkomat DA-5200 Professional w stosunku do poprzednich modeli ma zmodyfikowana elektronikę, użyty lepszy sensor półprzewodnikowy premium o dłuższej żywotności oraz nowe oprogramowanie. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań dwa miejsca po przecinku (dziesiętne części promila). Jego 3-cyfrowy wyświetlacz jest duży i czytelny. Obsługa  tak jak dotychczas jest bardzo prosta. Zasada WŁĄCZ-DMUCHNIJ-ODCZYTAJ WYNIK jest zachowana również w tym modelu alkomatu. Posiada licznik informujący użytkownika o ilości wykonanych pomiarów po każdym włączeniu testera trzeźwości.  Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 159,00 zł
szt.

Alkomat AlcoFind DA-7000

Alkomat AlcoFind DA-7000
Alkomat AlcoFind DA-7000

Alkomat DA-7000 jest bardzo precyzyjnym alkomatem o zakresie pomiarowym do 4 promili i dokładności do setnych części promila. DA 7000 posiada układ monitorujący stan sensora, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnych testów zanim sensor nie zostanie całkowicie zneutralizowany z oparów alkoholu. Posiada wiele funkcji diagnostycznych, które sprawdzają tester oraz informują o błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji.

Dostępność: brak towaru

Cena: 199,00 zł

Alkomat AlcoSafe S4

Alkomat AlcoSafe S4
Alkomat AlcoSafe S4

Zastosowanie Alkomacie Alcosafe S4 innowacyjnej technologii poboru i obróbki pobranej próbki powietrza (EVT™) oraz elektronicznego systemu kompensacji wpływu warunków środowiskowych na pomiar (DECT™) zapewnia niezwykle precyzyjne i powtarzalne wyniki, w szczególności dla niskich zakresów pomiarowych. Wyniki wyświetlane są z rozdzielczością do trzech miejsc po przecinku. Specjalnie skonstruowana komora pomiarowa oraz ustnik zabezpieczają sensor przed uszkodzeniem wyniku podania próbki powietrza zanieczyszczonej śliną, płynem lub substancjami stałymi. Zaletą urządzenia jest możliwość zdefiniowania przez użytkownika: jednostek pomiarowych (‰, %BAC, mg/l, g/l), ustawienia rozdzielczości wskazań (do dwóch lub trzech miejsc po przecinku), progu alarmowego oraz wyłączenia sygnalizacji dźwiękowej. W pamięci automatycznie zapisywane są wskazania 64 ostatnio przeprowadzonych pomiarów. Analizator posiada wbudowany termometr oraz licznik całkowitej ilości wykonanych pomiarów. Innowacyjnym i za razem wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu jest możliwość przechowywania zapasowych ustników w komorze baterii.Alkomat szczególnie polecany jest dla użytkowników indywidualnych oraz do intensywnej kontroli trzeźwości pracowników. Do urządzenia dołączany jest certyfikat kalibracji.

Dostępność: brak towaru

Cena: 196,80 zł

Alkomat AlkoSure Optima

Alkomat AlkoSure Optima
Alkomat AlkoSure Optima

Alkomat AlkoSure Optima zapewnia precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. W urządzeniu jako komórka pomiarowa zastosowany został elektrochemiczny sensor, który reaguje tylko i wyłącznie na molekuły alkoholu. Wyniki pomiarów wyświetlane są w zakresie od 0.00 do 4.00‰ z rozdzielczością wskazań do dwóch miejsc po przecinku. Alkomat alkoSure® Optima posiada wbudowany czujnik przepływu powietrza, system zabezpieczający komórkę pomiarową przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwie przeprowadzonej próby, układ kontroli prawidłowego działania analizatora przed i po każdym pomiarze. Pomiar może być przeprowadzony w trybie automatycznym lub manualnym. Manualny tryb testów pozwala badać osoby mające problemy z wdmuchiwaniem odpowiedniej dawki powietrza np. osoby starsze. W pamięci testera można zapisać maksymalnie 50 wyników pomiarów. Zaletą urządzenia jest możliwość zdefiniowania przez użytkownika ustawień analizatora m.in. jednostek pomiarowych, siły i czasu wydechu. Duży, podświetlany ekran ułatwia wykonanie pomiarów przy niskim natężeniu oświetlenia np. w nocy. Analizator posiada licznik całkowitej ilości wykonanych pomiarów oraz funkcję przypominającą o konieczności wykonania kalibracji.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 378,00 zł

Alkomat FITalco START!

Alkomat FITalco START!
Alkomat FITalco START!

FITalco START to kompaktowy, kieszonkowy tester trzeźwości wyposażony w czujnik półprzewodnikowy. Alkomat dokonuje pomiarów bez konieczności stosowania ustników, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu. Mimo niskiej ceny cechuje się poprawnością pomiarów oraz wieloma dodatkowymi funkcjami.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 89,00 zł
szt.

Alkomat GTX SMART

Alkomat GTX SMART
Alkomat GTX SMART

Alkomat GTX SMART został wyposażony w czuły system pomiarowy oraz wiele nowoczesnych funkcji. Elektronikę chroni trwała i elegancka obudowa z tworzywa, a za wyświetlanie wyniku odpowiada ekran LCD wkomponowany w front urządzenia.

SMART jest także bardzo łatwy w obsłudze, a dzięki wyświetlaczowi szybko odczytasz wynik. Urządzenie stanowi najlepszą propozycję pośród alkomatów elektronicznych tej klasy w cenie do 200 zł.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 159,00 zł
szt.

Alkomat Kacuś 4.0 Black

Alkomat Kacuś 4.0 Black
Alkomat Kacuś 4.0 Black

Jeden z najmniejszych alkomatów osobistych dostępnych na rynku w formie breloczka do kluczyków. Niewątpliwą zaletą testera jest bardzo prosta obsługa, przy użyciu jednego przycisku, szybki czas przygotowania do pracy oraz możliwość wykonania opcjonalnie próby bez użycia ustnika. Od poprzedniej wersji, Kacuś 4.0 różni się m.in. zastosowaniem wytrzymalszego i stabilniejszego sensora oraz zwiększonym zakresem pomiarowym (do 4.0 ‰). Alkomat zasilany jest z jednej baterii alkalicznej 1,5V typ AAA. Posiada sygnalizację: prawidłowego przebiegu pomiaru, przekroczenia dopuszczalnej zawartości alkoholu, uszkodzenia komórki pomiarowej, rozładowania baterii oraz funkcję automatycznego odcięcia zasilania po 15 sek. bezczynności. Uchylne mocowanie ustnika zostało tak zaprojektowane, aby chroniło komorę pomiarową przed zabrudzeniem oraz czynnikami zewnętrznymi, gdy nie używamy testera. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenia może być z łatwością obsługiwane zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. 

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 130,00 zł

Alkomat OVERMAX AD-01

Alkomat OVERMAX AD-01
Alkomat OVERMAX AD-01

Alkomat OVERMAX AD-01

 • Sensor półprzewodnikowy
 • 4 darmowe kalibracje przez okres 24 miesięcy
 • Kompaktowe rozmiary
 • Mała waga
 • Czytelny wyświetlacz
 • Bogaty zestaw akcesoriów
 • Powiadomienia dźwiękowe
 • Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
 • Ładowarka do gniazda zapalniczki
 • Eleganckie etui
 • Zakup bezpośrednio od producenta

Dostępność: brak towaru

Cena: 125,00 zł

Alkomat Promiler AL-5500

Alkomat Promiler AL-5500
Alkomat Promiler AL-5500

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 229,00 zł
szt.

Alkomat Promiler AL-6000 LITE

Alkomat Promiler AL-6000 LITE
Alkomat Promiler AL-6000 LITE

AL 6000 Lite to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. W stosunku do modelu Professional różni się głównie brakiem możliwości wymiany czujnika (przez użytkownika) po jego zużyciu. Tester bazuje na wyjątkowo dokładnym i stabilnym czujniku półprzewodnikowym zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu alkomatu. Alkomat zapamiętuje całkowitą liczbę wykonanych pomiarów – łatwo się zorientować kiedy wymaga kalibracji. Sugerujemy kalibrację co 300 pomiarów lub 6 miesięcy. Oprogramowanie AL 6000 potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. Alkomat posiada również czujnik przepływu powietrza informujący o ewentualnej zbyt małej próbce dostarczonej do pomiaru.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 249,00 zł
szt.

Alkomat Promiler AL-6000 PROFESSIONAL

Alkomat Promiler AL-6000 PROFESSIONAL
Alkomat Promiler AL-6000 PROFESSIONAL

AL 6000 Professional to jeden z flagowych modeli marki Promiler. Został wyposażony w półprzewodnikowy sensor o wysokiej czułości, dzięki któremu podaje precyzyjne wyniki o dużej powtarzalności. Tester umożliwia pracę w 2 trybach pomiaru: aktywnym i pasywnym. Alkomat jest wyposażony w innowacyjne oprogramowanie, dzięki któremu AL 6000 potrafi kontrolować prawidłowość pracy czujnika, a także poziom naładowania baterii. AL 6000 posiada również kontrolę przepływu powietrza, aby zapewnić odpowiednią pojemność badanej próbki.Czujnik alkomatu, nawet nie używanego, ulega samoistnemu zużyciu, dlatego należy co około 6 miesięcy alkomat ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 249,00 zł
szt.

Alkomat Promiler AL-7010

Alkomat Promiler AL-7010
Alkomat Promiler AL-7010

AL7010 bazuje na jeszcze dokładniejszym i bardziej stabilnym czujniku i-RES. Dopracowano również obudowę urządzenia i dodano eleganckie podświetlenie przycisku funkcyjnego oraz ustnika, dzięki czemu wygląda olśniewająco. Alkomat zapamiętuje całkowitą liczbę wykonanych pomiarów, co ułatwia oszacowanie okresu pozostałego do przeprowadzenia niezbędnej kalibracji. Tester posiada moduł odpowiadający za kontrolę przepływu powietrza, który informuje o ewentualnie nieprawidłowej objętości próbki pobranej do analizy. Model ten został zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkowania - jest lekki, kompaktowy i mieści się w każdej kieszeni.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 299,00 zł
szt.

Alkomat Promiler DXP-600

Alkomat Promiler DXP-600
Alkomat Promiler DXP-600

DXP 600 jest alkomatem dedykowanym użytkownikom indywidualnym, ze względu na brak trybu szybkiego, który jest niezbędny w alkomatach profesjonalnych (przeznaczonych dla firm). Ten nieduży alkomat złożony jest z czułego sensora półprzewodnikowego najnowszej generacji oraz lekkiej i wytrzymałej obudowy. Czytelny wyświetlacz cyfrowy wskazuje wynik z dokładnością do 0.01% w szerokim zakresie od zera do czterech promili.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 249,00 zł
szt.

Alkomat Sentech AL-2500 Expert

Alkomat Sentech AL-2500 Expert
Alkomat Sentech AL-2500 Expert

AL 2500 Expert to jeden z podstawowych modeli alkomatów osobistych marki Sentech.
Alkomat zapewnia pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Producent gwarantuje dobrą relację jakości do ceny.

Dostępność: brak towaru

Cena: 139,00 zł

Alkomat XBLITZ ALControl Spirit

Alkomat XBLITZ ALControl Spirit
Alkomat XBLITZ ALControl Spirit

Xblitz Spirit to niewielki alkomat elektroniczny, który zachwyca już samym wyglądem. Urządzenie zostało wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania.

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenie jest poręczne i łatwe w użyciu - aby pobrać pomiar wystarczy je włączyć, odczekać około 40 sekund i kazać osobie kontrolowanej dmuchnąć w ustnik urządzenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
szt.

Półprzewodnikowy Alkomat AlcoSense Elite 3

Półprzewodnikowy Alkomat AlcoSense Elite 3
Półprzewodnikowy Alkomat AlcoSense Elite 3

Alkomat AlcoSense Elite przypadnie do gustu każdemu, kto poszukuje pewnego, wygodnego i prostego w obsłudze rozwiązania tego typu. Dzięki niewielkim rozmiarom możemy zabrać go ze sobą na każde spotkanie towarzyskie i służbowe. Elite 3 został wyposażony w wysokiej klasy czujnik półprzewodnikowy o powierzchni 28 mm2. Pobieranie próbki przez urządzenia trwa tylko 6 sekund, a wynik, oparty na kolorach świateł drogowych, możemy odczytać z dużego kolorowego wyświetlacza.

Dostępność: brak towaru

Cena: 249,99 zł

 

Alkomat półprzewodnikowy - dobry stosunek ceny do jakości

Alkomaty półprzewodnikowe mierzą ilość wydychanego alkoholu za pomocą sensorów półprzewodnikowych. Ta substancja psychoaktywna utlenia się na elektrodzie, na skutek czego przewodność półprzewodnika zwiększa się, a urządzenie przetwarza to na liczbę promili, które pokazuje na wyświetlaczu. W zależności od modelu alkomatu zakres pomiaru może się różnić. W przypadku gdy go przekroczysz, alkomat nie poda ci właściwego wyniku. Warto też wziąć pod uwagę dokładność pomiaru, która w droższych modelach będzie bardziej szczegółowy. Alkomaty do rozpoczęcia pracy potrzebują od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund. Niektóre z dostępnych modeli wymagają ustników, w innych zmierzysz poziom alkoholu bez jego pomocy. Mamy także alkomaty półprzewodnikowe, które możesz używać zarówno z ustnikiem jak i bez niego. Znajdziesz tu urządzenia w różnym przedziale cenowym, których czułość w zupełności wystarczy do użytku osobistego. Dzięki temu nie będziesz musiał za każdym razem odwiedzać posterunku policji. 

Alkomat półprzewodnikowy - poręczny i prosty w obsłudze

Alkomaty półprzewodnikowe to według wielu opinii, kompaktowe urządzenie z intuicyjnym użytkowaniem, które nie wymaga szczegółowych instrukcji. Większość modeli ma przydatne sygnały dźwiękowe, które zawiadamiają o gotowości urządzenia do pracy, stanie czujnika, a nawet potrzebie kalibracji. Alkomaty półprzewodnikowe kalibruje się co najmniej raz na 6 miesięcy, zależy to szczególnie od ilości wykonywanych pomiarów. Nasza firma zajmuje się także profesjonalną kalibracją, dzięki czemu masz pewność, że twój alkomat będzie działał w prawidłowy sposób.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl