Producenci
Promocje
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
Alkomat elektrochemiczny EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Alkomaty

Prowadzenie samochodu na tzw. podwójnym gazie stanowi odwieczny problem nie tylko dla służb porządku publicznego, ale również dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Alkohol to jedna z głównych przyczyn powstawania śmiertelnych wypadków na jezdniach, dlatego niezwykle ważną kwestią pozostaje zakup urządzenia, które umożliwia kontrolę trzeźwości. Profesjonalny alkomat należy do najskuteczniejszych rozwiązań w walce z nieodpowiedzialnymi kierowcami. W naszym społeczeństwie można zaobserwować wyraźny wzrost świadomości i zainteresowania akcesoriami, takimi jak domowy tester trzeźwości. Polskie Centrum Kalibracji dostrzega popularność dodatków. To właśnie z tego powodu w naszej ofercie możesz znaleźć alkomaty cenionych na rynku producentów. W tej kategorii pragniemy zaprezentować pełną zawartość asortymentu. U nas kupisz alkomat profesjonalny, a także test trzeźwości dedykowany do użytku domowego. Wiele lat doświadczenia i rozległa wiedza na temat elektroniki dla kierowców sprawia, że jesteśmy godnym zaufania źródłem alkomatów.

Alkomat ALCOTECTOR C2H5OH

Alkomat ALCOTECTOR C2H5OH
Alkomat ALCOTECTOR C2H5OH

ALCOTECTOR C2H5OH należy do szczytowych osiągnięć nowoczesnej techniki pomiarowej. Zakres dokładnych wskazań do 2 mg/l, dokładność pomiaru 0,001. Budowa testera oparta jest na podzespołach najnowszej generacji m. in. ogniwie (komórce pomiarowej) amerykańskiej firmy GUTH LABOLATORIES INC. ALCOTECTOR C2H5OH jest jedynym na świecie urządzeniem z wbudowaną alfanumeryczną klawiaturą umożliwiającą wprowadzenie danych m in. osoby badanej oraz operatora. Elektroniczna pamięć umożliwia zapamiętania 2000 pomiarów z datą i godziną pomiaru, stężeniem, danymi osoby badanej oraz operatora. Informacje te mogą być drukowane w dowolnym momencie.
Profesjonalny alkomat ma możliwość współpracy z drukarką bezprzewodową. Możliwość wykonywania wydruków wyników nawet z odległości do 80 m w terenie płaskim lub do 30 m w pomieszczeniach (w zależności od grubości i materiałów użytych do budowy ścian i sufitów).

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 1 980,00 zł

Alkomat Alcotector Mark V

Alkomat Alcotector Mark V
Alkomat Alcotector Mark V

Alcotector Mark V jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Budowa testera oparta jest na podzespołach najnowszej generacji m.in. elektrochemicznej komórce pomiarowej amerykańskiej firmy GUTH LABOLATORIES INC. Alkomat charakteryzuje się najwyższym wśród alkomatów podręcznych zakresem pomiarowym (od 0 do 6,3 promila) oraz największą rozdzielczością pomiarów - wskazania wyświetlane są do tysięcznych części. Urządzenie posiada system zabezpieczający komórkę pomiarową przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwie przeprowadzonej próby, układ kontroli prawidłowego działania analizatora przed i po każdym pomiarze, pamięć ostatniego pomiaru - rozwiązania stosowane w dowodowych analizatorach wydechu. Pomiar może być przeprowadzony w trybie automatycznym lub manualnym. Dzięki zastosowaniu sensora elektrochemicznego, reagującego tylko i wyłącznie na molekuły alkoholu, nie ma możliwości zafałszowania wyniku pomiaru przez inne czynniki lub substancje ( np. silne miętowe cukierki, gumę do żucia itp.). Zaawansowany układ kontroli ciągłości wydechu oraz system poboru i obróbki pobranej dawki powietrza zapewniają niezwykle precyzyjne i powtarzalne wyniki pomiarów.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 777,00 zł

Rozbudowana oferta, atrakcyjne ceny. Po tym rozpoznasz profesjonalny sklep z alkomatami

Jeszcze kilka lat temu alkomat kojarzony był jedynie z kontrolą drogową i testem trzeźwości, który wykonywał funkcjonariusz policji. Czasy się jednak zmieniły. I to diametralnie! Aparatura służąca do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu może dziś znaleźć się w Twoim pojeździe lub nawet mieszkaniu. Zwłaszcza, że ceny alkomatów zawierających wydajne podzespoły są nader atrakcyjne. Polskie Centrum Kalibracji prowadzi sprzedaż elektroniki będącej wyposażeniem wielu europejskich służb mundurowych. W naszej ofercie znajdziesz również nieco bardziej budżetowe rozwiązania. Niższa cena nie oznacza jednak, że alkomat nie będzie w stanie zaprezentować wiarygodnych wyników na wyświetlaczu. Wręcz przeciwnie. Przedstawiana tutaj elektronika od renomowanych producentów może pochwalić się obecnością sensora elektrochemicznego. To taki tester trzeźwości gwarantuje uzyskiwanie precyzyjnych pomiarów, a długa żywotność umożliwia ich wykorzystywanie przez kilka lat. Szacuje się, że dobry alkomat wykona nawet kilkaset badań.

Jako doświadczony sprzedawca świadczymy wyłącznie profesjonalne usługi z zakresu dostarczania funkcjonalnych alkomatów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są oczekiwania naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez Polskie Centrum Kalibracji alkomaty były urządzeniami godnymi zaufania. Zwłaszcza, że test trzeźwości nie może sobie pozwolić na nawet najmniejszy błąd pomiarowy. Może on kosztować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie wielu uczestników ruchu drogowego. Dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko niezawodny alkomat, ale także usługę kalibracji czy chociażby fachowego serwisu sprzętu. Służymy również poradą w zakresie wyboru odpowiedniej elektroniki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że stopień jej rozbudowania zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierz własne, dobre alkomaty już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl