Promocje
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
249,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Producenci

Alkomaty dowodowe

W pewnych sytuacjach analiza trzeźwości, stanowi niezwykle ważną kwestię, od której zależy dalsza przyszłość człowieka. W takich sprawach pomiar alkomatu musi być niezwykle wiarygodny i precyzyjny, ponieważ nawet najmniejszy błąd może mieć poważne konsekwencje np. otrzymanie surowej kary czy wyrzucenie z pracy. Dlatego jeśli wynik testu może zostać wykorzystany na rozprawie sądowej w celu udowodnienia tezy lub przesądzić o dalszym zatrudnieniu badanego, kontrola osobistym półprzewodnikowym alkomatem nie będzie stanowiła wystarczającego potwierdzenia. W naszym sklepie zakupisz alkomaty dowodowe, które są najwyższej klasy sprzętem pomiarowym  przeznaczonym do użytkowania przez zakłady pracy, urzędy, policję i inne służby porządkowe. Zawierają bardzo czuły sensor elektrochemiczny, który charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru, tak kluczową dla materiału dowodowego.

Opcje przeglądania

Alkomat dowodowy - pewność i szybkość warta swojej ceny

Sprzedawane przez nas alkomaty dowodowe to produkty renomowanych firm, które są liderami na rynku testerów trzeźwości - to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności, potwierdzona wieloma opiniami. Mogą z powodzeniem być używane podczas zatrzymań drogowych lub kontroli pracowników, gdy na szali waży się zdrowie i życie ludzi. Charakteryzują nie tylko szczegółowością pomiaru, ale także szybkim działaniem. Można ich użyć praktycznie zaraz po włączeniu, pobór próbki trwa tylko chwilę, a wynik pojawia się niemal natychmiast. Nie trzeba także czekać długo, aby ponownie użyć urządzenia. Dzięki wysokiej prędkości pracy doskonale sprawdzą się przy masowych testach np. przy obowiązkowych kontrolach pracowników dużych firm lub akcjach drogowych. Mają również dużą pamięć, która przechowuje wyniki z nawet kilku tysięcy badań. Do większości urządzeń można podłączyć drukarkę, która pozwoli na zachowanie dowodu w postaci papierowej. Oprócz tego niektóre alkomaty dowodowe mają wejścia pozwalające podłączyć je do komputera czy klawiatury, funkcję GPS i Bluetooth.

Alkomaty dowodowe z certyfikatem 

W sprawach wymagających dowodów dopuszcza się wyniki jedynie z poddanych wzorcowaniu alkomatów. Wzorcowanie to proces przeprowadzany w profesjonalnym laboratorium, który ma na celu sprawdzenie poprawności działania urządzeń. Jeśli wyniki wyświetlane przez alkomat zgadzają się ze wzorcem miary, przyznaje się mu certyfikat wzorcowania. Nasze alkomaty dowodowe zostały poddane temu badaniu, dlatego masz pewność, że każde z urządzeń charakteryzuje się wysoką precyzją, a przeprowadzona przez nie analiza może być użyta jako dowód.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl