Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Blokady alkoholowe

Nowoczesna blokada alkoholowa do samochodu to innowacyjne rozwiązanie, które zauważalnie przyczyniło się do poprawy poziomu bezpieczeństwa na światowych drogach. Osoby prowadzące pojazd w stanie nietrzeźwości są odwiecznym problemem, dotykającym sporą liczbę państw, gdzie od wielu lat wypowiada się prawdziwą wojnę nieodpowiedzialnym kierowcom. Znana w naszym środowisku alkoblokada pełni funkcję doskonałego zabezpieczenia, które skutecznie uniemożliwia uruchomienie silnika po uzyskaniu pozytywnego wyniku badania. Blokada alkoholowa połączona jest z zapłonem i tylko absolutna trzeźwość upoważnia kierowcę do rozpoczęcia jazdy. Interesuje Cię tego typu środek prewencyjny? W tej kategorii znajdziesz blokady alkoholowe renomowanych producentów. Ich pierwszorzędna jakość i atrakcyjna cena zachęcają do nabycia takiego alkomatu.

Alkoholowa blokada zapłonu AF-i1

Alkoholowa blokada zapłonu AF-i1
Alkoholowa blokada zapłonu AF-i1

AF-i1 to wyposażone w precyzyjny sensor elektrochemiczny urządzenie pomiarowe zintegrowane z układem zapłonu pojazdu. Zadaniem Af-i1 jest pobranie próbki powietrza od potencjalnego kierowcy, przeanalizowanie jej na obecność alkoholu i na tej podstawie dopuszczenie lub niedopuszczenie do uruchomienia silnika. Interlock marki AlcoForce posiada również pamięć 200 tysięcy zdarzeń. Oprogramowanie zapisuje je w postaci tzw. logów, a następnie pozwala na ich łatwy transfer poprzez podłączenie części ręcznej lub „sterownika” do komputera. Jedną z najważniejszych funkcji blokady jest możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur od -40ºC do 85ºC, co sprawia, że może być użytkowane nawet w wyjątkowo srogie zimy czy też podczas upalnego lata. Dodatkową funkcją jest dedykowany program do zarządzania profilami kierowców.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2 990,00 zł
szt.

Blokada alkoholowa LiteQ

Blokada alkoholowa LiteQ
Blokada alkoholowa LiteQ

System IlteQ polega na identyfikacji nietrzeźwego kierowcy na etapie próby uruchomienia pojazdu mechanicznego. Jego celem jest uniemożliwienie prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu, tak aby mogło to ocalić zdrowie i życie uczestników ruchu drogowego. Gwarantuje pewność, że osoba kierująca jest w stanie trzeźwości. Skierowany jest zarówno do przewoźników, transportowców, pojazdów służbowych, jak i samochodów prywatnych.

Dostępność: brak informacji

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4 750,00 zł
szt.

Blokada alkoholowa prewencyjna Drager Interlock® model 5000

Blokada alkoholowa prewencyjna Drager Interlock® model 5000
Blokada alkoholowa prewencyjna Drager Interlock® model 5000

Blokada alkoholowa jest urządzeniem, które przyczyniło się do zrewolucjonizowania surowych kar za prowadzenie pojazdu pod wpływem napojów wysokoprocentowych. Tego typu tester jest także doskonałym środkiem prewencji, po który coraz chętniej sięgają właściciele firm transportowych.  Dräger Interlock 5000 to jeden z najlepiej ocenianych analizatorów z immobilizerem. Składa się z dwóch komponentów: urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu oraz jednostki sterującej, umożliwiającej uruchomienie silnika po uzyskaniu gwarancji stanu absolutnej trzeźwości. Oferowana przez sklep Polskie Centrum Kalibracji blokada spełnia niezbędne normy europejskie, które są wyznacznikiem w zakresie użytkowania akcesoriów dla kierowców w wielu krajach na świecie. 

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 4 538,00 zł
szt.

Blokada DRÄGER INTERLOCK 7000 Blokada Alkoholowa

Blokada DRÄGER INTERLOCK 7000 Blokada Alkoholowa
Blokada DRÄGER INTERLOCK 7000 Blokada Alkoholowa

Alkoholowa blokada zapłonu skutecznie uniemożliwia uruchomienie pojazdu osobie nietrzeźwej. To innowacyjne rozwiązanie, które bezpośrednio wpłynęło na złagodzenie kar za prowadzenie auta pod wpływem napojów wysokoprocentowych. Dräger Interlock 7000 jest owocem wieloletniego doświadczenia niemieckiej marki, wyspecjalizowanej w produkcji alkomatów serii Alcotest oraz innych aparatur służących do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Proponowane przez Dräger produkty charakteryzują się wysoką niezawodnością sensorów elektrochemicznych. Tak jest również w przypadku blokady Interlock 7000. Tester tej renomowanej marki to gwarancja uzyskiwania wiarygodnych wyników kontroli trzeźwości.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 5 030,00 zł
szt.

Niezawodna blokada alkoholowa w samochodzie skutecznie walczy z nietrzeźwymi kierowcami

Niewiele kierowców zdaje sobie sprawę z tego, że prezentowana tutaj blokada antyalkoholowa ma różne zastosowanie. Dla zdecydowanej większości zainteresowanych osób, taki alkomat blokujący zapłon jest środkiem zapobiegawczym przed uruchomieniem samochodu pod wpływem alkoholu. Pełni on również funkcję złagodzenia kary dla skazanego za prowadzenia auta na tzw. podwójnym gazie. Takie udogodnienie zazwyczaj dedykowane jest dla zawodowych kierowców. Coraz częściej zdarzają się jednak przypadki, że samochodowa blokada alkoholowa zostaje przyznana osobie, dla której prowadzenie samochodu nie jest głównym źródłem utrzymania. Należy jednak pamiętać, że koszt zakupu oraz samego zainstalowania zaawansowanego technologicznie alkomatu, jakim jest blokada antyalkoholowa, w całości leży po stronie osoby dopuszczającej się złamania prawa.

Sklep Polskie Centrum Kalibracji przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę na blokady alkoholowe, które znajdują zastosowanie u osób indywidualnych oraz w wielu środkach komunikacji miejskiej. Nowoczesny kontroler trzeźwości staje się powoli podstawowym wyposażeniem w autobusach czy nawet w dużych korporacjach zajmujących się profesjonalnym przewozem osób. Chcesz zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwa na polskich drogach? Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy jedynie godne polecenia analizatory, takie jak alko blokada marki Drager. Niemiecka firma już od wielu lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnych testerów. Przekonaj się o ich niezawodności!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl