Promocje
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
Alkomat AlcoDigital XS50 + [kalibracje w 24h]
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
Bezustnikowy alkomat Alco-Tech AT-1000
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Elektrochemiczny Alkomat  AlcoFind DA-8500E
Elektrochemiczny Alkomat AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
Alkomat bezustnikowy Promiler iBlow
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
Alkomat AlcoDigital ONE przesiewowy
1 399,00 zł 1 299,00 zł
szt.
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
Alkomat osobisty Alcofind Pro X-5+
399,00 zł 389,00 zł
szt.
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 259,00 zł
szt.
Producenci

Alkomaty barowe i przemysłowe

Nowoczesne alkomaty barowe to specjalnie zaprojektowane urządzenia stacjonarne, stworzone z myślą o użytkowaniu w najpopularniejszych miejscach publicznych. Z takich analizatorów chętnie korzystają właściciele firm z przemysłu gastronomicznego lub hotelarskiego. Prezentowany w tej kategorii alkomat barowy umożliwia zweryfikowanie stanu trzeźwości przed kontynuacją podróży samochodem. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na poprawę poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach. Warto zauważyć, że kierowcy pod wpływem alkoholu w dalszym ciągu stanowią ogromne zagrożenie dla wielu uczestników ruchu drogowego. Wybierz alkomat przemysłowy i nie pozwól, aby Twoi Klienci dopuszczali się prowadzenia pojazdu na tzw. podwójnym gazie!

Alkomat barowy BACscan F-3

Alkomat barowy BACscan F-3
Alkomat barowy BACscan F-3

Nowoczesny alkomat barowy z wyświetlaczem TFT-LCD przeznaczony do użytkowania w miejscach publicznych, takich jak bary, restauracje, przedsiębiorstwa, stacje benzynowe, hotele, lotniska itp. Wyposażony w wysokiej klasy elektrochemiczny, modułowy sensor gwarantujący precyzyjne i powtarzalne wyniki pomiarów dla całego zakresu pomiarowego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 2 249,00 zł
szt.

Alkomat barowy Promiler AL-4000 LCD

Alkomat barowy Promiler AL-4000 LCD
Alkomat barowy Promiler AL-4000 LCD

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 3 490,00 zł
szt.

Alkomat przemysłowy ALCOLIFE F10 pro

Alkomat przemysłowy ALCOLIFE F10 pro
Alkomat przemysłowy ALCOLIFE F10 pro

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów (metalowa obudowa) urządzenie jest niezwykle wytrzymałe, ma to duże znaczenie przy jego częstej eksploatacji.  Aby zapewnić odpowiednią pojemność badanej próbki urządzenie zostało wyposażone w funkcję kontroli przepływu powietrza.
Alkomat ALCOLIFE F10 pro wyposażony jest również w zasilacz zewnętrzny (zasilacz podłączany do gniazdka), nie wymaga więc stosowania tradycyjnych baterii (tzw. paluszków).

Dostępność: brak towaru

Cena: 1 799,00 zł

Alkomaty barowe to powiew mody, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo na drogach

Inwestując gotówkę w nowoczesny alkomat barowy chcesz, aby tego typu tester prezentował tylko wiarygodne wyniki badań. To zrozumiałe, dlatego przygotowana przez Polskie Centrum Kalibracji oferta jest bogata w urządzenia wyposażone w niezwykle precyzyjny czujnik elektrochemiczny. To swoista gwarancja wydajności na najwyższym poziomie. Komponent instalowany w analizatorach policyjnych czy chociażby dowodowych umożliwia wykonanie nawet do 2500 pomiarów. Alkomat przemysłowy w zdecydowanej większości przypadków napędzany jest za pomocą monet. Taki fakt oznacza, że tego typu elektronika może posłużyć jako doskonałe źródło zarobkowe w prowadzonej przez Ciebie restauracji, stacji benzynowej czy nawet przydrożnym barze. Innowacyjny alkomat barowy sprawdzi się w wielu miejscach, a jego misja za każdym razem jest identyczna – kontrola stanu trzeźwości Klientów, którzy po spożyciu alkoholu planują znaleźć się za kółkiem samochodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników analizatorów zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie alkomaty barowe, które charakteryzują się bajecznie prostą obsługą. Użytkowanie dostarczanych przez Polskie Centrum Kalibracji testerów ogranicza się do wrzucenia odpowiedniego wolumenu monet. To właśnie w taki sposób maszyna zostanie prawidłowo uruchomiona. Analiza próbki z oddechu badanego odbywa się przy pomocy jednorazowego ustnika, a instrukcje dotyczące długości pomiaru pojawiają się na wyświetlaczu.

Alkomaty barowe - sklep internetowy

Alkomaty barowe to bardzo ciekawe urządzenia, które mogą stać się Twoim dodatkowym źródłem zarobku. Niezależnie od tego, czy posiadasz hotel, bar, kawiarnię czy nawet sklep - maszyna wzbudzi zainteresowanie, a przy tym uświadomi kierowców stanowiących potencjalne zagrożenie, by odłożyć podróż samochodem na później. Z tego powodu polecamy ustawienie alkomatu barowego w miejscu dobrze widocznym.

Alkomat barowy może być umieszczony wewnątrz, a także na zewnątrz budynku. Przypominamy jednak, że w drugim przypadku warto zainstalować nad nim zadaszenie, które zabezpieczy produkt przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy grad. 

Zapewniamy, że dostępne w naszym sklepie internetowym alkomaty barowe są odpowiednio skalibrowane i dają rzetelne wyniki, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Co ciekawe, monetowy sposób uruchamiania może być dopasowany do Twoich potrzeb - samodzielnie ustalisz kwotę wymaganą do uruchomienia urządzenia. 

Po wrzuceniu odpowiedniej kwoty do urządzenia alkomat barowy wyda specjalny ustnik, który posłuży do wykonania higienicznego pomiaru. Na czytelnym wyświetlaczu wyświetlać się będą wszelkie instrukcje potrzebne do poprawnego przeprowadzenia badania ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Zazwyczaj czas “dmuchania” wynosi około 5 sekund. 

Alkomaty barowe - wysoka jakość produktów

Znajdujące się w naszej ofercie alkomaty barowe są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, dlatego proponowane urządzenia na pewno będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długi czas. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku tego rodzaju produktów konieczne jest cykliczne przeprowadzanie kalibracji. Jeśli tego chcesz, mogą się tym zająć nasi pracownicy. Zlecenie zrealizujemy tak szybko, jak to możliwe, dlatego alkomat szybko będzie mógł wrócić do użytku.

Jeśli interesują Cię alkomaty barowe - nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym zaopatrzysz się w sprawdzone urządzenie. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najszybszym tempie. 

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo, jeśli potrzebujesz pomocy z uruchomieniem zakupionego u nas alkomatu barowego. Wykonujemy także usługi serwisowe i naprawy pogwarancyjne. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, dlatego możemy się uporać nawet z większymi usterkami. To Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Polskiego Centrum Kalibracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl